קיילי הרטונג ABC, ביוגרפיה, גיל, בעל, לאום, גובה, פגיעה בעין, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של קיילי הרטונג
תמונה של קיילי הרטונג

ביוגרפיה של קיילי הרטונג

קיילי הרטונג היא שדרנית ספורט אמריקאית וכתבת חדשות ABC. בעבר, הרטונג שימשה ככתבת ב-CNN וב-ESPN, שם תרמה לרשת SEC, בעצם בתוכנית SEC Nation. קיילי עבדה גם עבור CBS Sports.

אחד ההישגים הבולטים שלה הוא כשהובילה ויכוח בין הנשיא ברק אובמה לסנאטור ג'ון מקיין בזמן שהייתה ב-CBS. כמו כן, במהלך כהונתה ב-CBS, היא סיקרה חדשות עבור הקטע היומי וושינגטון אנפלאגד.

חינוך קיילי הרטונג

קיילי למדה בתיכון Episcopal במולדתה באטון רוז' וסיימה את לימודיה בשנת 2003. מאוחר יותר היא סיימה תואר ראשון בעיתונאות ופוליטיקה בוושינגטון ולי אוניברסיטת, וסיימה ב-2007.לאחר שסיימה את לימודיה ב-2007, היא החלה את דרכה לצמרת בהתמחות ב-NBC. היא דיווחה לרשתות מובילות מאז, כולל ESPN ו-CNN, אבל קיילי היא כיום כתבת של חדשות ABC.

עידן קיילי הרטונג

קיילי היא בת 35 נכון לשנת 2020. היא נולדה ב-7 בנובמבר 1985 בבאטון רוז', לואיזיאנה, ארצות הברית של אמריקה. היא חוגגת את יום הולדתה ב-7 בנובמבר. קרא גם: אולם טמרון

אזרחות קיילי הרטונג

הרטונג מחזיק באזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה בבאטון רוז', לואיזיאנה, וגדלה בניו יורק, ארצות הברית של אמריקה.

גובה קיילי הרטונג

קיילי עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 2 אינץ' ( 1.57 מ') ומשקלו כ-50 ק'ג (110 פאונד) . עם זאת, הפרטים שלה לגבי מדידות גופה האחרות נמצאים כעת בבדיקה ויעודכנו ברגע שיאושרו לעין הציבור.

  תמונה של קיילי הרטונג
תמונה של קיילי הרטונג

משפחת קיילי הרטונג, אבא

קיילי נולדה וגדלה בניו יורק. אמה ידועה בתור ג'ולי טאקר קיילי מחמיאה לאמה על כך שהיא תומכת להפליא בבחירות הקריירה שלה.

אביה של קיילי, מר הרטונג, היה טייס במהלך מלחמת העולם השנייה, והוא השתמש בכישוריו כדי להעלות הופעות ברחבי העולם. אביה מת בזמן שקיילי הייתה צעירה.

קיילי חשפה שאביה היה יותר מסתם קצין ימי שהשלים 58 משימות קרב, הוא גם קיבל את פרס הצלב המעופף המכובד.

אח קיילי הרטונג

קיילי גדלה לצד אחיה הצעיר ששמו לא נחשף. היא הזכירה פעם שהיא גאה באחיה הצעיר על שהגשים את חלומותיו להיות טייס.

בעל קיילי הרטונג | נָשׂוּי

קיילי היא רווקה. עם זאת, בניגוד לעיתונאים רבים, המידע של קיילי על חייה האישיים הוא חסוי איכשהו ואינו זמין בציבור.

עם זאת, הייתה אפילו תקופה שהיא נחשדה כלסבית. דווח גם שהיא יוצאת עם טים טבו אבל היא ביטלה את השמועות ואמרה שראתה בטום אח. ב-2013, קיילי אמרה שהיא תצא רק עם אדם שמתעניין בספורט כמוה. עבורה, המראה חשוב מאוד; לכן, סגנון לבוש מורכב תמיד ינצח אותה.

קיילי הרטונג בייבי

המידע של קיילי אם יש לה תינוק אינו זמין כרגע ברשות הרבים. עם זאת, לאחר בדיקה זה יעודכן בהקדם האפשרי.

פגיעה בעין קיילי הרטונג | נגיף קורונה

להארטינג יש עיניים שחורות כהות קטנות ויפות, ריסים ושיער חום כהה. פרטים לגבי אם הייתה לה פציעה בעין זמינים כרגע. עם זאת, במרץ 2020, היא הרגישה כאב ראש ממש בין עיניה, וגופה כאב במקומות שלא הייתה רגילה לסבול מכאבים. היא נבדקה ונמצאה חיובית.

משכורת קיילי הרטונג

קיילי המשמשת ככתבת חדשות ABC שבסיסה בניו יורק מרוויחה שכר משוער של כ-87.1 אלף דולר בשנה. עם זאת, גובה השכר המדויק שהיא משתכרת אינו ידוע כיום ברשות הרבים. בזמן ב-CNN , קיילי הרוויחה סכום ענק 1.3 מיליון דולר לשנה

שווי נקי של קיילי הרטונג

לקיילי כעיתונאית אמריקאית העובדת כיום ככתבת הספורט של ABC Sports יש שווי נקי מוערך של 5 מיליון דולר.

קיילי הרטונג חדשות ABC

קיילי משרתת כעת בחדשות ABC כשדרן ספורט. ABC הודיעה ב-18 ביולי 2019, כי קיילי מצטרפת מחדש למשפחת דיסני ככתבת מניו יורק. קיילי גם הופיעה בקביעות ב-Good Morning America. קיילי אובחנה כחולה ב-COVID-19 במרץ 2020 במהלך המגיפה בארצות הברית של אמריקה.

  • עיתונאי מפורסם בארה'ב