קארי ג'יימס (אשתו של שון מורי) ביוגרפיה, גיל, לאום, גובה, הורים, בעל, שווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]

ביוגרפיה של קארי ג'יימס

קארי ג'יימס היא אשת עסקים אמריקאית ומורה לשעבר בלוס אנג'לס. היא ידועה כאשתו של שחקן הוליוודי מצליח שון מאריי, הידוע בתפקידו כסוכן המיוחד טימותי מקגי בדרמת הטלוויזיה האמריקאית NCIS.

קארי ג'יימס אייג' | יום הולדת

קארי נולדה בארצות הברית של אמריקה. ככל הנראה, היא אוהבת לשמור על חייה הפרטיים ולכן טרם חשפה את השנה והחודש בה נולדה. לכן לא ידוע מתי היא חוגגת את יום הולדתה. עם זאת, פרטים לגבי המועד שבו היא חוגגת את יום הולדתה עדיין אינם ידועים לציבור. אנו נעדכן את פרטי יום ההולדת שלה לאחר אישור הזמינות.

החינוך של קארי ג'יימס

בין 1995 ל-1999, אשתו של שון מורי קיבלה תואר ראשון בעבודה סוציאלית עם התמקדות באלימות במשפחה באוניברסיטת סן פרנסיסקו סטייט. מ-2002 עד 2004, היא למדה באוניברסיטת אנטיוכיה בלוס אנג'לס כדי לקבל תואר שני במנהיגות חינוך עם התמקדות בצדק חברתי. כמו כן, קרא: מאט ג'יימסלאום קארי ג'יימס | מוצא אתני

איזו מוצא אתני זה ג'יימס? היא שייכת לאתניות/מורשת מעורבת, היא נולדה וגדלה בארצות הברית, והיא בעלת אזרחות אמריקאית.

קארי ג'יימס גובה | מידות

גובהה של אשת העסקים המפורסמת עדיין לא נחשף. עם זאת, פרטים על מידות גופה האחרות יעודכנו בהקדם האפשרי.

 קארי ג'יימס
קארי ג'יימס

תחילת החיים של קארי ג'יימס | מִשׁפָּחָה

קארי נולדה להוריה הניגרים בתור קארי ג'יימס מורי אמה הייתה עובדת סוציאלית ואביה עבד במשטרה במדינה. עם זאת, פרטים נוספים לגבי אביה ואחיה טרם ידועים ויעודכנו ברגע שנשמע על כך.

קארי ג'יימס בעל | נָשׂוּי

קארי נשואה באושר לשחקן שון מאריי מאז ה-26 בנובמבר 2005. ביחד יש להם שני ילדים, הילד הראשון, הבת קייטלין מליסה שנולדה בשנת 2007.  ילד שני, בן ריבר ג'יימס. נולד בלוס אנג'לס באפריל 2010.

שווי נטו של קארי ג'יימס

ג'יימס היא אישה חרוצה עם עסק מצליח, אבל השווי הנקי שלה אינו ידוע. הבעל שון מאריי, לעומת זאת, הוא בדרן הוליוודי בולט עם שווי נקי מוערך של 8 מיליון דולר.

קארי ג'יימס קריירה

לפני שחזרה לבית הספר לתואר שני, היא עבדה כעורכת דין בבית המשפט. היא המשיכה ללמד בבית ספר צ'רטר ציבורי במחוז בית הספר המאוחד של לוס אנג'לס. היא בילתה 15 שנים בבית הספר, עלתה בסולם הדרגות והפכה למנהלת ולאחר מכן למנהלת. ג'יימס פרש מהוראה ב-2011 והקים את האקדמיה לחדשנות וטכנולוגיה Prestique. היא סגרה את בית הספר ב-2015 לאחר שנתיים כדי להתחיל ברית קשרים עסקיים (BRA). המטרה העיקרית של הארגון היא ליצור רשת של יזמיות.

ג'יימס פרש מהוראה ב-2011 והקים את האקדמיה לחדשנות וטכנולוגיה Prestique. היא סגרה את בית הספר ב-2015 לאחר שנתיים כדי להתחיל ברית קשרים עסקיים (BRA). המטרה העיקרית של הארגון היא ליצור רשת של יזמיות. העסק של ג'יימס משגשג כי היא נלהבת לראות נשים מצליחות. אשתו של שון מורי עזרה לנשים רבות למצוא איזון בין ניהול משפחותיהן וניהול העסקים שלהן מאז שהקימה את חברת הרשת הנשית BRA.