אנדי פאלס WHO 13, ביו, גיל, אישה, ירידה במשקל, יום הולדת, שווי נקי, משכורת, Ndsu Football ונברסקה

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של אנדי פאלס
תמונה של אנדי פאלס

אנדי פאלס ביוגרפיה | ויקיפדיה

אנדי פאלס הוא עיתונאי שידור אמריקאי עטור פרסים המשמש כיום כמגיש חדשות וכתב של חדשות WHO 13 שבסיסו בדה מוינס, איווה. בעבר, הוא הופיע כעוגן כתב עבור חדשות WJFW שבסיסה בריינלנדר, ויסקונסין. פאלס אפילו סיים שלוש שנים לעבוד ככתב בתחנה מקומית שבסיסה בנורת'וודס. הוא גם תומך נאמן ופעיל בהוקי סנט לואיס בלוז שנהנה מגינון ולעבוד על הדשא שלו בכל פעם שהוא לא באוויר.

אנדי פאלס חינוך

פאלס החל את הקריירה שלו כמתמחה ב-WJFW לאחר סיום לימודיו בקולג'. עם זאת, מידע נוסף על הרקע החינוכי של אנדי נמצא כעת בבדיקה. לכן, מידע נוסף על השכלתו יעודכן לאחר אישור זמין.

עידן אנדי פאלס

בן כמה אנדי? פאלס נולד בסנט לואיס, מיזורי, ארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי תאריך הלידה המדויק שלו ויום הולדתו נמצא כעת בבדיקה. עם זאת, פרטים נוספים על גילו של אנדי יעודכנו ברגע שהוא יאושר זמין. קרא גם: שון דאפיאנדי פאלס לאום | מוצא אתני

פאלס מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא גדל בחלק הצפוני של סנט לואיס, מיזורי, ארצות הברית. הוא ממוצא אתני/מורשת לבנה.

אנדי פאלס גובה

כמה גבוה אנדי? פאלס עומד בגובה של 5 רגל 7 אינץ' (1.86 מ'). הוא גם שוקל בסביבות 78 קילוגרם (171 פאונד). עם זאת, מידע לגבי מדידות גופו האחרות נמצא כעת בבדיקה. לפאלס שיער חום בהיר וזוג עיניים חומות כהות.

אנדי פאלס הורים

פאלס נולד וגדל על ידי הורים כל-אמריקאים שגרו בסנט לואיס, מיזורי. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו עדיין אינו זמין. לא ידוע גם אם לאנדי יש אחים או לא.

אף על פי כן, אמו של אנדי היא מהחלק הצפוני של ויסקונסין, שם היא גרה כעת עם אביו של אנדי לאחר פרישתה. לכן, אנדי ומשפחתו יוצאים לחופשות בוויסקונסין כדי לבקר את הוריו. מידע נוסף על הרקע המשפחתי שלו יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

אשתו של אנדי פאלס

האם אנדי נשוי? פאלס נשוי כיום לאשתו קהלה. שתי ציפורי האהבה נפגשו והתחתנו בתחילת 2010. טקס החתונה שלהם נערך בעיר הולדתו של אנדי והשתתפו בו רק חברים קרובים ובני משפחה. אנדי ואשתו הם הורים לשני ילדים מקסימים וחיית מחמד אחת בשם ברנרד. פאלס ואשתו אוהבים לטייל, לאכול וליהנות מאוכל אתני מקהילות שונות

אנדי פאלס ירידה במשקל

מידע לגבי תוכנית ההרזיה של אנדי נמצא כעת בבדיקה למרות השערות שהוא ירד במשקל לפני כן. עם זאת, אנדי תרם למספר בלוגים שנכתבו על ידי המכללה שלו ארין קירנן על שיטות הדיאטה והפעילות הגופנית המטורפות ביותר המשמשות לשמירה על משקל גוף בריא.

משכורת אנדי פאלס

Fales עובד ככתב כתב וכמגיש WHO 13 News המבוסס בדה מוין, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 95,000 ל-100,000 דולר.

אנדי פאלס חדשות WHO 13

Fales הוא אחד ממספרי הסיפורים והכתבים המוכרים והמוערכים ביותר באיווה, המופיע כעת ב-WHO 13 News המבוסס בDes Mones, איווה. הוא גם מופיע כתורם בתוכנית ההתקשרות ארוכת השנים של התחנה הידועה בשם SOUND-OFF, שם הוא ידוע בעיקר בזכות פרשנותו 'מה מציק אנדי'. לפני WHO 13, אנדי החל את עבודתו באופן רשמי כעיתונאי עבור WJFW News שבסיסו ברינלנדר, ויסקונסין.

במהלך שהותו בוויסקונסין, הוא נודע בסיקור הסיפורים העלילתיים הטובים ביותר ובסיפק מספר רב של דוחות חקירה עטורי פרסים המשפיעים על תושבי ויסקונסין והאומה. אנדי גם עושה הופעות שונות שהוקלטו מראש בתחנה האחות של WHO הידועה בשם KFOR TV.

חברת האם של WHO מכרה את כל חטיבת הטלוויזיה שלה להשקעות פרטיות מ-Oak Hill Capital Partners עוד בשנת 2009. בנוסף, הספורטאי האהוב על אנדי בכל הזמנים נקרא וויין גרצקי. אנדי פגש אותו בפעם הראשונה כשעבד כמפיק ברדיו KFNS. הוא גם נהנה מגינון, בישול ומיקסולוגיה.

אנדי פאלס נברסקה

בשנת 2021, אנדי הצליח להגיע למסקנה שנברסקה הייתה זו שהובילה בכתב האישום על NIL במהלך קטע החדשות המטריד את אנדי בחדשות 13 עדי הראייה של WHO, אבל הוא ספג ביקורת על כך שפירסם פרט קטן אחד.

שווי נקי של אנדי פאלס

Fales הוא עיתונאי וכתב מולטימדיה עטור פרסי אמי, עם שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר נכון לשנת 2021.