אנתוני מייסון CBS ביוגרפיה, גיל, שכר, אישה, שווי נקי, שכר, גובה, הורים וכתובת דואר אלקטרוני

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של אנתוני מייסון
תמונה של אנתוני מייסון

ביוגרפיה של אנתוני מייסון

אנתוני מייסון הוא עיתונאי אמריקאי עטור פרסים המשמש כיום ככתב עוגן וכתב ב-CBS News. הוא עובד בתחנה מאז 1986. הוא גם שמר על תפקידו כמנחה שותף בתוכנית חדשות הבוקר של CBS בימי חול מאז 2019. מייסון שימש גם כעוגן וכתב עבור KJRH-TV בטולסה, אוקלהומה.

אנתוני מייסון חינוך

אנתוני למד בפנימייה סנט ג'ורג' במידלטאון רוד איילנד. מאוחר יותר, הוא הצטרף לאוניברסיטת ג'ורג'טאון בוושינגטון הבירה, שם סיים את לימודיו בעיתונאות ב-1980.

עידן אנתוני מייסון

בן כמה אנתוני? מייסון הוא בן 65 נכון לשנת 2021. הוא נולד ב-23 ביוני 1956 בניו יורק, ארצות הברית. הוא חוגג את יום הולדתו ב-23 ביוני בכל שנה. מזל הלידה שלו הוא מזל תאומים. קרא גם; ולדימיר דות'יירסאנתוני מייסון גובה | כמה גבוה אנתוני מייסון?

אנתוני עומד בגובה של 5 רגל 11 אינץ'. הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-80 ק'ג. מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלו עדיין בבדיקה.

אנתוני מייסון הורים

מייסון נולד וגדל בשכונה פשוטה ושקטה לכאורה הממוקמת בעיר ניו יורק על ידי הוריו האוהבים. עם זאת, הוא לא שיתף מידע מעמיק על אמו, אביו ואחיו. עם זאת, פרטים נוספים על הוריו ישותפו ברגע שזה ייחשב זמין.

אשת אנתוני מייסון

האם אנתוני נשוי? מייסון נשוי לאשתו כריסטינה אן אונהוך. השניים קשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי בו השתתפו חברים קרובים ובני משפחה עוד בשנת 1994. יחד אנתוני וכריסטינה בורכו בבן אחד. המשפחה מתגוררת במנהטן, ניו יורק. בעבר, מייסון היה נשוי לאיימי דיקינסון מ-1986 עד 1990. לאנתוני יש בת אחת מנישואיו לאיימי.

משכורת חדשות אנתוני מייסון

אנתוני העובד ככתב ב-CBS News מרוויח משכורת שנתית משוערת שנעה בין 56,500 $ - 120,000 $.

אנתוני מייסון CBS חדשות הבוקר | CBS שבת בבוקר

מייסון משמש כיום ככתב ומנחה שותף של תוכנית הבוקר של CBS. הוא הצטרף לתחנה ב-1986 לאחר שבילה כשנתיים בעבודה כעוגן וכתב עבור WCAU-TV בפילדלפיה. אנתוני אפילו עבד ככתב מילוי עבור KJRH-Tv בטולסה, אוקלהומה. בין השנים 1987 ל-1990 שימש ככתב הלשכה בלונדון וככתב מוסקבה הראשי בין השנים 1991 ל-1993.

לאחר מכן הוא הפך לאוגן שותף בתוכנית CBS This Morning Saturday בתחילת 2012. בשנת 2019, הוא זכה במקום קבוע ב-CBS הבוקר בימי חול. בשנת 2017, הוא כיהן בתפקיד עוגן זמני בימי חול ב-CBS Evening News, שם החליף את סקוט פלי לפני שהפך לעוגן קבוע בימי חול.

עבודתו ב-CBS זיכתה אותו בפרס New York Associated Press ובפרס אמי על הישג אישי מצטיין של כתב. אנתוני אפילו הופיע מדי פעם ככתב ב-CBS Sunday Morning News.

הוא גם היה כתב סוף השבוע הראשי של KJRH-Tv בטולסה, אוקלהומה לפני שהחליט לעבור לניו יורק. בנוסף, אנתוני הוא חובב מוזיקה שנהנה לבלות עם משפחתו בכל פעם שהוא לא באוויר.

שווי נקי של אנתוני מייסון

מייסון הוא עיתונאי אמריקאי ועוגן שותף ב-CBS שיש לו שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר. סכום זה הוערך בהתאם למספר הנכסים והמכוניות תחת שמו.

אנתוני מייסון בירד

לפני 2018, אנתוני תמיד נראה עם זקן במהלך קטעי חדשות הבוקר והערב של CBS. עם זאת, הוא החליט לגלח את זקנו והוא כבר לא שם החל מ-2021.

אנתוני מייסון כתובת דוא'ל ויצירת קשר

מידע לגבי כתובת הדוא'ל האישית וכתובת הקשר האישית של אנתוני אינם זמינים כעת. הסיבה לכך היא שמייסון אוהב לשמור את הפרטים האישיים שלו לגמרי לעצמו. עם זאת, אתה יכול להיות מסוגל ליצור איתו קשר באמצעות הטוויטר והאינסטגרם שלו. פרטים נוספים על כתובת הדואר האלקטרוני שלו יעודכנו לאחר אישור הזמינות.