פול גיגוט WSJ News, ביו, גיל, אישה, פוקס ניוז, חולה, בן זוג, שווי נקי, דואר אלקטרוני וירידה במשקל

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של פול גיגו
תמונה של פול גיגו

פול גיגוט ביוגרפיה | ויקי

פול ג'יגוט הוא פרשן פוליטי שמרני עטור פרסים אמריקאי המשמש כיום כעורך ב'וול סטריט ג'ורנל' ומנחה שותף בערוץ FOX News. הוא גם משמש כמנחה של דוח העריכה של כתב העת. פול אפילו עובד כמנחה של תוכנית כבלים שבועית בשם Journal Editorial Report בערוץ FOX News. בשנת 1998, הוא היה עמית הבית הלבן תחת הנשיא רונלד ריגן.

עידן פול ג'יגוט

בן כמה פול? ג'יגוט הוא בן 66 נכון לשנת 2021. הוא נולד ב-24 במאי 1955 בסן אנטוניו, טקסס, ארצות הברית. יום הולדתו נחגג ב-24 במאי מדי שנה. גלגל המזלות שלו הוא מזל שור. קרא גם: ג'ף פול

פול גיגוט חינוך

ג'יגוט למד בבית הספר התיכון אבוט פנינגס בדה פר, ויסקונסין. ב-1977 סיים בהצטיינות את לימודיו בעיתונאות במכללת דארטמות'. לאחר מכן עבד כפרופסור סטודנט לאנגלית ובעל טור שמרני עבור ג'פרי הארט לאחר סיום הלימודים.פול גיגוט לאום| מוצא אתני

גיגוט מחזיק באזרחות אמריקאית מלידה. הוא גדל באזור הכפרי של סן אנטוניו, טקסס, ארצות הברית. הוא ממוצא אתני/מורשת לבנה-אמריקאית.

פול גיגוט גובה | מידות גוף

Gigot עומד בגובה של 5 רגל 11 אינץ' (1.80 מ'). הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-56 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מידות הגוף שלו עדיין בבדיקה. צבע השיער של פול אפור וצבע העיניים שלו חום כהה.

פול גיגוט הורים | מִשׁפָּחָה

פול גדל באזור הכפרי של סן אנטוניו, טקסס, ארה'ב כששני הוריו נוכחים. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו עדיין אינו זמין לציבור. הסיבה לכך היא שהוא אוהב להרחיק את הרקע המשפחתי שלו מהציבור. עם זאת, נעדכן פרטים נוספים על הוריו לאחר אישור זמין.

אשתו של פול גיגוט | בן זוג

האם פול נשוי? גיגוט כרגע לא נשוי. הוא רווק מצליח מאוד שמעולם לא היה נשוי לפני כן. פול מעולם לא חלק שום כוונה להיות במערכת יחסים עם אף אישה או גבר. עם זאת, פרטים נוספים על חייו האישיים ואשתו יעודכנו ברגע שיאושרו כזמינים.

שווי נקי של פול גיגו

Gigot הוא פרשן פוליטי זוכה פרס פוליצר, עורך ומנחה טלוויזיה ב-FOX News, בעל שווי מוערך של כ-1.98 מיליון דולר.

פול ג'יגוט הוול סטריט ג'ורנל (WSJ) | פול גיגוט פוקס ניוז

מה קרה לפול? גיגוט משמש כיום כעורך, פרשן פוליטי ומנחה טלוויזיה ב-FOX News ובוול סטריט ג'ורנל. לפני עבודתו ב-FOX, הוא עבד ככותב ועורך עבור Potomac Watch במשך קרוב לארבע עשרה שנים. ב-1980 הוא מונה לכתב חוקר שבסיסו בשיקגו, אילינוי.

הוא גם עבד ככתב אסיה שבסיסו בהונג קונג לפני שהחליט לחזור לארצות הברית. ב-1987 הוא הפך לעמית הבית הלבן תחת הנשיא רונלד רייגן. משם הוא הפך למנחה אורח קבוע ב-The NewsHour עם ג'ים לנר בתחילת שנות ה-90.

פול אפילו קיבל פרס פוליצר על הטור השבועי שלו ב-Potomac Watch ב-The Wall Street Journal עוד בשנת 2000. פול עדיין שומר על עבודתו ב-FOX News וב-Wall Street Journal מאז 2003.

פול ג'יגוט ירידה במשקל

על פי המחקר שלנו, פול לא שיתף את הציבור בתוכנית הירידה במשקל ובתזונה שלו. עם זאת, פרטים נוספים על תוכנית ההרזיה שלו יעודכנו ברגע שתאושר שהיא זמינה.

משכורת פול גיגוט

Gigot הוא עורך אמריקאי, פרשן פוליטי ומנחה טלוויזיה ב'וול סטריט ג'ורנל' ו-FOX News מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 69,000 ל-90,000 דולר.

דוא'ל של פול גיגוט | איש קשר

מידע לגבי כתובת הדוא'ל האישית ואנשי הקשר של פול עדיין בבדיקה. עם זאת, נעדכן פרטים נוספים על אנשי הקשר שלו לאחר אישור זמין,

פול גיגוט חולה | בְּרִיאוּת

פול עדיין בחיים ובריאותו יציבה. לא היו ספקולציות או בעיות מתעוררות לגבי הידרדרות בריאותו או התפתחות של סיבוכים כלשהם. עם זאת, פרטים נוספים על בריאותו של פול יעודכנו ברגע שנקבל מידע.