ניקי בטיסט CBS חדשות, ביו, גיל, ויקיפדיה, שכר, בעל, משפחה, יום הולדת ומועמדויות

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של ניקי בטיסט
תמונה של ניקי בטיסט

ניקי בטיסט ביוגרפיה | ויקיפדיה

ניקי בטיסט היא עיתונאית עטורת אמי אמריקאית המשמשת כיום ככתבת אושיית וכתבת עבור חדשות CBS בניו יורק. לפני CBS, היא עבדה כמגישת חדשות בוקר וערב עבור Good Morning American של ABC, Nightline 20/20 ו-World News Tonight. ניקי שימשה גם כעוגן שותף ב-NBC Saturday Night Live וב- Today News.

חינוך ניקי בטיסט

לאחר השכלתה בתיכון, ניקי קיבלה תואר ראשון בפוליטיקה, פילוסופיה וכלכלה מאוניברסיטת פנסילבניה בניופורט, פנסילבניה.

עידן ניקי בטיסט | יום הולדת

בת כמה ניקי נשואה? בטיסט נולד וגדל בניו פורט, פנסילבניה, ארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי גילה ותאריך הלידה שלה נמצא כעת בבדיקה. עם זאת, פרטים נוספים על גילה יעודכנו ברגע שזה יאושר וזמין. קרא גם: ג'סיקה מורניקי בטיסט לאום | מוצא אתני

בטיסט מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בניו פורט, פנסילבניה, ארצות הברית. היא ממוצא לבן.

ניקי בטיסט גובה | מידות

כמה גובה ניקי? בטיסט עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 5 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-56 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות שלה עדיין בבדיקה.

בעל ניקי בטיסט

ניקי נשואה? בטיסט נשואה באושר לבעלה דין סימפסון. היא תיארה את דין כחברה הכי טובה והחצי הטוב שלה מאז שנפגשו ב-2012 בניו יורק. ניקי ובעלה קשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי שנערך בשנת 2016. יחד הזוג מבורך בבן אחד בשם בו ניקולס. הוא נולד במאי 2020. המשפחה מתגוררת כעת בניו יורק.

משכורת ניקי בטיסט

בטיסט שעובד כעוגן כתב ב-CBS News מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 95,000 ל-150,000 דולר.

ניקי בטיסט חדשות CBS

בטיסטה משמש כיום ככתב של CBS News הממוקם בניו יורק. מאז שהצטרפה ל-CBS ב-2017, ניקי מופיעה בכל פלטפורמות שידור החדשות של CBS כמו CBS This Morning, CBSN, CBS News 24/7 ושירותי סטרימינג אחרים של CBS. לפני עבודתה בתחנה, ניקי שימשה כמפיקה, מגישת וכתבת של חדשות ABC.

היא הופיעה ב-Good Morning America ובמהדורות חדשות של ABC. במהלך כהונתה ב-ABC, ניקי דיווחה בהרחבה על סיפורים פוליטיים ולא פוליטיים שונים ברחבי ארצות הברית. הם כוללים את תיק אמנדה נוקס מפרוגיה, איטליה ואת החיפוש והחילוץ המאובזר במלואו של טיסה 370 של מלזיה איירליינס.

היא אפילו סיקרה את הירי בבית הספר הטכנולוגי בניוטאון ובווירג'יניה ואת מתקפת ברדינו הטראגית. היא גם נתנה דו'ח מקיף על הרדיקליזציה בארצות הברית ועל פרשת הרצח האיטלקית. לפני חדשות ABC, ניקי עבדה ב-NBC News כמפיקה שותפה מתמחה לפני שקודמה לכתבת בשידור. במהלך הקריירה שלה, היא קיבלה מספר פרסי אמי, פרס אדוארד ר. מורו ופרס נשר הזהב של CINE.

שווי נקי של ניקי בטיסט

ניקי היא עיתונאית וכתבת אמריקאית בעלת שווי נקי מוערך של כמיליון דולר נכון לשנת 2021.

מועמדויות של ניקי בטיסט

  • פרס האמי החדשות והתיעודי עבור סיקור חי יוצא מן הכלל של סיפור חדשותי נוכחי - צורה ארוכה (2013)
  • פרס האמי החדשות והתיעודי עבור סיקור יוצא מן הכלל של סיפור חדש במהדורת חדשות (2013)
  • סיפור עלילתי במגזין חדשות (2018)
  • פרס האמי החדשות והתיעודי עבור סיקור יוצא מן הכלל של סיפור חדש במגזין חדשות (2010)
  • פרס האמי החדשות והתיעודי לראיון מצטיין (2014)