אנג'לי ראו CNN, ביו, גיל, ויקי, שם הבעל, עקרות בית אמיתיות של מלבורן, יוגה ושווי נטו

אוֹסטְרַלִיָה
  צילום אנג'לי ראו
צילום אנג'לי ראו

אנג'לי ראו ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

אנג'לי ראו היא עיתונאית טלוויזיה ואוסטרליה לשעבר ומגישת חדשות מוכרת היטב בשל עבודתה ככתבת עבור CNN International, Sky News UK וערוץ 5 UK במשך קרוב לעשרים וחמש שנים. היא גם הופיעה כמארחת בתוכנית חדשות ואקטואליה לילית בשם The Anj, Rob and Robbo Show. ראו מתגוררת כעת באוסטרליה, שם היא עובדת כמרכזת כנסים לחברות תוך פיתוח הקריירה שלה כזמרת וכוכבת ריאליטי ב-The Real Housewives of Melbourne.

חינוך אנג'לי ראו

ראו למד בבית הספר קובהם הול ​​בקנט ובבית הספר קינגס בקנטרברי, אנגליה. לאחר מכן סיימה תואר ראשון בהצטיינות בסוציולוגיה ולימודי מדיה מאוניברסיטת סיטי בבריטניה.

עידן אנג'לי ראו

בת כמה אנג'לי? ראו הוא 32 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . היא נולדה ב 29 באפריל, 1990 , בהונג קונג אבל גדל באוסטרליה. יום הולדתה נחגג ב-29 באפריל מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל שור. קרא גם: ג'וליה באטרסאנג'לי ראו לאום | מוצא אתני

ראו מחזיק באזרחות אוסטרלית מלידה. היא גדלה בשכונת הפרברים של מלבורן, אוסטרליה לילידים הודים שחיו בהונג קונג אך חזרו לאוסטרליה. לכן, היא ממוצא/מורשת/מוצא הודי

גובה אנג'לי ראו

ראו ניצב בגובה של 5 רגל 2 אינץ' (1.57 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-54 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות שלה עדיין בבדיקה. צבע השיער של אנג'לי חום וצבע עיניה שחור.

משפחת אנג'לי ראו

אנג'לי נולדה בהונג קונג אך גדלה באוסטרליה וסיימה את לימודיה באנגליה, בריטניה. היא גדלה כבתם של ד'ר פריתווי ראג' ראו (אב) רופא הודי מפורסם שנולד בבורמה וסינתיה ראו בוגרת אוניברסיטה שנולדה בבנדיגו אך כיום מתגוררת בבריטניה. אביו של ראו מת מוות פתאומי בגיל 55.

שם הבעל של אנג'לי ראו

האם אנג'לי נשואה? ראו גרוש כרגע. גירושיה הסתיימו לפני שנה והיא חולקת כיום את המשמורת על בנה עם בעלה לשעבר. אנג'לי מזהה את עצמה כדו מינית וחיה כאם חד הורית במלבורן, אוסטרליה. פרטים נוספים על חיי האהבה שלה יעודכנו ברגע שהם יהיו זמינים.

אנג'לי ראו עקרות בית אמיתיות של מלבורן

עקרות הבית האמיתיות של מלבורן היא תוכנית ריאליטי אוסטרלית שהוצגה לראשונה ב-23 בפברואר 2014 ברשת ארנה. התוכנית פותחה בתור זיכיון המציאות של עקרות הבית האמיתיות על ידי תמונות קופסאות גפרורים ויש לה סדרות ספין-אוף בסידני ובניו זילנד.

אנג'אני הצטרפה לכוכבות 'עקרות הבית האמיתיות ממלבורן' בשנת 2020 לאחר שעברה לדירה חדשה במלבורן, אוסטרליה כאם חד הורית. נראה שהיא חזרה על הרגליים ומוכנה לכבוש את העולם לאחר גירושים קורעי לב.

שווי נקי של אנג'לי ראו

ראו הוא כתב CNN לשעבר וכוכב ריאליטי ב'עקרות הבית האמיתיות ממלבורן', בעל שווי מוערך של כ-500,000 עד מיליון דולר.

אנג'לי ראו חדשות CNN

ראו הוא מגיש חדשות עולמי מפורסם שזכה לראשונה להכרה בינלאומית על עבודתו ככתב עבור CNN International, Sky News UK וערוץ 5 במשך קרוב לעשרים שנה. לפני CNN, היא עבדה כמפיקה וכתבת בהונג קונג ב-Wharf Cable Television. לאחר מכן אנג'לי המשיכה לעבוד כמגישת חדשות עבור רשת שבע במלבורן, אוסטרליה.

בסופו של דבר, עבודתה קיבלה את תפקיד העוגן הראשי ב-Star TV וזיכתה אותה בפרס העליון בטקס פרסי זכויות האדם הבינלאומי של אמנסטי לשנת 2004. בשנת 2006, ראו הצטרפה רשמית ל-CNN הבינלאומית כמגישת חדשות וככתבת עד שהתפטרה בשנת 2012. אנג'לי מונתה אז כמגישה החדשה ביותר של תוכנית ארוחת הבוקר של CNN בשידור חי מהמטה האסייתי של CNN בהונג קונג. מאוחר יותר היא מונתה להיות המנחה הראשית של תוכנית האירוח המפורסמת של CNN בשם Talk Asia.

אנג'לי הצליחה לראיין מפורסמים ויוצרי חדשות מפורסמים כמו ביל קלינטון, קובי בראיינט, קניה ווסט, ג'יי זי, גווינת' פאלטרו ורוג'ר פדרר ועוד רבים. אג'אלי מופיעה כעת כשחקנית ריאליטי חדשה ב-The Real Housewives of Melbourne מאז פברואר 2020.