קייטי קוריק ביו, גיל, CNN, Wiki, לאום, משפחה, בעל, בנות, שווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]

ביוגרפיה של קייטי קוריק

קייטי קוריק היא עיתונאית, מגישה, מפיקה וסופרת אמריקאית שזכתה בפרסים רבים על עבודתה בטלוויזיה ובאינטרנט. קייטי קוריק מדיה היא היצירה שלה, ארגון חדשות והפקה מולטימדיה. היא התחילה את הקריירה שלה ב-ABC, ואז עזבה לעבוד ככתבת ב-CNN.

קייטי קוריק CNN | ויקיפדיה

עבודתו הראשונה של קוריק הייתה בלשכת חדשות ABC בוושינגטון הבירה ב-1979, ולאחר מכן הוא הפך לעורך משימה ב-CNN. היא עבדה ככתבת כללית בתחנת CBS WTVJ במיאמי, פלורידה, בין השנים 1984 ו-1986. היא דיווחה עבור WRC-TV, תחנה בבעלות NBC בוושינגטון הבירה, במשך השנתיים הבאות, והרוויחה פרס Associated Press ופרס אמי על עבודתה.

עידן קייטי קוריק

בת כמה קייטי? היא בת 65 נכון ל-7 בינואר 2022. היא נולדה כקת'רין אן קוריק ב-1957 במחוז ארלינגטון, וירג'יניה, ארצות הברית. כמו כן, קרא: קייטי קולטחינוך קייטי קוריק

היא הלכה ל'בתי הספר הציבוריים של ארלינגטון', הנחשבים לכמה מהטובים במדינה. היא קיבלה תואר באנגלית ב'אוניברסיטת וירג'יניה' בין 1975 ל-1979.

לאום קייטי קוריק | מוצא אתני

איזו מוצא אתני זה קוריק? הוא שייך לאתניות/מורשת הלבנה, קייטי נולדה במחוז ארלינגטון, וירג'יניה, ארצות הברית הוא בעל אזרחות אמריקאית.

משפחת קייטי קוריק | הורים

קייטי קוריק נולדה ב-7 בינואר 1957 בוושינגטון, לאלינור טולי, סופרת במשרה חלקית, ולג'ון מרטין קוריק, קצין יחסי ציבור של 'Atlanta Journal-Constitution' ו'United Press'.

  קייטי קוריק
תמונה של קייטי קוריק

קייטי קוריק בעל | נָשׂוּי

קוריק נישאה לג'ון פול 'ג'יי' מונהאן השלישי, עורך דין, בשנת 1989. בעלה, שהיה אז בן 42, נפטר מסרטן המעי הגס בשנת 1998. היא נישאה לבנקאי ג'ון מולנר בספטמבר 2013 לאחר חיזור של שנתיים. קוריק נישאה למולנר בטקס צנוע ופרטי בביתה בהמפטונס ב-21 ביוני 2014.

בנות קייטי קוריק

בתו הראשונה של קוריק, אלינור 'אלי' מונהאן, נולדה ב-23 ביולי 1991, ובתה השנייה, קרוליין 'קארי' ​​מונהאן, נולדה ב-1996. אלי, כותבת טלוויזיה, השתמשה בטבעת שהעניק מונהאן לקוריק ב-2019 כדי להציע נישואין ל'בחור הג'רזי האוהב שלה', מארק דוברוסקי.

שווי נקי של קייטי קוריק

לקוריק יש שווי נקי מוערך של 100 מיליון דולר, אותו הרוויחה במהלך הקריירה שלה כעיתונאית.

קריירה של קייטי קוריק

בשנת 1979, קוריק החלה את הקריירה שלה בלשכת החדשות של ABC בוושינגטון הבירה. היא המשיכה לשמש כעורכת משימה עבור CNN, כמו גם כתבת עבור WTVJ במיאמי ו-WRC-TV של NBC. היא הפכה לסגנית כתבת הפנטגון ב-NBC News בשנת 1989. היא מילאה את תפקיד המנחה, העוגן והשותף של התוכניות 'היום', 'סאנדיי היום' ו'חדשות NBC בזריחה לשנתיים הבאות . כאשר דבורה נורוויל לא חזרה מחופשת לידה ב-1991, קוריק נכנס לתפקיד העוגן הקבוע של 'היום' של NBC. היא בילתה את חמש עשרה השנים הבאות עם NBC.

היא הציגה את טקסי הפתיחה של המשחקים האולימפיים והנחתה מבצעים שונים עבור NBC, כולל 'העסק של כולם: הילדים של אמריקה', 'ליל האגדה לאגדה: פרשה מפורסמת' ו'הארי פוטר: מאחורי הקסם' הנשיאים פורד, קרטר, ג'ורג' הוו בוש, קלינטון וג'ורג' בוש היו בין הדמויות הפוליטיות שראיינה. היא הייתה האדם הראשון והאחרון שערכה ראיון ב-NBC עם ג'ון פ. קנדי ​​ג'וניור בשנת 2006, היא הצטרפה ל-CBS בתור העוגן והעורכת המנהלת של 'CBS Evening News'. התוכנית כללה סט חדש, גרפיקה משופרת, ונושא שנכתב על ידי זוכה האוסקר ג'יימס הורנר. CBS ציפתה שהיא תחייה את תוכנית החדשות, אבל היא לא הצליחה לשמור על הבאזז המוקדם; התוכנית ירדה למקום השלישי במספר הצופים מאחורי 'ABC News' ו'NBC News'.

היא הציגה תוכנית ראיונות שבועית באתר CBSNews.com מ-2009 עד 2011. אל גור, יו ג'קמן, שאקירה, מישל אובמה, תומס פרידמן, ג'סטין ביבר, אלן דג'נרס ודניאל רדקליף, בין היתר, היו בין אורחיה. היא הייתה כתבת מיוחדת עבור חדשות ABC מאז 2011 והתארחתה בשיתוף את 'The View' ו-'Live!', כמו גם עיגנה סיקור ביום השנה ה-10 לפיגועי 11 בספטמבר. היא מעגנת תוכנית אירוח שבועית באינטרנט בשם 'הטיה של קייטי' עבור חדשות ABC. הוא כולל דיונים עם מומחים בתחומים שונים. בשנת 2013, היא התקבלה לעבודה בתור העוגן העולמי של Yahoo News.

בין 2006 ל-2011, ככתבת '60 דקות', היא תרמה סיפורים רבים וראיינה את טייס חברת התעופה צ'סלי סלנברגר, קצינת התפעול לשעבר של ה-CIA ואלרי פליים, ואת החינוך מישל רי עבור התוכנית. היא הייתה הכתבת הראשית של שתי סדרות CBS Reports - עטורת הפרסים 'CBS Reports: Children of the Recession' ב-2009, ו-'CBS Reports: Where America Stands', שנתיים לאחר מכן.