נדיה חוסיין ביו, גיל, הורים, בעל, גובה, שווי נקי, ספרי בישול וכיסוי ראש

בריטניה [בריטניה]
  תמונה של נאדיה חוסיין
תמונה של נאדיה חוסיין

פורסם במקור באתר famousintel.com

נדיה חוסיין ביוגרפיה וויקי

Nadiya Hussain MBE היא שפית טלוויזיה אנגלית טלוויזיה, סופרת ומנחת טלוויזיה. היא זכתה לשבחים בעקבות הזכייה בסדרה ה-6 של The Incomparable English Prepare Off של BBC בשנת 2015. מאז הזכייה, היא סימנה הסכמים עם ה-BBC לקבל את הנרטיב The Narratives of Nadiya וסדרת הבישול בטלוויזיה Nadiya's English Food Experience ו- Nadiya's בחירות מובילות למשפחה; הציגה בשיתוף את The Huge Family Cooking Standoff; והפך לנותן נורמלי ב-The One Show.

נדיה חוסיין גיל ויום הולדת

בת כמה נדיה חוסיין? חוסיין היא בת 37 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב-25 בדצמבר 1984 בלוטון, בריטניה. שמה האמיתי הוא נאדיה ג'מיר חוסיין.

נאדיה חוסיין לאום ואתניות

האם נאדיה חוסיין היא בנגלדשית? חוסיין הוא בעל אזרחות בריטית מלידה. היא נולדה בלוטון, בדפורדשייר, אנגליה. היא ממוצא בריטי-בנגלדשי. קרא גם: דייב מאיירסמשפחת נאדיה חוסיין – הורים

מי הם משפחתה של נאדיה חוסיין? חוסיין היא בנגלדש אנגלית בגיל ב', שגדלה בלוטון, בדפורדשייר, שם למדה בבית הספר היסודי ביץ' סלופ, בית הספר התיכון צ'לני ובית הספר לוטון 6th Structure. יש לה חמישה קרובים: שלוש אחיות ושני אחים. אביו של חוסיין, שמתחיל מביאניבאזר, היה מומחה לקולינריה והיה בעל בית אוכל הודי. חוסיין החלה ללבוש חיג'אב בגיל 14 כדי להסתיר את 'שערה הנורא יותר מכל דבר אחר' בטענה שאביה 'קצץ אותו בחומרה'. חוסיין שלט ביכולות בישול בסיסיות בבית הספר. אמא שלה מעולם לא חיממה וערבה את התנור ליכולת. היא הראתה לעצמה את השאר מספרי מתכונים וצפתה בהקלטות ביוטיוב.

בעל נאדיה חוסיין - ילדים

בגיל 20 נישאה חוסיין לעבדאל חוסיין, שאותו פגשה רק פעם אחת בעבר, בנישואים מאורגנים; הם התחתנו באירוע קונבנציונלי בבנגלדש. היא דיברה על הקרבות הקודמים שלה בנישואים מאורגנים, ואמרה 'זה קיצוני - אתה בעצם חתונת אאוטסיידר מוחלט... היינו צריכים לשרוד את הגדול והנורא, ויצאנו מהצד ההפוך'. בדצמבר 2018 הם התחתנו שוב. יש להם שני ילדים, מוסה ודווד, וילדה קטנה, מרים.

נאדיה חוסיין גובה

חוסיין עומד בגובה ממוצע של 5 רגל10 אינץ' (1.78 מ').

נאדיה חוסיין שווי נקי

כמה כסף שווה נאדיה חוסיין? לחוסיין יש שווי מוערך של 3.7 מיליון פאונד.

כיסוי ראש של נאדיה חוסיין

חוסיין הוכיחה את תמיכתה ביום שביתת הנשק על ידי חבישת 'מטפחת פרג', אשר נוצרה כדי לכבד את החיילים המוסלמים ששירתו במלחמת העולם הראשונה ולעודד מוסלמים בריטים ללבוש פרגים. חוסיין הצטרפה לקמפיין העצמה נשית של סברובסקי כשגרירת מותג ב-2018.

ספרי בישול של נאדיה חוסיין

ספר הביכורים של חוסיין Nadiya's Kitchen, אוסף של המתכונים שהיא מכינה לחברים ובני משפחה, פורסם על ידי המוציא לאור הבריטי מייקל ג'וזף, חטיבה של Penguin Random House. ל-Nadiya's British Food Adventure, סדרת הבישול בפריים-טיים של חוסיין בת שמונה חלקים של BBC2, היה ספר בישול נלווה שיצא לאור על ידי מייקל ג'וזף ב-2017.

שימוש בגרסאות מעודכנות של אגדות ('יופי חסר שינה' המסכן רק צריך כוס שוקולד חם וחדורי הל כדי לשבור את הקללה שלה; ג'ק בעל התושייה מנצח את הענק עם קציצות שעועית טעימות), איורים צבעוניים ורעיונות למתכונים ידידותיים לילדים, חוסיין כתבה ספר סיפורים ומתכונים לילדים בשם Bake Me A Story.

