פול חורי ביו, גיל, (בעלה של אשלי גרין), שווי נטו, יום הולדת, חתונה, קריירה ותוכניות טלוויזיה

אוֹסטְרַלִיָה
  תמונה של פול חורי
תמונה של פול חורי

פול חורי ביוגרפיה | ויקיפדיה

פול חורי הוא איש טלוויזיה ושחקן אוסטרלי-לבנוני המוכר היטב כבעלה הנשוי המקסים של השחקנית האמריקאית הנודעת, אשלי גרין מאז 2018. הוא ידוע גם כמי שסיפק פרשנות על אתגר הפוקר הסלבריטי האוסטרלי של FOX 8, ואירח את מיס עולם אוסטרליה עבור רשת שבע. חורי גם עשה קריינות לאנימציית פיוד משפחתי של ערוץ תשע והיה עוגן מוביל בסבב הפוקר באסיה פסיפיק.

חינוך פול חורי

מידע לגבי הרקע החינוכי של Khaoury נמצא כעת בבדיקה. הסיבה לכך היא שהוא ידוע בכך שהוא שומר על חיי ילדותו המוקדמים באופן פרטי לשמצה. לפיכך, פרטים נוספים על הרקע ההשכלתי שלו יעודכנו לאחר אישור זמין.

יום הולדת לפול חורי | גיל

בן כמה פול? חורי הוא בן 33 נכון לשנת 2021. הוא נולד ב-6 בספטמבר 1988 באוסטרליה אך עבר לניו זילנד עם אמו כשהיה בתיכון. יום הולדתו נחגג ב-6 בספטמבר מדי שנה. מזל הלידה שלו הוא מזל בתולה. קרא גם: אורן ליברמןפול חורי לאום | מוצא אתני

חורי מחזיק באזרחות אוסטרלית מלידה. הוא נולד וגדל באוסטרליה. הוא ממוצא לבנוני מעורב, אוסטרלי-ניו זילנדי.

גובה פול חורי

חורי עומד בגובה של 5 רגל 9 אינץ' גובה. הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-55 קילוגרם (165 פאונד). עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות של פול נמצא כעת בבדיקה. עם זאת, לפול יש שיער חום כהה ועיניים חומות.

הורים פול חורי

חורי נולד וגדל בעיירה פשוטה הממוקמת בטריטוריה הצפונית של אוסטרליה אך גדל בניו זילנד. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו עדיין אינו זמין. אף על פי כן, אביו של פול עבד במכרות ואמו היא ממוצא ומוצא ניו זילנדי. לפול יש גם אח אחד גדול שמתגורר כיום באוסטרליה עם הוריו.

פול חורי חתונה אשלי גרין | אישה | אשלי גרין

האם פול נשוי? חורי נשוי כיום לאשתו, אשלי גרין. השניים נפגשו לראשונה והחלו לצאת בספטמבר 2013. עם זאת, זה היה הזמן שבו החלו לרוץ שמועות על כך שהוא יוצא עם מיילי סיירוס לאחר שהשניים נצפו יחד במכונית פרטית. אשלי סירבה להשערות האלה על החבר שלה באותה תקופה בראיון לסלבריטאים.

אשלי ופול התחתנו בטקס חתונה פרטי שנערך ביער הסקויה של קליפורניה באוגוסט 2018. אשתו של פאולי, אשלי היא שחקנית אמריקאית ידועה שזכתה לתהילה על גילמת התפקיד של אליס קאלן בדמדומים וגילמה תפקידי משנה נוספים בסרטים כמו LOL (2012), Aftermath (2021) וכל עונות הדמדומים.

פול חורי ילדים

לפי הממצאים שלנו, לפול ולאשתו אין ילדים כרגע. למעשה, הם גילו שהם לא מתכננים להביא ילדים לעולם בזמן הקרוב עד שהם יכירו ויישמו דברים מסוימים בחייהם כזוג.

קריירה של פול חורי

חורי התפרסם לראשונה בזכות תפקידו בתוכנית טלוויזיה אוסטרלית פופולרית, Blue Heesters. לאחר מכן הוא נכנס וזכה בפרס קליאו לתואר ראשון בשנת 2002. לאחר מכן פול המשיך לספק פרשנות לאתגר הפוקר הסלבריטאי האוסטרלי של FOX 8. לאחר מכן הוא המשיך לארח את תחרות מיס עולם האוסטרלית עבור רשת שבע.

פול גם נשכר כקריין עבור הריב המשפחתי של ברט של Nine Netwerk ברשת Nine. בסופו של דבר, הוא המשיך לעזוב את רשת תשע כדי לארח סדרת טלוויזיה בינלאומית בשם Coffee Lovers Guide to Italy, אשר הושמעה באוסטרליה ב-Fodstel's Lifestyle AFC ובמדינות רבות ברחבי העולם. פול אפילו עבד בתור העוגן הראשי של סיור הפוקר באסיה פסיפיק לפני שהוא התחתן לבסוף עם אשתו אשלי גרין.

שווי נקי של פול חורי

חורי הוא איש טלוויזיה ושחקן אמריקאי מוערך מאוד, ששוויו נאמד בסביבות 1.5 מיליון דולר.

סרטי פול חורי | תוכניות טלוויזיה

  • הריב המשפחתי של ברט 2006 עד 2007
  • אוסי מיליוני פוקר (מאז 2010)
  • כתר אתגר פוקר סלבריטי אוסטרליה
  • The Grear Italian Cafe (מאז 2011)