פיל בלאק CNN, ביו, גיל, ויקי, גובה, שווי נקי, אישה, כתב, שבדיה, משכורת וחותם חיל הים

אוֹסטְרַלִיָה
  תמונה של פיל בלאק
תמונה של פיל בלאק

פיל בלאק ביוגרפיה | ויקיפדיה

פיל בלאק הוא עיתונאי מולטימדיה אוסטרלי המשמש כיום ככתב עצמאי ב-CNN אינטרנשיונל שבסיסו בלונדון מאז אפריל 2007. בעבר הוא שימש ככתב תחקיר וכעוגן של Seven News בסידני, ניו סאות' ויילס, אוסטרליה. פיל שימש גם כמנחה ומנחה שותף בתוכנית הטיולים ברשת Nine בשם Gateway במשך קרוב לחמש שנים.

פיל בלאק חינוך

בלאק סיים את התעודה שלו בעיתונאות ותקשורת ממכללת מקליי בסידני והתמחה כמפיק עבור רשת תשע באוסטרליה כבר קרוב לחמש שנים.

פיל בלאק אייג'

בן כמה פיל? בלק הוא כבן 40 נכון לשנת 2021. הוא נולד על פיל וו. בלאק ב-15 באוגוסט 1980, בצפון אוסטרליה. יום הולדתו נחגג ב-15 באוגוסט מדי שנה. מזל הלידה שלו הוא LEO. קרא גם: מריבל אדרפיל בלאק לאום | מוצא אתני

פיל מחזיק באזרחות אוסטרלית מלידה. הוא נולד וגדל בסידני, אוסטרליה. לכן, יש לו אתניות/מורשת לבנה-אוסטרלית.

פיל בלאק גובה

שחור עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ'. הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלו עדיין אינו זמין לציבור. צבע השיער של פיל שחור ועיניו חומות כהות.

משפחת פיל בלק | הורים

פיל נולד וגדל באוסטרליה כששני ההורים נוכחים. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו עדיין אינו זמין לציבור. הסיבה לכך היא שהיא אוהבת להרחיק בעיות משפחתיות אישיות מהציבור. לכן, מידע נוסף על הוריו ישותף ברגע שהוא יהיה זמין.

Phil Black Wife | פיל בלאק אלי טיילור

האם פיל נשוי? בלאק נשוי לאשתו המקסימה, אלי טיילור. בני הזוג נפגשו בתחילת שנת 2000 ויצאו לזמן מה לפני שקשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי שנערך בביתו של בלאק. השניים חולקים כעת ילד אחד ביחד.

אשתו של פיל, אלי היא קומיקאית אנגלית מוכשרת, הידועה בזכות הופעותיה ב-Stand-up Central (2017), Show Me The Funny ב-2011, Fake Reaction ו-Mock the Week. אלי גם הפיקה וכתבה חמש תוכניות סטנד-אפ כמו בגידה (2016), יסודי והבחור הזה מ-2017 עד 2018. היא גם כתבה את ספרה שכותרתו הילד שלי וטעויות אחרות, מוכרת אפודים של סאנדיי טיימס.

משכורת פיל בלאק CNN

בלאק, העובד ככתב בינלאומי של CNN ומבוסס עוגן בלונדון, בריטניה, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 98,000 ל-100,000 דולר בשנה.

פיל בלאק כתב CNN

פיל עובד כיום ככתב וכעוגן ב-CNN הבינלאומית שבסיסה באנגליה, בריטניה. הוא הצטרף לרשת ב-2007 לאחר שעבד ככתב עצמאי ועוגן בתחנות מדיה שונות כמו Nine Network וערוץ Seven News בסידני.

במהלך הקריירה שלו, הוא סיקר מגוון רחב של דיווחים פוליטיים ועולמיים בעלי פרופיל גבוה כמו הירי בכיתה בפינלנד, נסיונות הפיגוע בלונדון, סיפור הנסיכים המפורסם דיאנה והחיפוש המייגע של מדלין מקאן.

בתקופתו עם Seven News, פיל הנחה את תוכנית החדשות הרייטינג הגבוה ביותר במשך קרוב לשבע שנים. הוא אפילו סיקר את הצונאמי האסייתי מסרי לנקה בזמן שהיה ברשת המבוססת על סידני. הסיקור שלו על הירי במפגינים נגד הממשלה בכיכר העצמאות זיכה אותו בפרס AIB לשנת 2014 לאחר שזכה להכרה בינלאומית. בלאק שימש גם כמנחה של תוכנית חדשות נסיעות של Nine Network בשם Gateway במשך כחמש שנים.

פיל בלאק CNN שבדיה

לפני שהפך לכתב CNN בלונדון, פיל עבד ככתב בינלאומי של CNN ברוסיה ושבדיה, שבסיסו במוסקבה. הוא סיקר הרבה דיווחים גבוהים ובינלאומיים ברחבי אירופה כמו בחירתו המחודשת של ולדימיר פוטין והמעצר השנוי במחלוקת והמעצר של קבוצת פאנק מחאה הידועה בשם Pussy Riot.

פיל בלאק שווי נקי

בלאק הוא עיתונאי וכתב אוסטרלי עטור שבחים ופופולריים שיש לו שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר.