נטשה ורמה ביו, גיל, ויקיפדיה, שווי נטו, משפחה, חתונה, חדשות KUSA 9, תמונות ומשכורות

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של נטשה ורמה
תמונה של נטשה ורמה

נטשה ורמה ביוגרפיה | ויקיפדיה

נטשה ורמה היא עיתונאית אמריקאית ובמאית קולנוע עטורת פרסים המשמשת כיום ככתבת ב-KUSA 9News שבסיסה בדנבר, קולורדו. היא מופיעה בעיקר כעוגן בוקר של ימי חול בתחנה. בעבר, נטשה עבדה כעוגן מילוי וכתב עבור NBC News שבסיסה בבוסטון. היא גם ניצולת סרטן והמייסדת הראשית של ארגון ללא מטרות רווח שלה בשם Verma Foundation.

נטשה ורמה חינוך

נטשה קיבלה תואר ראשון במדע בעיתונות משודרת מאוניברסיטת טקסס באוסטין בשנת 2012. בשנת 2013, היא קיבלה את התואר השני שלה בעיתונות משודרת מבית הספר ללימודי עיתונות של אוניברסיטת קולומביה.

עידן נטשה ורמה

בת כמה נטשה? ורמה היא בת 27 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב-6 ביוני 1994 ביוסטון, טקסס, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-2 ביוני בכל שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל תאומים. קרא גם: קורי רוזנטשה ורמה גובה | מידות

Verma עומד בגובה של 5 רגל 5 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-56 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות שלה עדיין בבדיקה.

משפחת נטשה ורמה

נטשה נולדה וגדלה בשכונה פשוטה בטקסס, ארצות הברית על ידי הוריה. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין לציבור. לא ידוע גם אם יש לה אחים או לא. עם זאת, פרטים נוספים על הרקע המשפחתי שלה לאחר אישור זמין.

חתונה נטשה ורמה | נָשׂוּי

האם נטשה נשואה? ורמה עדיין לא נשואה אבל היא מנהלת מערכת יחסים עם החבר שלה לטווח ארוך שזהותו עדיין לא ידועה. הסיבה לכך היא שהיא ידועה בכך שהיא מתמקדת בקריירה שלה כעיתונאית ואף פעם לא מאפשרת לה להפריע לקריירה שלה. עם זאת, פרטים נוספים על בעלה או בן זוגה יעודכנו לאחר אישור זמין.

נטשה ורמה שווי נקי

ורמה היא עיתונאית וכתבת אמריקאית עם שווי נקי מוערך של כמיליון דולר נכון לשנת 2021.

Natasha Verma KUSA 9News דנבר

ורמה משמשת כיום ככתבת של KUSA 9News שבסיסה בדנוור, קולורדו. לפני 9News, היא עבדה כאושיית מילוי וכתבת ב-NBC 10 News שבסיסה בבוסטון מסצ'וסטס במשך קרוב לשלוש שנים. במהלך כהונתה בבוסטון, היא סיקרה מספר דיווחים מרכזיים וסיפורים על קהילת בוסטון, שכללו שינויים שונים במזג האוויר, יריות ואירועים פוליטיים גדולים.

לאחר שקיבלה את שני התארים בעיתונאות משודרת, החלה נטשה את דרכה ככתבת עצמאית ועוגנת בתחנות שונות בעיר ניו יורק ובפורט מאיירס, פלורידה. יתר על כן, ורמה קיבלה את התואר הראשון שלה כשהייתה בת שבע עשרה ולאחר מכן את התואר השני שלה כשהייתה רק בת שמונה עשרה. לפיכך, היא הפכה לבוגרת הצעירה ביותר של אוניברסיטת טקסס.

בשנת 2017, ורמה הקימה ארגון ללא מטרות רווח בשם The Verma Foundation לאחר שאובחנה עם לימפומה של הודג'קין באותה שנה. היא גם המייסדת של חברת הפקות משלה בשם Natasha Verma Productions.

קרן נטשה ורמה ורמה

קרן ורמה היא עמותת קישוט ידועה ללא מטרות רווח שנוצרה כדי לשפר את איכות החיים של אנשים שהם פחות ברי מזל והם מתמודדים עם הרבה מצוקות או בעיות. ורמה הקימה את הארגון המסוים הזה ב-2017 לאחר שאובחנה כחולה במחלת סרטן המכונה לימפומה הודג'קינס.

משכורת נטשה ורמה

נטשה העובדת ככתבת מגישת חדשות וכתבת עבור KUSA 9News שבסיסה בדנבר, מרוויחה משכורת שנתית הנעה בין 85,000 ל-100,000 דולר.