קרל לנץ ביו, מוצא אתני, גובה, שווי נקי, הילסונג, משרד ופיטורים

ארצות הברית [ארה'ב]
 צילום קארל לנץ
צילום קארל לנץ

פורסם במקור באתר famousintel.com

קרל לנץ ביוגרפיה וויקי

קרל לנץ הוא מטיף וכומר אמריקאי לשעבר. הוא שימש ככומר הראשי של הילסונג ניו יורק עד שהכומר העולמי של הילסונג בריאן יוסטון פיטר אותו ב-4 בנובמבר 2020, עקב 'אתגרי מנהיגות והפרות אמון, כמו גם חשיפה לאחרונה של חסרונות מוסריים'. ב-31 במאי 2021, המטפלת לשעבר של לנץ העלתה נגדו האשמות של בריונות, שימוש לרעה בסמכות והתעללות מינית.

חינוך קרל לנץ

לנץ למד באוניברסיטת צפון קרוליינה סטייט משנת 1998 עד 2000, כששיחק כדורסל כחבר בקבוצת הכדורסל לגברים. הוא עבר ללוס אנג'לס כמבוגר כדי ללמוד במכללת המלך ובסמינר. לאחר מכן הוא המשיך את לימודיו בסידני, מכללת המנהיגות הבינלאומית הילסונג באוסטרליה. כשהיה בן 20 ועדיין בקולג', ג'ואל יוסטון, בנו של מייסד הילסונג בריאן יוסטון, והוא הגה את הרעיון להקים קמפוס של כנסיית הילסונג בניו יורק. הוא חזר לווירג'יניה ביץ' לאחר שקיבל את תואר התיאולוגיה שלו ב-2003.גיל ויום הולדת קארל לנץ

היכן נולד קרל לנץ? לנץ נולד בשם סטיבן קארל לנץ בווירג'יניה ביץ', וירג'יניה. תאריך לידתו ויום הולדתו אינם ידועים.

לאום ויום הולדת קארל לנץ

לנץ הוא בעל אזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד בווירג'יניה, ארצות הברית. הוא בן תערובת. קרא גם: אליסטר ביג

אשתו של קרל לנץ

לנץ נשוי ללורה לנץ. בני הזוג נישאו בשנת 2003. יש להם שלושה ילדים: אווה לנץ, צ'רלי לנץ ורומן לנץ.

גובה קרל לנץ

בן כמה קרל לנץ? לנץ עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 8.9 אינץ' (1.75 מ').

שווי נקי של קרל לנץ

כמה הרוויח קרל לנץ? ללנץ שווי נקי מוערך של 3 מיליון דולר.

משרד קרל לנץ

לנץ עזר ליצור את Hillsong NYC בניו יורק בשנת 2010. לנץ הטביל את ג'סטין ביבר, השתתף בטבילתו של קווין דוראנט והתיידד עם מספר דמויות ידועות אחרות. לנץ נשאל אם הוא חושב שהפלה היא חטא ב-The View ב-30 באוקטובר 2017. הוא בחר שלא להגיב במפורש לנושא, ובחר לומר כי 'כרגע, הסטנדרט התרבותי והדתי הוא שאם אתה ואני לא מסכימים, אנחנו סיימנו. זה, לדעתי, לא המקרה'. לנץ הצהיר בטוויטר שמונה ימים לאחר מכן כי 'אני כן מרגיש שהפלה היא רעה'. בינואר 2019, הוא התייחס לחקיקתו של חוק בריאות הרבייה במדינת ניו יורק כ'מרושע, בזוי ושטני'. חוק זה מתיר הפלה לאחר 24 שבועות כאשר העובר אינו בר-קיימא או שההריון מהווה סיכון לבריאות האם.

פיטורי קרל לנץ

מדוע פיטרה הילסונג את קרל לנץ? לנץ שוחרר על ידי הכומר הגלובלי הבכיר של הילסונג בריאן יוסטון ב-4 בנובמבר 2020, לפי ידיעון של הכנסייה. 'חששות של מנהיגות והפרות אמונים, כמו גם גילוי לאחרונה של חסרונות מוסריים', ניתנה כהצדקה לפיטוריו של לנץ. לנץ הודה שניהל מערכת יחסים מחוץ לנישואים. למרות העובדה שהתנהגותה האישית לא הייתה בעיה, גם תפקידה של אשתו בכנסייה הופסק.

קרא עוד: רוב בל ביו, גיל, מוצא אתני, הורים, אחים, גובה, רשת, ספרים, כנסייה

הטענה של קרל לנץ

ליאונה קימס האשימה את קארל ב'מניפולציה, שליטה, בריונות, שימוש לרעה בסמכות ותקיפה מינית' נגדה ב-31 במאי 2021. קימס שימשה כבייביסיטר של המשפחה, והיא טוענת שהתקיפות התרחשו בין 2011 ל-2017.