קייט בולדואן CNN, ביוגרפיה, גיל, יום הולדת, בעל, תספורת, תאומים, פגיעה בעין, עזיבה, כתובת דואר אלקטרוני, שכר ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של קייט בולדואן
תמונה של קייט בולדואן

קייט בולדואן ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

קייט בולדואן היא עיתונאית שידור אמריקאית המשמשת כיום ככתבת וכתבת ב-CNN News הממוקמת בניו יורק. היא גם המארחת הראשית של תוכנית CNN בשעה זו עם קייט בולדואן. בעבר, קייט שימשה ככתבת משימה כללית עבור חדשות MSNBC שבסיסה בוושינגטון הבירה והופיעה בתוכנית Nightly News של NBC. Bolduan שימש גם כמנחה שותף ב-Dateline NBC ותרם למגזין House & Garden.

חינוך קייט בולדואן

בולדואן סיימה את לימודיה התיכוניים בתיכון גושן. מאוחר יותר, היא סיימה תואר ראשון בעיתונאות ותקשורת באוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון עם קטינים במדעי המדינה.

גיל ויום הולדת של קייט בולדואן

בת כמה קייט? בולדואן היא בת 39 נכון לשנת 2022. היא נולדה קתרין ז'אן בולדואן עַל 28 ביולי 1983 , בגושן, אינדיאנה, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-28 ביולי בכל שנה. מזל הלידה שלה הוא LEO. קרא גם: וולף בליצרלאום קייט בולדואן | מוצא אתני

בולדואן מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה למשפחה אול-אמריקאית ממעמד הפועלים שבסיסה בגושן, אינדיאנה, ארצות הברית. היא ממוצא אתני/מורשת לבנה.

קייט בולדואן גובה ומדידות

כמה גובה קייט? קייט עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ' (1.70 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-56 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מידות גופה האחרות עדיין אינו זמין. לבולדואן שיער בלונדיני מדהים וצבע העיניים שלה חום כהה.

משפחת קייט בולדואן | הורים

בולדואן נולדה כבת של אחות מוסמכת בשם נדין בולדואן (אמא) וד'ר ג'פרי בולדואן (אבא) בפרברי גושן, ארצות הברית. היא גם גדלה כילד שלישי במשפחה של ארבע בנות. קייט אפילו בילתה זמן מה במדריד, שם הצליחה לדעת לדבר ספרדית שוטפת. להוריה יש נוצרים מסורים והיא אימצה מהם את דרכיה הדתיות.

קייט בולדואן תאומה

לפי מקורות, קייט היא הבת השלישית במשפחה של ארבע בנות. לכן, יש לה עוד שלוש אחיות. עם זאת, אף אחד מהם אינו התאום שלה. לבולדואן יש אחות צעירה אחת ושתי אחיות גדולות.

בעל קייט בולדואן

האם קייט נשואה? בולדואן נשואה כיום לבעלה, מייקל דיוויד גרשנסון. שתי ציפורי האהבה קשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי שנערך בתחילת 2010. בעלה הוא בנו של יזם נדל'ן בשם ברוס אלן וכיום עובד בקבוצת קרלייל. מיכל עברה מוושינגטון די.סי לניו יורק ב-2013 לאחר שקייט נשכרה ל-CNN כמגישת חדשות הבוקר. בני הזוג מתברכים כעת בשתי בנות.

לקרוא: קייט סאליבן CNN, ביו, Wiki, גיל, גובה, הורים, כתבת הבית הלבן, שכר ושווי נקי

משכורת קייט בולדואן

בולדואן, העובד כמגיש חדשות ומנחה ב-CNN News, הממוקם בניו יורק, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 98,000 ל-100,000 דולר.

קייט בולדואן CNN

איפה קייט היום? בולדואן עובדת כעת כמגישת כתבים עבור חדשות CNN שבסיסה בעיר ניו יורק מאז 2007. עבודתה הראשונה בתחנה הייתה עבודה ככתבת CNN ארצית לפני שקודמה להוביל מגישת חדשות הבוקר. בולדואן הצטרפה ל-CNN לאחר שסיימה את כהונתה ככתבת וושינגטון DC. היא גם החלה את הקריירה שלה בפעם הראשונה בכך שעבדה ככתבת משימה כללית עבור חדשות WTVD שבסיסה בדורהם, צפון קרולינה במשך שנתיים.

לאחר מכן קייט המשיכה לעבוד כעוזרת הפקה עבור NBC News ו-MSNBC במשך כמעט שלוש שנים בוושינגטון הבירה. בשנת 2007, קייט לא הצליחה לספק סיקור חדשותי מדהים ודיווחים על תוכן עבור מספר רב של שותפי CNN Newsource. הסיפורים הזכורים ביותר שלה באותה תקופה כוללים את הבחירות לנשיאות ארצות הברית ב-2008 ואת קריסת גשר מיניאפוליס.

היא אפילו עקבה אחר מקרה השוד המזוין של או.ג'יי סימפסון וצי מעבורות החלל של נאס'א הפורש. קייט אפילו הופיעה כעוגן שותף ב'חדר המצב' של וולף בליצר בוושינגטון לפני שהועברה לניו יורק. היא גם הנחתה יחד עם קייט תוכנית בוקר בימי חול ב-CNN בשם New Day ו-At This Hour.

שווי נטו של קייט בולדואן

Bolduan הוא עיתונאי וכתב אמריקאי שיש לו שווי נקי מוערך של כ-98,000 עד 100,000 דולר בשנה.

פציעת עין קייט בולדואן

מידע לגבי פציעת העין של קייט נמצא כעת בבדיקה למרות השערות שונות כי היא נפגעה בעין בעבר. עם זאת, פרטים נוספים על העין שלה יעודכנו ברגע שהיא תאושר שהיא זמינה.

האם קייט בולדואן עדיין ב-CNN

כן, בולדאון עדיין עובד ככתב של חדשות CNN והמנחה הראשי של CNN אמריקה עם קייט בולדואן.