ניק שיפרין PBS NewsHour, חדשות ABC, ביו, גיל, ויקי, שותף, משפחה, הורים, שכר, שווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  צילום ניק שיפרין
צילום ניק שיפרין

ניק שיפרין ביוגרפיה| ויקיפדיה

ניק שיפרין הוא עיתונאי שבסיסו בארצות הברית. הוא כתב לענייני חוץ והגנה של PBS NewsHour. הוא הצטרף ל-PBS News Hour במאי 2018. ניק עבד בעבר ככתב המזרח התיכון של אל ג'זירה אמריקה וככתב חדשות ABC בלונדון ובאפגניסטן/פקיסטן.

מכללת ניק שיפרין| חינוך

הוא למד בבית הספר אוקווד מהגן ועד כיתה י'ב, שם סיים את לימודיו ב-1998. הוא למד באוניברסיטת קולומביה וקיבל תואר ראשון בהיסטוריה ב-2002.

עידן ניק שיפרין| יום הולדת

בן כמה ניק? הוא נולד ב-10 ביולי 1980 בלוס אנג'לס, קליפורניה, ארצות הברית של אמריקה. הוא בן 42 נכון לשנת 2022. יום הולדתו נחגג תמיד ב-10 ביולי בכל שנה.גובה ניק שיפרין| מידות

גובהו טרם נמסר. עם זאת מידע על מידות גופו יעודכן בהקדם האפשרי. קרא גם: פרי רוסום

ניק שיפרין לאום

האייקון הציבורי נולד וגדל בארצות הברית. ניק מגיע ממשפחה מורחבת גדולה וגאה במוצאו המעורב.

משפחת ניק שיפרין| הורים| אחים

העיתונאי המוכשר נולד וגדל בארצות הברית של אמריקה, על ידי הוריו. עם זאת, לא הצלחנו ללמוד דבר על משפחתו כי מידע כזה לא היה זמין לציבור. כתוצאה מכך, זהות הוריה אינה ידועה. לא ידוע גם אם יש לו אחים. עם זאת, סעיף זה יעודכן ברגע שיגיע מידע חדש.

אשתו של ניק שיפרין| שותף| נָשׂוּי

העיתונאי בן ה-52 רווק כרגע. כרגע הוא מתרכז בעבודתו ולא עדכן את מצבו המשפחתי או את הופעותיו הפומביות. ניק לא פרסם את מערכת היחסים שלו בפומבי. מצבו המשפחתי, בין אם נשוי, מאורס, גרוש או רווק, אינו ידוע.

שווי נקי של ניק שיפרין

יש לו שווי נקי מוערך שנע בין מיליון דולר ל-5 מיליון דולר שהוא הרוויח בזכות היותו עיתונאי. הוא צבר עושר צנוע באמצעות ההכנסות מעבודתה כעוגן/כתב ומפיק.

מחבר ניק שיפרין

שיפרין כתב את 'לקרוא את שייקספיר בקנדהאר' ב-2011, בהתבסס על מסעו בן עשר השנים מכיתת ההרצאות שלו בקולג' ב-11 בספטמבר ועד למאורה של בן לאדן.

פרסי ניק שיפרין

  • פרס פיבודי: בתוך רוסיה של פוטין, מאי 2018.
  • פרס אדווין מ. הוד של מועדון העיתונות הלאומי ביולי 2018
  • פרס אמי: חדשות וסרט תיעודי עבור סיקור חי יוצא מן הכלל של סיפור חדשותי נוכחי דצמבר 2008
  • פרס אדוארד ר. מורו של אגודת החדשות הדיגיטליות של רדיו טלוויזיה:  מרץ 2012
  • פרס הכותרות הלאומי של מועדון העיתונות של אטלנטיק סיטי במרץ 2015
  • פרס דוד קפלן של מועדון העיתונות בחו'ל מאי 2015

ניק שיפרין חדשות ABC

הוא החל לעבוד עבור חדשות ABC בשנת 2002 כעוזר דסק בן לילה. בשנת 2006, הוא סייע בהשקת שידור האינטרנט היומי של חדשות העולם, התוכנית הראשונה המיועדת לאינטרנט ולאייטונס. הוא היה כותב התוכנית וכן מפיק השידורים שלה. מכיוון שהתוכנית נוצרה עבור MTV ולא עבור ABC, הניו יורק טיימס תיאר את הסיפורים כ'גולמיים ואישיים'. הוא עבד ככתב ABC בניו דלהי, הודו. במהלך המרד הטיבטי ב-2008, הוא ראיין את הדלאי לאמה וזכה באמי עסקי על עבודתו בצוות המסקר את משבר המזון העולמי.

קָשׁוּר: אנדריאה פוג'י חדשות ABC, ביו, ויקי, גיל, לאום, יום הולדת, בעל, גובה, שכר ושווי נקי

הוא היה הכתב הבינלאומי הראשון שהגיע למקום לאחר הפיגועים במומבאי בנובמבר 2008. לאחר מכן הוא הפך לכתב של ABC באפגניסטן/פקיסטאן, והוא היה אחד הכתבים הראשונים שהגיעו לאבוטבאד, פקיסטן, לאחר מותו של אוסמה בן לאדן ב-2011. הוא מסר את אחד האקסקלוסיביים הטובים ביותר של השנה. ABC זכתה בפרס אדוארד ר. מורו כתוצאה מהדיווח שלהם.

ניק שיפרין PBS NewsHour| קריירה

במאי 2018 הוא מונה לכתב לענייני חוץ והגנה של PBS News Hour. בתוך רוסיה, נאט'ו ואוקראינה של פוטין; קווי תקלה; ניגריה: כאב והבטחה; בתוך קניה; מצרים היא סדרה בת שבוע שהוא יצר. 5 שנים מאוחר יותר, בתחילת סוף 2015. בתוך רוסיה של פוטין זיכתה אותו בפרס פיבודי ב-2018 ובפרס אדווין מ. הוד של מועדון העיתונות הלאומי לשידור התכתבות דמוקרטית ב-2018.

בנובמבר 2013 הוא הפך לכתב החוץ הראשון של אל-ג'זירה, שבסיסו בירושלים ומסקר את המזרח התיכון. הוא עבר לקייב, אוקראינה, כאשר פרצה האלימות. זה התרחש בתחילת 2014. הוא בילה שנה שלמה באוקראינה, והצוות שלו קיבל פרס ראשי לאומי על הסיקור שלהם. בקיץ 2014, הוא פיקח על הסיקור של אל-ג'זירה על הסכסוך בעזה. בתקופה זו הוא מילא יותר מ-30 סיפורים מעזה וגם היו לו סיפורים על ישראל בזמן המלחמה. הוא אירח ספיישל בן שעה מהעיר עזה. הוא היה חבר בצוות שזכה בפרס דוד קפלן של מועדון העיתונות בחו'ל על סיקור המלחמה משני עברי הגבול.