קייטלן קולינס CNN, ביו, גיל, ויקי, הורים, מוצא אתני, חבר, ארוס, ניתוחי פה, לאום בעל ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]

קייטלן קולינס ביוגרפיה | ויקיפדיה

קייטלן קולינס היא עיתונאית, אושיית וכתבת אמריקאית המשמשת כיום ככתבת הבית הלבן הראשית של CNN שבסיסה בוושינגטון הבירה. לפני שהצטרפה לרשת CNN, היא עבדה ככתבת הבית הלבן באתר The Daily Caller. היא גם קיבלה את ההזדמנות לטייל עם הנשיא לשעבר דונלד טראמפ ברחבי ארצות הברית והעולם. קייטלן כקודם לתפקיד הכתב הראשי של הבית הלבן בינואר 2021 כדי לסקר את נשיא ארצות הברית החדש שמונה ג'ו ביידן.

קייטלן קולינס חינוך וחברותא

קולינס למד בבית הספר התיכון פראטוויל. לאחר שסיימה את לימודיה בתיכון היא למדה וסיימה את לימודיה באוניברסיטת אלבמה עם תואר ראשון במדעי המדינה ועיתונאות וכימיה. היא הייתה חברה באחוות אלפא פי.

עידן קייטלן קולינס

בן כמה קייטלן? קולינס היא בת 30 נכון לשנת 2022. היא נולדה כקייטלן ל. קולינס ב-7 באפריל 1992 בפראטוויל, אלבמה, ארצות הברית. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-7 באפריל של כל שנה. מזל הלידה של קייטלן הוא מזל טלה. קרא גם: בריאנה קיילרלאום קייטלן קולינס | מוצא אתני

קולינס מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בפרברים הצפוניים של פראטוויל, אלבמה בארצות הברית למשפחה ממעמד הביניים ממוצא קווקזי. לכן, קולינס הוא ממוצא אתני/מורשת ומוצא לבן-אמריקאי.

קייטלן קולינס מדידות גובה וגוף

כמה גובה קייטלן ב-CNN? קולינס עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של 121 פאונד (55 ק'ג). פרטים על מידות הגוף האחרות שלה נמצאים כעת בבדיקה. צבע השיער של קייטלן חום וגם עיניה חומות.

  תמונה של קייטלן קולינס
תמונה של קייטלן קולינס

הורים קייטלן קולינס

קולינס נולדה וגדלה בפראטוויל, אלבמה על ידי הוריה. היא בתו של ג'ף קולינס (אבא), בנקאי משכנתאות. עם זאת, מידע לגבי אמה עדיין אינו זמין.

קולינס גם גדל בתור השני בגודלו מבין ארבעה ילדים כולל לנה גרייס קולינס, קול קולינס ובריידן קולינס.

טבעת אירוסין קייטלן קולינס

קולינס נמצאת כעת במערכת יחסים ארוכת טווח עם החבר שלה וויל דאגלס. עם זאת, שתי ציפורי האהבה עדיין לא מאורסות. עם זאת, נעדכן אותך ברגע שדאגלס יציע נישואין לקייטלן עם טבעת אירוסין.

ארוס קייטלן קולינס | בעל וחבר

קייטלן נשוי? לפי השמועות קייטלן יוצאת עם החבר שלה וויל דאגלס, פוליטיקאי ומייסד Crimson Pharmacy Care בטקסס. הצמד נמצא במערכת יחסים מאז 2016. בשנת 2020, דאגלס התחרה על בית הנבחרים של טקסס שייצג את מחוז 113, שם הפסיד לרטה באוורס המכהנת. עם זאת, פרטים, אם הזוגות נשואים, אינם זמינים כרגע.

לאום בעל קייטלן קולינס

החבר והבעל של קייטלן הוא בעל בית מרקחת אמריקאי מתוצרת עצמית, שנולד וגדל ברד ריבר, ניו מקסיקו בארצות הברית להוריו ממוצא לטיני. הוא גם בוגר מכללת רוקחות של אוניברסיטת אוקלהומה. בעלה של קייטלן הוא בעל לאום וממוצא אתני לטיני-אמריקאי

ניתוח פה קייטלן קולינס

מידע לגבי ניתוח הפה של קולינס אינו זמין כרגע למרות שיש השערות שהיא עברה ניתוח פה. עם זאת, פרטים נוספים על פיה יעודכנו לאחר אישור הזמינות.

שכר קייטלן קולינס CNN

כמה מרוויח קייטלן קולינס? קולינס, העובד ככתב הבית הלבן הראשי של CNN שבסיסו בוושינגטון הבירה, מרוויח משכורת שנתית משוערת שנעה בין 56,500 $ - 120,000 $.

שווי נקי של קייטלן קולינס

כמה עולה קייטלן קולינס ב-CNN? קולינס הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי שיש לו שווי מוערך של 2 מיליון דולר.

קייטלן קולינס CNN

קייטלן משמשת כיום ככתבת הבית הלבן הראשית של רשת CNN שבסיסה בוושינגטון הבירה. היא הצטרפה לרשת CNN בשנת 2017. היא דיווחה על סיפורים רבים ומעולים תחת ממשל הבית הלבן של טראמפ, כולל עזיבות צוות גדולות והחלטות מדיניות עקביות.

בשלוש השנים הקודמות היא נסעה עם הנשיא טראמפ לכשש מדינות. כמו כן, קולינס דיווחה בהרחבה על גזע פוליטי יוצא דופן בסנאט בטריטוריית הבית שלה, אלבמה.

ב-2018, 2019 ו-2020, קולינס נזכר בזכות הסקיצה של Mediaite על 50 האנשים המשפיעים ביותר במדיה החדשות. היא זכתה בנוסף ל-Crain's NewsPro's 12 to Watch in TV News בינואר 2019, בדיוק כאחת מ'30 מתחת לגיל 30: מדיה' של מגזין פורבס בערך באותו זמן.

קולינס הצטרפה ל-CNN מ-The Daily Caller, שם היא מילאה את תפקידה ככתבת הבית הלבן שסיקרה את החודשים הלא רבים הראשונים של ארגון טראמפ ואת ההחלטה הפוליטית של 2016.

ארון החדשות של קייטלן CNN

במשך שנים, קייטלן ידועה בכך שהיא לובשת בלייזרים צבעוניים, מעילים ורודים, שמלות ותלבושות אופנתיות אחרות בכל פעם שהיא מציגה את החדשות ב-CNN. אתה יכול לרכוש חלק מהעיצובים של המלתחה, נעלי הנעליים והשמלות של קייטלן באינטרנט.