קווין יובנק KSL חדשות, ביוגרפיה, גיל, ויקי, גובה, אישה, בית, משפחה, משכורת, מזג אוויר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של קווין יובנקס
תמונה של קווין יובנקס

קווין יובנק ביוגרפיה | ויקי

קווין יובנק הוא מטאורולוג אמריקאי המשמש כיום כעוגן מזג אוויר ראשי וכתב עבור חדשות KSL שבסיסו בסולט לייק סיטי, יוטה. כמו כן, הוא משמש כמנכ'ל של קרן אל נינון ללא מטרות רווח ומחזיק ומפעיל חברת השקעות פרטית. קווין שימש גם כמטאורולוג בשידור עבור מספר תחנות טלוויזיה ברחבי ארצות הברית לפני שהתיישב לבסוף ביוטה עם משפחתו.

קווין יובנק חינוך

Eubank סיים תואר ראשון במטאורולוגיה של שידור מאוניברסיטת יוטה. הוא גם חבר באגודה האמריקאית למטאורולוגיה ובאיגוד מזג האוויר הלאומי,

קווין יובנק KSL גיל

בן כמה קווין? Eubank הוא כבן 31. עם זאת, מידע לגבי תאריך הלידה המדויק שלו עדיין אינו זמין. עם זאת, פרטים נוספים על גילו יעודכנו לאחר אישור זמין. קרא גם: קריסטן ואן דייקקווין יובנק אזרחות | מוצא אתני

קווין מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא יליד Bountiful, יוטה, בארצות הברית. לפיכך, הוא ממוצא אתני/מורשת לבנה.

קווין יובנק גובה

יובנק עומד על גובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.69 מ') והוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, פרטים על גילו יעודכנו לאחר אישור זמין.

משפחת קווין יובנק | הורים

קווין נולד והובא בשכונה פשוטה בבונטיפול יוטה על ידי הוריו. הוא גדל כבן של מארק יובנק (אבא) וז'אן יובנק (אמא). אביו של קווין הוא מטאורולוג של סולט לייק סיטי בדימוס והוא הילד השישי במשפחה של שבעה ילדים. לפיכך, יש לו שישה אחים.

אשתו של קווין יובנק KSL

האם קווין נשוי? יובנק נשוי באושר לאשתו יאנה. בני הזוג קשרו את הקשר בתחילת שנת 2000 והם ביחד כבר קרוב לעשר שנים והתברכו בארבעה ילדים בוגרים. המשפחה מתגוררת כיום בבונטיפול, יוטה, ארצות הברית.

שווי נקי של קווין יובנק

Eubank הוא מטאורולוג שידור וכתב מזג אוויר בעל שווי מוערך של כמיליון דולר נכון לשנת 2021.

קווין יובנק KSL חדשות | מזג אוויר

Eubank משמש כיום כמטאורולוג הראשי של חדשות KSL TV המבוסס בסולט לייק סיטי, יוטה. הוא הצטרף לתחנה עוד ב-2006 לאחר שעבד במספר תחנות מקומיות ברחבי יוטה וארצות הברית. התשוקה של קווין לחקור מזג אוויר ושינויי אקלים התפתחה כשהיה ילד.

הוא נהנה לצפות באביו מארק משדר עדכוני מזג אוויר בשידור חי מעיר הולדתם ביוטה לאורך ילדותו. קווין סיים את לימודיו באוניברסיטת יוטה עם תואר ראשון במטאורולוג ויש לו ניסיון בשידור, ניתוח והפקת דיווחי מזג אוויר ממספר מקורות.

עבודתו המדהימה זיכתה אותו בחותם AMS של האגודה האמריקנית למטאורולוגיה והוא חבר באיגוד מזג האוויר הלאומי. בנוסף, Eubank אוהב רכיבה על אופני הרים, וויקבורד וסנובורד בכל פעם שהוא לא באוויר.

קווין הוא גם דובר קהילתי פעיל המופיע בקבוצות דתיות, אזרחיות וחינוכיות שונות. Eubank מפעילה גם חברת השקעות פרטית והוא המנהל הבכיר של קרן אל נילו (ארגון ללא מטרות רווח).

בית קווין יובנקס

מידע בנוגע לביתו של קווין נמצא כעת בבדיקה למרות ספקולציות שונות שהוא גר באחוזה מפוארת בשווי 500,000 דולר ומעלה.

קווין יובנק בונטיפול יוטה

יובנק נולד וגדל בבונטיפול, יוטה, ארה'ב. הוא גם חי כמעט כל חייו בבונטיפול, עם אשתו וילדיו.

משכורת KSL של קווין יובנק

Eubank העובד כמטאורולוג הראשי של KSL News שבסיסו בסולט לייק סיטי, יוטה, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 65,000 ל-100,000 דולר.