אנג'לה סטייסי מאט לנטר, ביו, ויקי, גיל, גובה, בעל, חתונה, יוטיוב ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]

ביוגרפיה של אנג'לה סטייסי

אנג'לה לנטר סטייסי המוכרת היטב בשם אנג'לה סטייסי היא שחקנית, יוטיוברית ודוגמנית אמריקאית הידועה כאשתו של השחקן והדוגמן האמריקאי מאט לנטר. היא הבעלים של ערוץ היוטיוב שלה תחת שמה. בעלה מאט מוכר היטב בזכות הופעתו במספר סרטים כמו סרט אסונות, WarGames: The Dead Code, Sorority Row, Vampires Suck, The Roommate ו-Pitch Perfect 3.

אנג'לה סטייסי עידן | יום הולדת

בת כמה סטייסי? אנג'לה היא 38 שנים בת 2022. אנג'לה נולדה ב 7 בדצמבר 1984 , באקרון, אוהיו, ארה'ב. היא חוגגת את יום הולדתה ב-7 בדצמבר מדי שנה.

אנג'לה סטייסי חינוך

אנג'לה למדה באקדמיה הנוצרית של מוגדור, בית ספר נוצרי פרטי באקרון, אוהיו. פרטים נוספים לגביו טרם ידועים ויעודכנו ברגע שנשמע על כך. קרא גם: מאט ג'יימסאנג'לה סטייסי לאום | מוצא אתני

איזו מוצא אתני היא סטייסי? אנג'לה שייכת לאתניות/מורשת הלבנה, היא נולדה באקרון, אוהיו, ארצות הברית של אמריקה. ס הוא מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה.

אנג'לה סטייסי גובה | מידות

כמה גובה סטייסי? השחקנית האמריקאית אנג'לה, עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 5 אינץ'. וגם שומר על משקל גוף של 119 פאונד (54 ק'ג). פרטים על מידות גופה האחרות יעודכנו בהקדם האפשרי.

 תמונה של אנג'לה סטייסי
אנג'לה סטייסי והבעל מאט לנטר

משפחת אנג'לה סטייסי | הורים

דוגמנית היופי סטייסי נולדה באקרון, אוהיו, הבת לסטן סטייסי (אבא), ולורה וויבר-סטייסי (אמא). היא כנראה הילדה היחידה של הוריה. למרות היותה שחקנית אמריקאית ותיקה, רק כמה פרטים על חייה המוקדמים זמינים באינטרנט.

אנג'לה סטייסי בעל | נָשׂוּי

האם אנג'לה נשואה? סטייסי התחתנה עם החבר שלה משכבר הימים מאט לנטר שחקן טלוויזיה מפורסם ב-14 ביולי 2013. לאחר שיצאו איתו מאז 2009. השניים התארסו במהלך ביקורם בפריז כאשר מאט הציע לה נישואים שנה לפני שנישאו. השניים הם הורים מאושרים לילד אחד שנולד ביולי 2017.

שווי נקי של אנג'לה סטייסי

לאנג'לה יש שווי נקי מוערך של 2 מיליון דולר, אותם הרוויחה לאורך הקריירה שלה.

אנג'לה סטייסי יוטיוב

לסטייסי יש גם ערוץ יוטיוב בשם היפה, שהוא בלוג לייף סטייל המתמקד באופנה ויופי. בערוץ היוטיוב שלה, היא אפילו דגמנה את המוצרים של Kat Von D.

קריירה של אנג'לה

אנג'לה החלה את הקריירה שלה כבלוגרית ביוטיוב, ופרסמה בלוגים על ארוחות ביתיות, שיער ויופי בשלבים המוקדמים של הקריירה שלה. ב-14 בינואר 2013, אנג'לה פרסמה את בלוג הבכורה שלה ב-Hello Gorgeous!, בלוג הלייף סטייל שלה. יש לה גם ערוץ יוטיוב בשם היפה, שהוא בלוג לייף סטייל שמתמקד באופנה וביופי. בערוץ היוטיוב שלה, היא אפילו דגמנה את המוצרים של Kat Von D.