בשנת 2017 הגיעה Bake Me A Story לרשימת הקצרים של פרסי הספרים הבריטיים לספר הילדים של השנה. לאחר יציאתו לאור באוקטובר 2017, יצא לאור 'אפה לי סיפור חגיגי' של Nadiya, ספר המשך ואנתולוגיה.

ספריו של חוסיין Nadiya's Kitchen ו- Bake Me A Story מדורגים במקום השלישי והרביעי, בהתאמה, ברשימת 2016 של 100 ספרי המזון והמשקאות המובילים לפי מכירות ספרים שנוצרו על ידי אנליסטים בתעשייה נילסן.
בסיועה של הסופרת עיישה מליק פרסמה חוסיין את 'חיים הסודיים של האחיות אמיר', ספר הביכורים שלה, בינואר 2017. הוא שווק כעיבוד מוסלמי בריטי לנשים קטנות. כשג'ני קולגן שאלה האם חוסיין 'באמת צריכה לשים את שמה גם לרומן, כשיש רק כל כך הרבה מקום מדף להסתובב בו', המאמר שלה ב'גרדיאן' עורר תגובה חריפה ברשתות החברתיות. וסימן את חוסיין כ'חמדן'.

בשנת 2019 יצאה האוטוביוגרפיה שלה, Finding My Voice, על ידי Headline Publishing Group. הוא מכיל כמה משירה ומתכונים משלה. מייקל ג'וזף הוציא את ספר הבישול Nadiya's Everyday Baking של חוסיין בשנת 2022. הוא הגיע למקום החמישי בטבלת המדריכים והגיע לרשימת רבי המכר של סאנדיי טיימס.

Nadiya Hussain דברי הימים של Nadiya

חוסיין הנחתה באוגוסט 2016 ספר מסע אוכל בשני חלקים ב-BBC One בשם The Chronicles of Nadiya, בו נסעה לבנגלדש כדי לגלות את שורשיה הקולינריים. היא נסעה לכפר של סבה מצד אביה בסילהט, צפון מזרח בנגלדש. היא ביקרה בכפר על שפת הנהר, בו עדיין מתורגלת ומבושלת המלאכה העתיקה של דיג לוטרות עבור הצוות של אחת מספינות ההנעה המפורסמות במדינה. היא סייעה ל-'Thrive', עמותה המספקת ארוחות לתלמידי בית ספר מוחלשים, בבירת בנגלדש דאקה. ב-24 באוגוסט, הפרק הראשון שודר מיד לאחר ה-The Great British Bake Off, ומשך אליו 4.5 מיליון צופים, או 20.5% מכלל צופי הטלוויזיה באותה תקופה.

קרא עוד: גארי מהיגן ביו, גיל, הורים, אישה, גובה, שווי נקי, ספרי בישול ומסעדות

הסדרה קיבלה מועמדות ל'בידור עובדתי' בטקס פרסי הטלוויזיה הלאומיים לשנת 2017. חוסיין היה מועמד לקטגוריית כוכבי פריצת הדרך של אגודת הטלוויזיה המלכותית לשנת 2017. חוסיין שימש כשופט בעונה הרביעית של ג'וניור בייק אוף ב-CBBC בנובמבר 2016. בתוכנית התחרות היו 40 ילדים בגילאי תשע עד שתים עשרה שהתחרו על הכנת העוגות והפינוקים הטובים ביותר, חוסיין תפס את מקומה של מרי ברי.

חוסיין ואולי סמית' אירחו יחד תוכנית בישול בת שעתיים בביתו של חוסיין ב-BBC Radio 2 ב-21 בדצמבר 2016, כחלק ממערך רדיו חג המולד של התחנה. היא ביטלה את השמועות שהיא תצטרף לגרסה של ערוץ 4 של Bake Off על ידי חתימה על עסקה להפוך את ה-BBC ל'בית' שלה והעלאת הבכורה של התוכנית החדשה הראשונה שלה שם.

הרפתקת האוכל הבריטית של נאדיה חוסיין נאדיה

חוסיין אירחה את סדרת ה-BBC Two בת שמונה פרקים, Nadiya's British Food Adventure מיולי עד ספטמבר 2017. חוסיין ביקרה ביצרני מזון ברחבי המדינה לפני שחזרה למטבח שלה כדי להכין ארוחות עם המרכיבים שאספה במסעותיה. ספר בישול נלווה מאת מייקל ג'וזף מציע מתכונים טריים המשתמשים במרכיבים בריטיים שהוכנו בצורה בנגלדשית, כמו פאקורה חצילים עם קטשופ, פודינג יורקשייר עם זרעי צ'יה ולחם ביצי מסאלה.

חוסיין וזו בול אירחו יחד את The Big Family Cooking Showdown מאוגוסט עד נובמבר 2017. לאחר שהעונה הראשונה הסתיימה, חוסיין עזבה את התוכנית כדי להתרכז בתוכנית משלה, Nadiya's Family Favourites, והיא הצהירה שרצונה לחדש את הבישול היה הכוח המניע מאחורי בחירתה.