קארל סטפנוביק 60 דקות, ביוגרפיה, גיל, ויקי, שכר, גובה, אחות, אבא, שווי נקי

אוֹסטְרַלִיָה
  תמונה של קארל סטפנוביק
תמונה של קארל סטפנוביק

קרל סטפנוביק ביוגרפיה| ויקיפדיה

קארל סטפנוביק הוא עיתונאי ושדר טלוויזיה אוסטרלי עבור רשת תשע. כיום הוא מנחה שותף בתוכנית ארוחת הבוקר של Nine Network's Today והופיע בעבר ב-60 דקות.

קרל סטפנוביק חינוך| קולג'

הוא למד בקולג' סנט אוגוסטינס בקיירנס, בבית הספר הדקדוק של הכנסייה האנגליקנית ובאוניברסיטת קווינסלנד לטכנולוגיה, שם קיבל תואר עיתונאי ב-1994.

עידן קרל סטפנוביק

בן כמה קארל? הוא בן 48 נכון ל-12 באוגוסט 2022. הוא נולד ב-1974 בדארלינגהרסט, אוסטרליה.אזרחות קארל סטפנוביק

איזו מוצא אתני זה קארל? הוא אזרח אוסטרלי ואזרח מלידה. קארל נולד בדארלינגהרסט, אוסטרליה. הוא ממוצא אתני/מורשת/מוצא מעורב של אוסטרלי - סרבי-גרמני.

קרל סטפנוביק גובה ומדידות

גובהו טרם נמסר. עם זאת, פרטים על מידות גופו האחרות יעודכנו בהקדם האפשרי. קרא גם: מוניקה אלבה

משפחת קרל סטפנוביק | הורה ואבא

הוא נולד וגדל בדארלינגהרסט, אוסטרליה לאם אוסטרלית ג'ני סטפנוביק, ולאב סרבי-גרמני אלכס סטפנוביק. פיטר סטפנוביץ', אחיו הצעיר, עובד ככתב עבור 60 דקות.

אחים קארל סטפנוביק | אָחוֹת

הוא נולד לצד שלושת אחיו; פיטר סטפנוביץ', אחיו הצעיר, שעובד ככתב ב-60 דקות, אליסה סטפנוביק, וטום סטפנוביק.

אשתו של קרל סטפנוביק| נָשׂוּי

סטפנוביק פגש את קסנדרה ת'ורבורן, עיתונאית, במסיבה ברוקהאמפטון ב-1995, והשניים נישאו מאוחר יותר באותה שנה; יש להם שלושה ילדים משותפים. סטפנוביץ' התגרש מאשתו מזה 21 שנים בספטמבר 2016, וגירושין הסתיימו באוקטובר 2017. בפברואר 2018, הוא הודיע ​​על אירוסיו ליסמין יארברו. הוא התחתן עם יארברו בחתונה במקסיקו בדצמבר 2018. יש להם ילד יחיד.

משכורת קרל סטפנוביק

הוא מרוויח משכורת שנתית של 2 מיליון דולר.

שווי נקי של קרל סטפנוביק

יש לו שווי נקי מוערך של 11 מיליון דולר.

קרל סטפנוביק 60 דקות| קריירה

סטפנוביץ' החליף את המארח הוותיק ריי מרטין כמנחה של Carols by Candlelight ברשת Nine ב-2008. הוא אירח את Carols by Candlelight עד 2012, אז דיוויד קמפבל השתלט. בנוסף לאירוח היום, סטפנוביץ' היה כתב תורם ב-60 דקות בשנת 2011. בימי ראשון בערב, הוא גם אירח את A Current Affair (ACA ראשון). בדצמבר 2011, הוא היה חבר בצוות על סיפון יאכטת מירוץ הסופרמקסי Investec LOYAL, שזכתה בתואר קו במירוץ יאכטות סידני להובארט 2011. סטפנוביק החל לעבוד עבור רשת תשע בבריסביין ככתב ומגיש גיבוי עבור נשיונל בשנת 2000.

קרא עוד: מקסימה צ'אן צוקרברג ביו, גיל, בתו, אחותו, אמא, משפחה וחינוך של מארק צוקרברג

על הסיקור שלו על השריפה באכסניית התרמילאים של צ'ילדרס בשנת 2000, הוא זכה בפרס התקשורת של קווינסלנד לסיקור החדשות הטוב ביותר. הסיקור שלו על שריפות השיחים ב-Warragamba ב-2001 מ-Sussex Inlet הביא לו עבודה בחדר החדשות של Nine בסידני בינואר 2002, והוא גם היה חלק בסיקור השריפות בקנברה ב-2003. סטפנוביץ' לקח את מקומו של מארח היום, סטיב ליבמן, בפברואר 2005. הוא מילא את מקומו של טרייסי גרימשאו בעניין אקטואליה. הוא הופיע בתוכנית הריאליטי Torvill and Dean's Dancing on Ice on the Nine Network בשנת 2006. הוא גם הנחה את עדכוני הערב של רשת תשע באולימפיאדת לונדון 2012.

חברי הצוות המפורסמים על סיפון סירת הסופרמקסי Perpetual Loyal במירוץ היאכטות סידני להובארט 2013 כללו את לארי אמדור, גיום בראהימי, טום סלינגסבי, פיל ווא וג'וד בולטון. באוקטובר 2015, סטפנוביץ' הנחה את תוכנית הפאנל The Verdict ברשת תשע. התוכנית השבועית כללה אלמנטים מתוכניות פופולריות כמו The Project ושאלות ותשובות, אך הרכב הפאנלים שלה עורר ביקורת. ביולי 2017, Stefanvoic החל לארח את This Time בשנה הבאה ברשת Nine. סטפנוביק הודיע ​​בדצמבר 2018 שהוא לא יחזור להיום כמנחה שותף ב-2019. לפי רשת Nine, סטפנוביק יחזור להיום כמנחה שותף בינואר 2020, לצד מנחה משותף של Weekend Today ו-60 דקות הכתבת אליסון לנגדון.