קורי לה בארי מוות, תאונה, ביוגרפיה, גיל, הורים, אחים, אמן הדיו דניאל סילבה וחברים

ארצות הברית [ארה'ב]
 צילום קורי לה בארי

קורי לה בארי ביוגרפיה

קורי לה בארי היה אישיות מדיה חברתית ויוטיובר אמריקאי הידוע בפרסום סרטוני אתגר קומיים. קורי התחיל את סדרת בית המציאות בערוץ היוטיוב שלו שיש לו יותר מ-300,000 מנויים.

חינוך קורי לה בארי

קורי למד בתיכון סן קלמנטה שם השתתף באתלטיקה וסיים את לימודיו בשנת 2013. לאחר מכן הצטרף למכללת Saddleback, שם התמחה בקינסיולוגיה. בזמן שהותו במכללה, הוא הצטרף לנבחרת הטניס לגברים של הגאוצ'וס.

קורי לה בארי גיל ויום הולדת

קורי מת בגיל של בן 25 בשנת 2020. הוא נולד ב 10 במאי, 1995 , באוסטרליה ומאוחר יותר עבר ללוס אנג'לס, קליפורניה, ארצות הברית של אמריקה.

קורי לא בארי הורים

קורי היה בנה של ליסה הריסון ברטון. נראה היה שהמיומנויות האתלטיות פעלו במשפחת לה בארי. אביו היה שחקן כדורגל מקצועי באוסטרליה, בעוד סבו שיחק קריקט באיי הודו המערבית.

אחים קורי לברי

קורי היה הילד השני במשפחתם. הייתה לו אחות גדולה יותר, ג'סיקה ואח צעיר יותר, ג'ראד לה בארי.

קורי לאבארי מוות

קורי לה בארי מת ביום ראשון, 10 במאי 2020, לאחר תאונת דרכים בלוס אנג'לס וזה היה ביום הולדתו ה-25. את החדשות שיתף אחיו הצעיר בחשבון האינסטגרם שלו ביום שני ותיאר זאת כרגעים הקשים עבור משפחתם.

'זה לא משהו שחשבתי שאי פעם אצטרך לשבת כאן ולהקליד הרבה מאוד זמן... אבל לכולם מגיע לדעת, אחי קורי נפטר אמש בתאונת דרכים עם חברו השיכור נוהג', ג'ראד לה. כתבה בארי.

משטרת לוס אנג'לס אמרה שסילבה נהגה במהירות במכונית מקלארן 600LT שנת 2020 בערך בשעה 21:40. ביום ראשון כשאיבד שליטה, ברח מהרחוב ופגע בתמרור עצור ובעץ בפינת רחוב יוסטון ושדרת קרפנטר בעמק וילג'.

גם אמו ליסה ברטון שיתפה את המחווה שלה על מותו של בנה בחשבון האינסטגרם שלה.

'הלב שלי נשבר עכשיו, ביום הולדתו ה-25 של הבן שלי היום. הוא היה שיכור מאוד ונכנס לרכב עם צוללן שיכור. התאונה הרגה אותו מיד. אין מילים שיכולות לתאר את העצב שאני חשה בשחרור ילד. זה פשוט מרגיש כל כך לא אמיתי ואני מוצף מצער. אני אוהב אותך כל כך קורי ואתגעגע אליך כל כך. זה פשוט כל כך לא הוגן'. כתבה האם

חברו של סילבה, שהמשטרה זיהתה באופן ייחודי כאדם קשיש בן 25, הלך לעולמו במרפאת חירום. נציג LAPD אמר ביום שני כי החטיבה לא נותנת את שמו של הנפגע, מכיוון שכרגע לא ניתן היה לייעץ לקרוב משפחתו הקרוב ביותר. סילבה ניסה להימלט מהתאונה, אך נעצר על ידי אנשים שבאו לעזור, אמר ה-LAPD.

סיבת תאונת הדרכים שהובילה למותו של קורי נחקרת על ידי הרשויות. המשטרה חשפה ל-TMZ כי לה בארי וסילבה היו בחגיגת יום ההולדת של היוטיובר לפני אותו לילה. סילבה נדרשת לשמור על רצח. עדים סיפרו למשטרה שסילבה, שיש לו 1.1 מיליון חסידים באינסטגרם ובערוץ היוטיוב המפורסם שלו, שתה במסיבה לפני שהמריא עם לה בארי.

חברים של קורי בארי

לה בארי עבר לגור בבית בלוס אנג'לס שהוא ושותפיו לדירה קראו לו 'C4'. חבריו לדירה היו Jc Caylen, שיש לו 3.3 מיליון חסידי אינסטגרם; קרופורד קולינס, שיש לו 1.2 מיליון; וצ'לסי אמרו, עם 226,000 חסידים. הבית שלהם התפרסם מספיק כדי שהם יצרו חשבון אינסטגרם אחר רק עבור תוכן הקשור לבית.

העדכונים על מותו של לה בארי הגיעו כהלם מוחץ עבור חבריו ותומכיו. רוב החסידים שלו איחלו לו כל הזמן 'יום הולדת אופטימי' בטוויטר לפני שלמדו את החדשות המזעזעות. לקוח אחד צייץ בטוויטר, 'לא, זה לא יכול להיות תקף.