קריסטין ג'ונסון CBS, ביוגרפיה, גיל, בעל, משפחה, גובה, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של קריסטין ג'ונסון
תמונה של קריסטין ג'ונסון

ביוגרפיה של קריסטין ג'ונסון | ויקי

קריסטין ג'ונסון היא עיתונאית, מגישה וכתבת עטורת פרסי אמי אמריקאית שעובדת כיום כמגישת חדשות ערב ב-CBS 2, בניו יורק. היא גם עוגנת מדי שבוע בפלטפורמה הדיגיטלית החדשה של הרשת CBSN היא עוגן מילוי עבור CBS This Morning והגישה דוחות עבור CBS Sunday Morning. בעבר שימשה כמגישת חדשות במשך כמעט שנתיים ב-MSNBC בניו יורק.

חינוך של קריסטין ג'ונסון

ג'ונסון הוא בעל תואר ראשון באמנויות בעיתונאות וקטינים במדעי המדינה, היסטוריה ואנגלית מאוניברסיטת נברסקה.

עידן קריסטין ג'ונסון | יום הולדת

בת כמה קריסטין? היא בת 49 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב-31 במאי 1972 באנג'לס, פמפנגה, הפיליפינים. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-31 במאי של כל שנה. קרא גם: דנה טיילרלאום קריסטין ג'ונסון | מוצא אתני

קריסטין מחזיקה באזרחות כפולה ובאזרחות של הפיליפינים מלידה ואמריקאית. היא נולדה בפיליפינים וגדלה בארצות הברית. היא ממוצא/מורשת פיליפינית-אמריקאית.

קריסטין ג'ונסון גובה | מידות

ג'ונסון עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף של 119 פאונד (54 ק'ג). מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה.

משפחת קריסטין ג'ונסון | הורים

ג'ונסון היא בתם של אם פיליפינית, אפריקה דיזון ואב שוודי אמריקאי, אריק ג'ונסון. היא נולדה בפיליפינים וגדלה בארצות הברית של אמריקה. מידע נוסף לגבי הוריה ואם יש לה אחים אינו זמין כרגע.

הבעל של קריסטין ג'ונסון | יְלָדִים

האם קריסטין נשואה? קריסטין נשואה כיום לבעלה סטיב ג'ונסון. הזוגות התחתנו באמצעות טקס חתונה ב-13 באוגוסט 1996. הזוגות הם הורים גאים לשני ילדים, אווה וברק ג'ונסון. המשפחה מתגוררת בצפון ניו ג'רזי.

משכורת קריסטין ג'ונסון

ג'ונסון, העובד כמגיש חדשות ערב ב-CBS 2, בניו יורק, מרוויח משכורת שנתית מוערכת שנעה בין 50,000 ל-150,000 דולר.

שווי נקי של קריסטין ג'ונסון

קריסטין היא אושיית עיתונאית וכתבת עטורת פרסי אמי אמריקאית עם שווי נקי מוערך של מיליון דולר.

קריסטין ג'ונסון חדשות CBS

איפה קריסטין ג'ונסון? קריסטין היא עיתונאית עטורת פרסי אמי המשמשת כיום כעוגן שותף של השעה 17:00. & 23:00 חדשות ב-CBS 2, בניו יורק. היא הצטרפה לרשת CBS בנובמבר 2006.

ג'ונסון החלה את קריירת העיתונות שלה ככתבת וכעוגנת בפרובידנס, רוד איילנד, עבור WPRI. היא הצטרפה ל-NBC ב-2005, ותפקדה כעוגן של Early Today של NBC ושל First Look ב-MSNBC. היא גם הייתה אחת הפרשנים המחליפים ב-NBC Weekend Today. היא דיווחה בראשית היום כי ה-20 באוקטובר 2006 היה יומה האחרון וכי היא תמשיך הלאה. זה היה באותו שבוע ש-NBC יוניברסל הכריזה שהיא תבטל 700 עמדות.

היא הצטרפה ל-WCBS-TV בנובמבר 2006 כעוגן שותף בשעות אחר הצהריים המוקדמות והשעה 17:00. שידורים קרובים של כריס ראג', ראש המשחקים הקודמים של התחנה. ביוני 2007 היא וראג' החליפו את דנה טיילר וג'ים רוזנפילד ב-23:00. דיווח, עם טיילר ורוזנפילד משתתפים בשידור אחר הצהריים המוקדמים. היא עיגנה את החדשות במהלך הוריקן סנדי, סופת השלגים של 2013, הירי בבית הספר היסודי סנדי הוק והפצצת מרתון בוסטון. היא הנהנה משני ייעודים למענק אמי כמפיקה.