קורט אהרון WNEP, ביו, גיל, אישה, ויקי, מטאורולוג, משפחה, שווי נקי, שכר, כלב ולאום

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של קורט אהרון
תמונה של קורט אהרון

קורט אהרון ביוגרפיה | ויקיפדיה

קורט אהרון הוא מטאורולוג שידור אמריקאי המשמש כיום כחזאי מזג האוויר הראשי של חדשות WNEP שבסיסו בסקרנטון, פנסילבניה, ארצות הברית. בעבר שימש כעוגן מזג אוויר וכתב ב-WENY Tv באלמירה, ניו יורק. הוא גם עבד כמטאורולוג במשרה מלאה עבור חדשות KRIS שבסיסה בקורפוס קריסטי טקסס, ארצות הברית.

חינוך קורט אהרון

אהרון למד במכללה הטכנולוגית של Pennslyvania שם סיים תואר ראשון בעיתונאות משודרת. הוא גם סיים את בית הספר התיכון ואת השכלתו היסודית בעיר הולדתו, פנסילבניה.

קורט אהרון עידן

בן כמה קורט? אהרון הוא כבן 65 עד 68 נכון לשנת 2021. הוא נולד בפנסילבניה, ארצות הברית. עם זאת, פרטים על תאריך הלידה המדויק שלו ויום הולדתו נמצאים כעת בבדיקה. עם זאת, פרטים נוספים על גילו של אהרון יעודכנו ברגע שהוא יאושר כזמין. קרא גם: אמילי וואלסלאום קורט אהרון | מוצא אתני

אהרון מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד בדאלאס אך גדל במשפחה ממעמד הביניים הכל-אמריקאי הממוקמת בפנסילבניה, ארצות הברית. לפיכך, הוא ממוצא אתני/מורשת/מוצא לבן.

קורט אהרון גובה

קורט עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ'. הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות גופו האחרות נמצא כעת בבדיקה. צבע שיערו של אהרון שחור וצבע עיניו חום כהה.

משפחת קורט אהרון | הורים

אהרון נולד וגדל בחלק העליון של מדינת פנסילבניה, ארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו עדיין אינו זמין לציבור. הסיבה לכך היא שהוא אוהב להיות פרטי וסודי לשמצה עם חייו הפרטיים. עם זאת, פרטים נוספים על הוריו של אהרון יעודכנו לאחר אישור זמין.

אשתו של קורט אהרון | חֲתוּנָה

האם קורט נשוי? אהרון נשוי כיום לאשתו, תרזה. שתי ציפורי האהבה נשואות קרוב ל-30 שנה מאז מאי 1989. יחד הם בורכו בשני ילדים מקסימים. בנו הבכור של קורט בשם ג'ושוע הוא חייל המשרת כיום בחיל האוויר של ארצות הברית בעוד שנולד השני שלו, אמבר עדיין גר איתו ועם אשתו. המשפחה מתגוררת בפנסילבניה.

משכורת קורט אהרון

אהרון העובד כמטאורולוג הראשי ועוגן מזג האוויר עבור WNEP TV המבוסס בפנסילבניה מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 95,000 ל-100,000 דולר.

קורט אהרון חדשות WNEP | מֵטֵאוֹרוֹלוֹג

אהרון עובד כיום כעוגן מזג האוויר והכתב הראשי של WNEP News בפנסילבניה. הוא החל לראשונה את הקריירה שלו בטלוויזיה באמצע שנות התשעים בכך שעבד ככתב מזג אוויר מתמחה בדאלאס לאחר לימודיו בקולג'. לפני עבודתו ב-WNEP, קורט נשכר לעבוד כמטאורולוג במשרה מלאה עבור תוכנית רדיו הידועה בשם Hot-FM 103.9 למשך שנה אחת.

לאחר מכן הוא המשיך לעבוד בטלוויזיה בפעם הראשונה כעוגן מזג האוויר של WENY News באלמירה, ניו יורק. במהלך כהונתו ב-WENY, קורט צבר ניסיון בניתוח דיווחי מזג אוויר ועדכונים ממקורות רבים. משם, אהרון קיבל הזדמנות לעבוד כמטאורולוג בוקר עבור KBNT News שבסיסו בבומונט טקסס, שם עבד חמש שנים לפני שעזב לשטחי מרעה ירוקים יותר.

ב-2002 הוא חזר לפנסילבניה והצטרף ל-WNEP כחזאי מזג אוויר במשרה מלאה. כמה שנים לאחר מכן. הוא מונה למטאורולוג הראשי של התחנה. קורט עדיין ממשיך לעבוד על WNEP והוא נהנה לשחק גולף בכל פעם שהוא לא משדר.

שווי נטו של קורט אהרון

אהרון הוא מטאורולוג שידור וחזאי מזג אוויר אמריקאי מוערך מאוד, בעל שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר