אנטוני וורל תומפסון ביוגרפיה, גיל, מוצא אתני, הורים, גובה ומסעדות

בריטניה [בריטניה]
  תמונה של אנטוני וורל תומפסון
תמונה של אנטוני וורל תומפסון

פורסם במקור באתר famousintel.com

אנטוני וורל תומפסון ביוגרפיה וויקי

אנטוני וורל תומפסון הוא מסעדן וסלבריטאי אנגלי נודע, מגיש טלוויזיה ושדר רדיו. הוא גם הבעלים והמפעיל את הגרייהאונד בריצ'מונד ואת ה-Kew Grill בהנלי-און-תמז.

חינוך אנטוני וורל תומפסון

וורל למד בבית הספר קינג בקנטרברי, שם שיחק רוגבי וסבל מפציעות בפנים. הוא למד במכללת וסטמינסטר קינגסוויי כדי ללמוד ניהול מלונות לאחר שסיים את התיכון.גיל ויום הולדת של אנטוני וורל תומפסון

בן כמה אנטוני וורל? וורל הוא בן 71 נכון לשנת 2022. הוא נולד בשם הנרי אנטוני קארד וורל תומפסון ב-1 במאי 1951 בסטרטפורד-אפון-אייבון, בריטניה. היא חוגגת את יום הולדתה ב-1 במאי בכל שנה.

אנטוני וורל תומפסון לאום ואתניות

Worrall הוא בעל אזרחות בריטית מלידה. הוא נולד בסטרטפורד-אפון-אייבון, בריטניה. שמו האמיתי אינו ידוע. קרא גם: רבינדר בהוגל

הורים אנטוני וורל תומפסון

וורל הוא בנם של מייקל אינגהם (שם האמיתי פיטר מייקל וורל תומפסון), אביו של וורל, וג'ואנה דאנקן, האם.

אשתו של אנטוני וורל תומפסון

האם אנטוני וורל תומפסון עדיין נשוי? כשוורל היה בן 26, הוא התחתן עם ג'יל תומפסון; האיחוד הסתיים בגירושים חמש שנים מאוחר יותר. הוא התחתן עם מיליצה מילאר, אוסטרלית, בשנת 1983. בני הזוג נפרדו לאחר שנולדו להם שני ילדים. הוא נשוי לג'סינטה שיאל, אשתו השלישית, מאז 1996. לזוג יש שני ילדים והם מתגוררים בהיי וויקומב.

אנטוני וורל תומפסון גובה

Worrall עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ' (1.7 מ').

אנטוני וורל תומפסון שווי נטו

לוורראל שווי נקי מוערך של 2 מיליון דולר.

מסעדות אנטוני וורל תומפסון

האם ב-Antony Thompson יש מסעדה? וורל עבד כשף בפועל ב-190 קווינס גייט בדרום קנסינגטון, לונדון, לפני שפתח את האוכל הראשון שלו. ב-1981, הוא פתח את Ménage à Trois, מסעדה המוכרת להגשת מנות ראשונות וקינוחים בלבד, בנייטסברידג'. לאחר מכן, הוא פתח מספר מסעדות פופולריות, כולל Wiz ו-Woz במערב לונדון ומטרו בג'רזי, שכולן משקפות את הגישה המעט ייחודית שלו לבישול. הוא שימש כמנהל הקייטרינג של Buckinghamshire's Old Luxters Barn מסוף 2006 ועד סוף 2007.

חברת האחזקות שלו במסעדות AWT Restaurants הוכנסה לניהול בפברואר 2009. מסעדת נוטינג גריל במערב לונדון, בארנס גריל בדרום מערב לונדון, כמו גם למב אין והגרייהאונד בהנלי און תמז, שניהם סגרו את שעריהם . 60 משרות אבדו כתוצאה מכך. ה-Kew Grill בדרום מערב לונדון, ה- Windsor Grill הנותר בברקשייר, ומעדנייה בשם Windsor Larder נרכשו כולם על ידי וורל תומפסון באופן אישי.

פריטי גניבה מחנות אנטוני תומפסון

וורראל קיבלה אזהרה משטרתית בינואר 2012 בגין גניבת סחורות ממקום טסקו בהנלי-און-תמזס בסך הכל בחמש הזדמנויות, כולל יין וגבינה. הוא טען כי ניסה חמש גניבות נפרדות בסכום כולל של 70.68 פאונד בשנת 2015; הוא מאמין שהוא עשה את זה בשביל הריגוש; הוא היה בדיכאון ופנה לייעוץ.

קריירת הטלוויזיה של אנטוני וורל תומפסון

לפני שהופיע ב-Ready Steady Cook ב-1994, ווראל ערך את הופעת הבכורה שלו ב-BBC2 Food and Drink. הוא הופיע ב-Blankety Blank של לילי סאבאג' ב-2001 ובעונה השנייה של I'm a Celebrity... תוציאו אותי מכאן! בשנת 2003. גרג וואלאס הוחלף כמנחה של ה-BBC2 של Saturday Kitchen על ידו כתוצאה מכך. כדי לתפוס את מקומה של הטלוויזיה לילדים בשבת בבוקר, התוכנית עברה ל-BBC1. מאוחר יותר, הוא שימש כמנחה של תוכנית ITV Saturday Cooks. עבור סדרת הפריים-טיים, שאותה הוא גם הנחה, שונה שמה של התוכנית ל- Daily Cooks Challenge.

קרא עוד: Ainsley Harriot ביוגרפיה, גיל, מוצא אתני, הורים, אישה, שווי נטו, ספרי בישול ותוכניות טלוויזיה

הוא התחרה בעונה הראשונה של התפריט הבריטי הגדול של ה-BBC כנציג של המידלנד ומזרח אנגליה, אבל גלטון בלקיסטון הביס אותו לאחר ששרף את מנת הבשר של כניסתו לפני שלב השיפוט. בשנת 2019, הוא הופיע במיני-סדרה Trawlermen: Celebs at Sea. כשהופיע ב-Pointless Celebrities ב-2013, הוא הפך לשחקן הראשון שקיבל תשובה נכונה של 100 נקודות.