קווין פונטנה (בעל ברן נדט סטניס) שווי נקי, ביו, גובה, גיל ומשפחה

ארצות הברית [ארה'ב]

קווין פונטנה ביוגרפיה

קווין פונטנה הוא יזם ואיש עסקים אמריקאי המוכר היטב כבעלה של הסופרת והשחקנית האמריקאית המפורסמת ברן נדט סטניס, הידועה ברחבי העולם בזכות תפקידה בסיטקום Good Times של CBS בתור תלמה אוונס, בתם היחידה של פלורידה וג'יימס אוונס האב.

קווין פונטנה גיל ויום הולדת

בן כמה קווין? פונטנה בסביבה 69 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . הוא נולד וגדל בארצות הברית של אמריקה. עם זאת, מידע לגבי מתי הוא נולד וחוגג את יום הולדתו אינו ידוע עדיין לציבור. נעדכן את תאריך הלידה שלו לאחר אישור פומבי.

קווין פונטנה חינוך

המידע של פונטנה לגבי הרקע החינוכי שלו עדיין לא ידוע לאור הזרקורים. עם זאת, נעדכן את הרקע החינוכי שלו בהקדם האפשרי.קווין פונטנה לאום ואתניות

קווין מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל בארצות הברית של אמריקה. הוא בן האתניות/מורשת הלבנה. קרא גם: קווין קורק

קווין פונטנה גובה ומדידות

כמה גבוה קווין? פונטנה עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.7 מ'). פרטים על מידות גופו האחרות עדיין לא זמינים. אנו נעדכן את פרטי גופו האחרים לאחר שיאושרו בציבור.

 תמונה של קווין פונטנה
תמונה של קווין פונטנה

קווין פונטנה הורים | מִשׁפָּחָה

פונטנה נולדה וגדלה בארצות הברית של אמריקה. עם זאת, מידע לגבי בני משפחתו לרבות אמו, אביו ואחיו עדיין אינו זמין.

קווין פונטנה ברנדט סטניס | אשה

קווין נשוי? קווין נשוי כיום לאשתו ברן נאדט סטניס סופרת ושחקנית אמריקאית. היא נולדה ב-22 בדצמבר 1953 בברוקלין, ניו יורק. ברן למד בבית הספר התיכון ארסמוס הול ולאחר מכן למד בבית הספר ג'וליארד. בגיל צעיר, סטניס נכנסה לתחרויות מיס בלאק אמריקה והמשיכה להיות מיס ברוקלין, תואר שבעזרתו הפכה לסגנית הראשונה בתחרות מיס ניו יורק.

סטניס היה נשוי ארבע פעמים. ראשית, היא התחתנה עם החבר שלה מהתיכון במשך ארבע שנים ובהמשך הזוג התגרש. שנית, היא התחתנה עם דרנל ג'ונסון, בעל מועדון לילה בברוקלין. הנישואים השלישיים היו לטרנס רד, מהנדס מכונות.

קווין וברן הם הורים גאים לשתי הבנות היפות דיור רוול פונטנה ובריטני רוז פונטנה. ברן זוכה להכרה נרחבת בזכות תפקידה בסיטקום Good Times של CBS שרץ במקור בין 1974 ל-1979 בתור תלמה אוונס, בתם היחידה של פלורידה וג'יימס אוונס האב.

שווי נטו של קווין פונטנה

פונטנה הוא יזם ואיש עסקים אמריקאי שיש לו שווי מוערך של מיליון דולר.