קריסטן קירכהיין TMJ4, ביו, גיל, ויקי, נשואה, עוזבת את שיקגו NBC 5, מפוטרת, שכר ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של קריסטן קירכהיין
תמונה של קריסטן קירכהיין

קריסטן קירכהיין ביוגרפיה | ויקיפדיה

קריסטן קירשהיין היא מטאורולוגית טלוויזיה אמריקאית המשמשת כיום כעוגן מזג אוויר בערב סוף שבוע עבור TMJ4 News במילווקי, ויסקונסין. בעבר, היא שימשה כמטאורולוגית ב-WMAQ NBC ערוץ 5 חדשות, שבסיסה בשיקגו, אילינוי לפני שהודיעה על עזיבתה הרשמית בשנת 2020. היא אפילו עבדה כחזאי מזג אוויר עבור WBBH בפורט מאיירס, פלורידה במשך שלוש שנים טובות וסיקרה שונות אירועי מזג אוויר מרכזיים.

חינוך קריסטן קירכהיין

קירצ'היין למדה באוניברסיטת ארקנסו, שם סיימה תואר ראשון בעיתונאות בליטל רוק, ארקנסו. משם, היא השלימה את התואר הראשון שלה במדעי הגיאוגרפיה מאוניברסיטת מיסיסיפי סטייט. קריסטן גם מחזיקה בחותם AMS בגלל עבודתה כמטאורולוגית מוסמכת.

עידן קריסטן קירשהיין

בת כמה קריסטן? Kirchhaine היא כבת 36 נכון לשנת 2021. היא נולדה בשיקגו, אילינוי, ארצות הברית אך פרטים על תאריך הלידה המדויק שלה עדיין בבדיקה. עם זאת, פרטים נוספים על יום ההולדת של קריסטן ישותפו לאחר אישור זמין. קרא גם: בריאן גוטרקריסטן קירכהיין לאום | מוצא אתני

קירשהיין מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה בשיקגו אך גדלה בחלק המערבי של מישיגן, ארצות הברית. היא ממוצא אתני/מורשת/מוצא לבן.

קריסטן קירשהיין גובה

קריסטן עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 4 אינץ' (1.62 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה. לקירצ'היין שיער בלונדיני ארוך וגלי ועיניה בצבע כחול אוקיינוס.

משפחת קריסטן קירכהיין | הורים | אִמָא

קירשהיין נולד וגדל בשכונה פרברית פשוטה הממוקמת בצפון שיקגו, אילינוי. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין. הסיבה לכך היא שהיא אוהבת להרחיק מהציבור פרטים אישיים על הרקע המשפחתי שלה. עם זאת, מידע נוסף על הוריה ואחיה של קריסטן יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

קריסטן קירכהיין בעל | נָשׂוּי

האם קריסטן נשואה? קירשהיין נשואה כרגע לבעלה המקסים והאכפתי, בראד. שתי ציפורי האהבה הן אהובות מכללה שקשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי שנערך בתחילת 2010. קריסטן ובעלה מתגוררים כיום בוויסקונסין עם שתי חיות המחמד שלהם בשם מייסה ושישי. פרטים על ילדיהם עדיין בבדיקה.

משכורת קריסטן קירכהיין

Kirchhaine עובד כעוגן מזג אוויר בערב וכתב עבור TMJ 4 News הממוקם במילווקי, ויסקונסין, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 95,000 ל-100,000 דולר.

Kristen Kirchhaine חדשות TMJ4

קריסטן מופיעה כעת ככתבת מזג אוויר בערב סוף שבוע עבור חדשות TMJ4 במהלך ימי חול בלבד. היא הצטרפה לתחנה באפריל 2020 לאחר שהשלימה את כהונתה בת חמש השנים בחדשות WMAQ NBC ערוץ 5 שבסיסה בשיקגו. עבודתה ב-NBC לקחה אותה ברחבי הארץ וסיקרה סופות רעמים גדולות, תוצאות של סופות טורנדו, הצפות בין שאר אירועי מזג אוויר מרכזיים בתחנה.

Kirchhaine עבדה גם במשרה מלאה כמפיקת וידאו ומדיה חברתית בחברה ידועה ללא מטרות רווח בשיקגו, אילינוי. לפני WMAQ, היא עבדה כמטאורולוגית הראשית של חדשות WFFT שבסיסה בפורט וויין, אינדיאנה.

לאחר מכן, קריסטן המשיכה להופיע כחזאית מזג האוויר הראשית בחדשות KLUR בבילינגס, מונטנה במשך קרוב לעשור לפני שעזבה לשטחי מרעה ירוקים יותר. בזמנה הפנוי, קריסטן נהנית לבלות עם בן זוגה ולטייל ברחבי העולם. היא גם מתנדבת ומנסה מתכונים צמחוניים שונים ברחבי הארץ רוב הזמן.

קריסטן קירשהיין עוזבת | שיקגו NBC 5 | נורה

לפני עבודתה ב- Today TMJ 4 News, קירשהיין בילתה כמעט חמש שנים כמטאורולוגית ל-WMAQ NBC 5 News שבסיסה בשיקגו, אילינוי. לפני NBC 5, היא סיקרה הוריקנים שונים ב-2016 וב-2017 ב-WBBH News בפורט מאיירס, פלורידה במשך קרוב לשלוש שנים. סיקור מזג האוויר הנקודתי של Kirchhaine עבור NBC 5 Chicago זיכה אותה בפרסים רבים ובאמינות בקרב הצופים ובכך הגביר את הפופולריות שלה כמטאורולוגית.

שווי נקי של קריסטן קירכהיין

Kirchhaine הוא מטאורולוג טלוויזיה מוערך מאוד ואושיית מזג אוויר, עם שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר.