אנתוני אוורט WCVB, ביו, גיל, אישה, ויקי, יום הולדת, משכורת, כרוניקה ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של אנתוני אוורט
תמונה של אנתוני אוורט

אנתוני אוורט ביוגרפיה | ויקי

אנתוני אוורט הוא עיתונאי אמריקאי עטור פרסים שידוע ברבים בזכות עבודתו ב-WCVB NewsCenter 5 שבסיסו בבוסטון, מסצ'וסטס. הוא בעיקר מעגן את מהדורות החדשות של 5, 5:30 עד 6 בבוקר של התחנה. בעבר, אוורט אף שימש כעוגן שותף עבור WVIT-TV בקונטיקט.

אנתוני אוורט חינוך

אנתוני סיים את לימודיו באוניברסיטת טאפטס במדפורד, מסצ'וסטס עם תואר ראשון בעיתונאות משודרת. מאוחר יותר היא התמחתה כמגישת חדשות בתחנה מקומית באותה מדינה.

אנתוני אוורט עידן | יום הולדת

בן כמה אנתוני? אוורט בסביבה 60 שנה נכון לשנת 2021. הוא נולד ב-1961 בארצות הברית של אמריקה. עם זאת, פרטים על יום הולדתו המדויק אינם זמינים כרגע. נעדכן ברגע שזה יאושר זמין. קרא גם: דאג מיהןאנתוני אוורט  אזרחות | מוצא אתני

אוורט מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל בארצות הברית. הוא ממוצא אתני/מורשת לבנה.

אנתוני אוורט גובה | מידות

אנתוני עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ' (1.7 מ') וגם שומר על משקל גוף וקומה ממוצעים. פרטים על מידות הגוף האחרות שלה נמצאים כעת בבדיקה.

אנתוני אוורט הורים

אוורט נולדה וגדלה בארצות הברית על ידי הוריה. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו אינו זמין כעת לציבור. אנתוני ידוע בהרחקת פרטי המשפחה הפרטיים מהציבור. נעדכן פרטים נוספים על הוריו יעודכנו ברגע שיאושר זמין.

אנתוני אוורט נשוי | אשה

האם אנתוני נשוי? אוורט התחתן עם אשתו לידיה אוורט בטקס חתונה פשוט שנערך במקום פרטי. יחד הם בורכו בשני ילדים בשם אלכסנדר וקלייר אוורט. הוא אוהב לבלות עם ילדיו הרחק מהציבור.

שכר אנתוני WCVB

אוורט העובד ככתב ה-WCVB של אנתוני שבסיסו בבוסטון, מסצ'וסטס, מרוויח משכורת שנתית מוערכת שנעה בין 56,500 $ - 120,000 $.

שווי נקי של אנתוני אוורט

אנתוני הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי שיש לו שווי מוערך של 2 מיליון דולר. סכום זה נצבר מהקריירה שלו כעיתונאי.

אנתוני אוורט כרוניקל

אנתוני ידוע בהנחיית תוכנית טלוויזיה של מגזין חדשות ב-WCB-Tv בשם Chronicle. הקטע מועבר על ידי התחנה ו-WMUR-TV במנצ'סטר, ניו המפשייר. אוורט קיבל פרסים שונים בגלל המופע. פרסים אלה כוללים את פרס ההתקדמות של פרטנר לשנת 2006 ועוד.

אנתוני אוורט ערוץ 5 WCVB

אנתוני ידוע בעבודתו ב-WCVB-TV במסצ'וסטס. הוא החל את כהונתו בתחנה ב-1990 ככתב משימה וכעוגן מילוי. בעבר הוא עבד ב-WVIT-TV בהרטפורד. שם הוא מסר את החדשות של 18:00 ו-23:00. בשנת 1984, אנתוני שימש כעוגן כתב עבור KSPN-TV באספן, קולורדו. הוא עזב את התחנה ב-1987 לשטחי מרעה ירוקים יותר.

כמארח של WCVB-Tv's, אנתוני השיג מספר פרסי אמי ומועמדויות. . הנושאים הייחודיים והמשפיעים שלו בתוכנית זיכו מעריצים רבים שנהנים מכל חלק מהתוכנית. הוא זכה בפרס אמי בשנת 2016 עבור הדו'ח שלו על חינוך, 2015 הוא זכה בפרס נוסף עבור דו'ח נוסף שהיה ארצי בין יתר הפרסים.