קורטני בראיינט FOX 5, ביוגרפיה, גיל, לאום, הורים, גובה, אחות, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של קורטני בראיינט
תמונה של קורטני בראיינט

קורטני בראיינט ביוגרפיה

קורטני בראיינט היא עיתונאית, אושיית וכתבת אמריקאית המשמשת כיום כעוגן שותף בלילות ב-FOX 5 News בשעה 17:00, 18:00 ו-22:00 באטלנטה. לפני שהצטרפה ל-FOX 5, היא שימשה כאושיית ערב ב-KMOV-TV בסנט לואיס, מיזורי.

חינוך קורטני בראיינט

קורטני למדה בקולג' ונטורה וסיימה את לימודיו באוניברסיטת פפרדין עם תואר ראשון בעיתונאות משודרת.

עידן קורטני בראיינט

קורטני נולדה וגדלה בלוס אנג'לס, קליפורניה, ארצות הברית של אמריקה. מידע לגבי מתי היא נולדה וחוגגת את יום הולדתה נמצא כעת בבדיקה. נעדכן ברגע שנבדוק ואשר זמין. קרא גם: בטי דייויס



לאום קורטני בראיינט | מוצא אתני

בראיינט מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בלוס אנג'לס. היא ממוצא/מורשת אפרו-אמריקאית.

קורטני בראיינט גובה

בראיינט עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 5 אינץ' (1.65 מ'). מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה.

אזרחות הורים של קורטני בראיינט

קורטני נולדה וגדלה בלוס אנג'לס, קליפורניה על ידי הוריה. היא מפרסמת לעתים קרובות תמונות של הוריה בחשבון המדיה החברתית שלה ומאחלת להם אבות ויום האם שמח. עם זאת, פרטים לגבי הוריה לרבות אב, אם ואחים.

אחות ואח קורטני בראיינט

לבריאנט יש אחות בשם לורן בראיינט . יש לה גם אח בשם שון בראיינט , עובד כמעצב מבוסס בלוס אנג'לס, קליפורניה.

הבעל של קורטני בראיינט

קורטני נשואה באושר לבעלה ג'סטין מקפרלנד . הזוגות התארסו בזמן טיול ברנצ'ו פאלוס ורדס בלוס אנג'לס. בני הזוג התחתנו באמצעות טקס חתונה 8 ביוני 2019 , במאליבו, קליפורניה.

משכורת קורטני בראיינט

בראיינט העובד כעוגן שותף של FOX 5 News ב-17:00, 18:00 ו-22:00 באטלנטה, ג'ורג'יה, מרוויח משכורת שנתית משוערת שנעה בין 43,000-80,145 דולר.

שווי נקי של קורטני בראיינט

לקורטני, כעיתונאית, מגישת וכתבת אמריקאית מוכשרת, יש שווי נקי מוערך שנע בין 100 אלף דולר למיליון דולר.

קורטני בראיינט FOX 5 | ויקיפדיה

קורטני משמשת כיום כעוגן שותף של FOX 5 News ב-17:00, 18:00 ו-22:00 באטלנטה, ג'ורג'יה. לפני שהצטרפה ל-FOX 5 News, היא עבדה כמגישת חדשות ערב ב-KMOV-TV בסנט לואיס, מיזורי. בזמן שהייתה ב-KMOV-TV, היא שימשה כערב בימי חול 17:00, 18:00 ו-22:00 מהדורות חדשות. היא גם יזמה סיפורים, כתבה והעבירה דיווחים חיים עבור מהדורות חדשות בימי חול של 22:00. היא הייתה אחת משני הכתבים שהייתה להם הזדמנות לראיין את מושל מיזורי אריק גרייטנס, לאחר שהתפטרה בעקבות האשמות על התנהגות מינית בלתי הולמת וסחיטה.

ב-2016 היא דיווחה על הוויכוח הנשיאותי בין הנשיא דונלד טראמפ והילרי קלינטון באוניברסיטת וושינגטון והובילה סיקור חדשותי מורחב של תסיסה ברחבי האזור בעקבות זיכויו של קצין המשטרה בסנט לואיס ג'ייסון סטוקלי. קורטני שירתה גם ברשות השידור לשעבר בירושלים.

בבייקרספילד, קליפורניה, קורטני שימשה כעוגן הערב וכתבת ב- KBAK, שלוחת CBS/FOX. ב- KBAK היא זכתה לראיונות חיים עם מנהיג הרוב בבית הנבחרים קווין מקארתי, היא כתבה את ההתרסקות הקטלנית של Virgin Galactic SpaceShipTwo והיא בחזית כדי לסקר שריפות. בשנת 2014, היא עגנה ספיישל עטור פרס האמי בן חצי שעה על משבר הבצורת של קליפורניה.

בזמן שהותה באוניברסיטה, היא עבדה עצמאית ככתבת בידור במשך שלוש שנים בלוס אנג'לס, שם דיווחה על תוכניות פרסים, על הקרנות בכורה על השטיח האדום וראיינה כמה סלבריטאים כולל בראדלי קופר, מורגן פרימן וקוונטין טרנטינו.