פטרישיה ג'ניוט ביוגרפיה, גיל, CNN, יוניוויז'ן, מיס קולומביה, בעל, אספסו, חיג'וס ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]
  פטרישיה ג'ניוט תמונה
פטרישיה ג'ניוט תמונה

פטרישיה ג'ניוט ביוגרפיה | ויקיפדיה

פטרישיה ג'ניוט היא עיתונאית ומגישת חדשות קולומביאנית-אמריקאית המוכרת היטב בשל עבודתה ככתבת בכירה ב-CNN en Español בניו יורק במשך כמעט 25 שנה. היא גם זכתה לפופולריות רבה יותר כמתמודדת בתחרות מיס קולומביה בתור מיס סנטאנדר בשנת 1983. ג'ניוט זכתה בעמדת הסגנית הראשונה והשתתפה במיס וורלד קולומביה. Janiot מופיעה כיום ככתבת בכירה ומגישת חדשות בחברת Noticias Univision.

פטרישיה ג'ניו חינוך

ז'ניו סיימה תואר ראשון בעיתונאות ותקשורת מאוניברסיטת דה לה סבנה בבוגוטה. קולומביה.

פטרישיה ג'ניוט גיל | גיל

בת כמה פטרישיה? ג'ניוט היא בת 58 נכון לשנת 2021. היא נולדה באנגלה פטרישיה ג'ניו מרטירנה, ב-2 באוקטובר 1963, בבוקארמנגה, סנטנדר, קולומביה. יום הולדתה נחגג ב-2 באוקטובר בכל שנה. מזל הלידה שלה הוא מאזניים. קרא גם: סאלי קוןפטרישיה ג'ניוט לאום | מוצא אתני

ג'ניוט מחזיקה באזרחות ובאזרחות קולומביאנית-אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בסנטנדר, קולומביה והתגוררה בניו יורק במשך כמעט עשרים וחמש שנים ככתבת CNN. היא ממוצא/מורשת אתנית ארגנטינאית-צרפתית.

פטריסיה ג'ניוט גובה

פטרישיה ניצבת בגובה של 5 רגל 7 אינץ' (1.7 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה. למרות זאת, לג'ניו יש שיער חום ארוך וצבע עיניה חום.

פטרישיה ג'ניוט הורים | מִשׁפָּחָה

ג'ניו נולדה וגדלה בחלק הדרומי של בוקארמנגה, מחלקת סנטנדר על ידי הוריה האוהבים והתומכים. היא גדלה כבתם של שחקן כדורגל לשעבר בשם רוברטו פבלו ג'נאיוט (אבא) וזולינדה אלביצי (אמא). אמה היא ממוצא ארגנטינאי-צרפתי בדיוק כמו אביה. ג'נאיוט כל כך מעריצה את הוריה והיא תמיד ראתה באמה מודל לחיקוי בזמן שגדלה.

פטרישיה ג'ניוט בעל | בעל | איש צעיר

האם פטרישיה נשואה? ז'ניו נשואה כיום לבעלה המקסים, מיגל ילוס סן מרטין. השניים נפגשו בארגנטינה כאשר פטרישיה נשלחה לסקר משימות שונות ודיווחי חדשות בארגנטינה. פטרישיה ומיגל בורכו כעת בשני ילדים בשם טבאטה וטדיאו. המשפחה מתגוררת כעת במיאמי, פלורידה.

Patricia Janiot Daughters | בנות

ז'נואיט ובעלה חולקים יחד שתי בנות מקסימות. לבתה הבכורה קוראים טבאטה ואילו לבת השניה קוראים טדאו. פטרישיה היא גם נשיאת הארגון שעוזר לילדים שנפגעו מהסכסוך הקולומביאני שנקרא קרן Colombianitos.

פטרישיה ג'ניוט מיס קולומביה

לפני שהחלה את הקריירה שלה בטלוויזיה, ג'ניו הייתה דוגמנית פופולרית מבוססת קולומביה שייצגה את עיר הולדתה כמיס סנטאנדר בתחרות התחרות של מיס קולומביה שהתקיימה עוד בשנת 1983. היא זכתה במקום השני בתחרות והמשיכה להתחרות בתחרויות מיס עולם קולומביה שהתקיימו עוד ב-1984.

משכורת פטרישיה ג'ניוט

Janiot עובדת כמגישת חדשות וכתבת בכירה בחברת Noticias Univision. מרוויח משכורת שנתית הנעה בין $35,000 ל-$90,000 לשנה,

Patricia Janiot Univision | חדשות CNN

פטרישיה ידועה בזכות עבודתה כמגישת חדשות לשעבר ב-CNN en Espanol. היא עבדה ב-CNN כמעט עשרים וחמש שנים, שם הצליחה לבנות קריירה מכובדת ומצליחה כמגישת חדשות אמריקה הלטינית. ג'ניו הצטרפה לראשונה ל-CNN לאחר שסיימה את לימודיה בעיתונאות וזכתה בתחרות הראשונה שלה כמלכת יופי ב-1983.

Janiot הפך לחלק מצוות חדשות CNN באופן רשמי בשנת 1992 כמארח שותף בחדשות Noticiero Telemundo. משם, היא המשיכה לעבוד עם CNN ו-CNN הבינלאומית במשך שנתיים עד ש-CNN en Espanol הוקמה ב-1997. Cnn מינתה את פטרישיה למנחה הראשית של מהדורת החדשות הספרדית מאז הפיילוט הראשון שלה.

עבודתה עם CNN זיכתה אותה בפרסים שונים כמו פרס מייק הזהב ב-1990 ופרס סיימון בוליבר בקולומביה על כישורי הדיווח שלה ב-Spot on News. Janiot מופיעה כעת ככתבת בכירה ומגישת חדשות עבור רשת Noticias Univision.

פטריסיה ג'ניוט שווי נקי

Janiot היא עיתונאית וכתבת לשעבר ב-CNN, בעלת שווי מוערך של כ-500,000 עד מיליון דולר נכון לשנת 2021.