ניקול פרז WPLG, ביו, גיל, בעל, גובה, משכורת, משפחה ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של ניקול פרז
תמונה של ניקול פרז

ניקול פרז ביוגרפיה | ויקי

ניקול פרז היא עיתונאית, מגישת וכתבת אמריקאית המשמשת כיום כמגישת חדשות וכתבת ב-WPLG Local 10 News במיאמי, פלורידה. היא שימשה בעבר כמפעילה גרפית של הטלוויזיה של מיאמי היט.

ניקול פרז חינוך

ניקול למדה וסיימה את לימודיה באוניברסיטת פלורידה הבינלאומית עם תואר ראשון במדעים בעיתונאות ותקשורת המונים.

עידן ניקול פרז

פרז נולד וגדל במיאמי, פלורידה, ארצות הברית של אמריקה. מידע לגבי מתי היא נולדה וחוגגת את יום הולדתה אינו זמין כרגע. אנו נעדכן את המידע שלה ברגע שיאושר זמין לציבור. קרא גם: דיון דבליןניקול פרז לאום | מוצא אתני

פרז מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה במיאמי, פלורידה. היא מהקבוצה האתנית הלבנה/מורשת.

ניקול פרז גובה | מידות

ניקול עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלה אינו זמין כרגע.

משפחת ניקול פרז

פרז נולדה וגדלה במיאמי, פלורידה על ידי הוריה. עם זאת, מידע לגבי אביה, אמה ואחיה נמצא כעת בבדיקה. נעדכן לאחר אישור זמין.

ניקול פרז בעל

ניקול נשואה כיום לבעלה רועי ראמוס , כתב ב-WPLG Local 10 News. בני הזוג קשרו את הקשר במרץ 2017. המידע של הזוגות אם יש להם ילדים אינו זמין כרגע.

משכורת ניקול פרז

ניקול המשמשת כמגישת חדשות וכתבת ב-WPLG Local 10 News במיאמי, פלורידה מרוויחה משכורת שנתית מוערכת של $45,000 - $79,000.

ניקול פרז שווי נקי

לפרז כעיתונאי אמריקאי מוכשר, עוגן וכתב יש שווי נקי מוערך שנע בין 200 אלף דולר למיליון דולר.

ניקול פרז WPLG Local 10 News

ניקול משמשת כיום כמגישת חדשות וכתבת ב-WPLG Local 10 News במיאמי, פלורידה. היא הצטרפה לתחנה ככתבת תנועת בוקר ביולי 2016. לפני שהצטרפה ל-WPLG, היא שירתה במשך יותר מ-9 שנים ב-WSVN-TV כמעצבת גרפית של רשת הטלוויזיה של מיאמי היט, Heat TV.

בזמן שעבדה ב-Local 10 News ככתבת, הייתה לה הזדמנות לנסוע לנורמנדי, צרפת כדי לדווח על יום השנה ה-75 ל-D-Day. היא גם נסעה לרומא, איטליה בדיווח על השבוע הקדוש, ולפריז, צרפת כדי לכסות את השריפה בקתדרלת נוטרדאם. היא גם דיווחה על הוריקן אירמה ב-2017 ונסעה לפורטו ריקו כדי לדווח על הנזק שנותר אחרי הוריקן מריה. היא גם דיווחה על סיפורים מקומיים שונים ואחרי שנסעה לנורמנדי, צרפת, היא מצאה קשר מיוחד לותיקי מלחמת העולם השנייה בקהילה שלנו וסיפרה בגאווה את סיפוריהם.

ניקול לאחר שעבדה ככתבת תנועה היא קיבלה קידום להיות תפקיד עוגן בערב וכיום, היא משמשת כמגישת שותפה ראשית של חדשות מקומיות 10 בשעה 16:00, 17:00, 18:00. ו-23:00. פרז כשהיא לא בשידור, היא אוהבת לרוץ וללכת לחדר כושר. היא רצה חמישה חצאי מרתונים בערים שונות בארה'ב וזכתה במקום הראשון בתחרות דמות נשים של NPC. ניקול כל כך אסירת תודה על כך שהיא מספרת את הסיפורים של הקהילה שלנו, עיר הולדתה דרום פלורידה.