קייטי תומפסון WCVB, ביו, גיל, גובה, תינוק, אימון, חתונה, משפחה, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]

קייטי תומפסון ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

קייטי תומפסון היא עיתונאית, עוגנת וכתבת אמריקאית המשמשת כיום כעוגנת התנועה ומומחית התחבורה ב-WCVB NewsCenter 5 בבוסטון, מסצ'וסטס. היא הצטרפה לתחנה בפברואר 2017 ככתבת משימה כללית. לפני שהצטרפה ל-WCVB, היא עבדה ככתבת ב-WMTW, בפורטלנד, מיין.

חינוך קייטי תומפסון

תומפסון סיימה את לימודיה בתיכון בעיר הולדתה קנבאנק, מיין. לאחר מכן סיימה תואר ראשון בעיתונות ותקשורת משודרת מאוניברסיטת הופסטרה בלונג איילנד.

קייטי תומפסון WCVB גיל ויום הולדת

בת כמה קייטי תומפסון? קייטי היא כבת 34 עד 35 נכון לשנת 2022. היא נולדה בשנת 1988, בקנבונק, מיין, ארצות הברית של אמריקה. מידע לגבי מתי היא חוגגת את יום הולדתה נמצא כעת בבדיקה. נעדכן את החודש והיום שבו היא נולדה לאחר שנבדקה היטב ואושרה כזמינה באור הזרקורים. קרא גם: אליזבת ריזינילאום קייטי תומפסון | מוצא אתני

תומפסון מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בקנבונק, מיין שבארצות הברית של אמריקה על ידי משפחה ילידית אמריקאית ממוצא בריטי. לכן, קייטי היא בעלת אתניות/מורשת ומוצא בריטית-אמריקאית מעורבת.

קייטי תומפסון גובה

כמה גובה קייטי ב-WCVB? תומפסון עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלה אינו זמין כרגע. אנו נעדכן את פרטי מדידת הגוף האחרים שלה לאחר אישור הזמינות באור הזרקורים.

  תמונה של קייטי תומפסון
תמונה של קייטי תומפסון

קייטי WCVB News הורים

תומפסון נולדה וגדלה בקנבאנק, מיין על ידי הוריה התומכים. עם זאת, מידע לגבי בני משפחתה כולל אביה, אמה ואחיה נמצא כעת בבדיקה. אנו נעדכן את המידע של משפחתה לאחר אישור שהוא זמין לציבור.

אירוסין קייטי תומפסון

בשנת 2020, קייטי הכריזה על האירוסין הרשמי שלה על ידי פרסום תמונה של טבעת האירוסין שלה על אצבעה. טבעת האירוסין שלה הייתה טבעת יהלום ששוויה עדיין בבדיקה.

חתונה של קייטי תומפסון WCVB

תומפסון החליפה נדרים עם בעלה מייסון באמצעות טקס חתונה פרטי שנערך ב-5 בספטמבר 2021. חודשיים לאחר מכן היא ילדה את ילדה הבכור עם בעלה. מידע נוסף על החתונה של קייטי יעודכן ברגע שהיא תאושר זמינה.

בעל קייטי תומפסון

קייטי נשואה? כיום היא נשואה לבעלה מייסון. בני הזוג התארסו ב-23 בנובמבר 2020. הצמד התחתן באמצעות טקס חתונה ב-5 בספטמבר 2021, בכנסיית Embrace, Sioux Falls, דרום דקוטה. פרטים נוספים על בעלה נמצאים כעת בבדיקה. נעדכן ברגע שיאושר זמין בציבור.

קייטי תומפסון בהריון ותינוק

קייטי נמצאת כרגע בהריון לאחר שפרסמה את הפרסום ב-WCVB-TV בנובמבר 2021. עם זאת, מידע נוסף לגבי מינו של תינוקה והתאריך שבו היא תילד אינו זמין עדיין. עם זאת, נעדכן את ההיריון שלה ואת המידע של תינוקה ברגע שיאושר זמין לציבור.

שכר חדשות קייטי WCVB

תומפסון העובד כעוגן התנועה ומומחה התחבורה ב-WCVB NewsCenter 5 בבוסטון, מסצ'וסטס מרוויח משכורת שנתית מוערכת שנעה בין 50,000 ל-120,000 דולר.

שווי נטו של קייטי תומפסון

כמה שווה קייטי? תומפסון הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי ששוויו מוערך של מיליון דולר.

אימון קייטי תומפסון

תומפסון הוא מאמן אישי מוסמך ומדריך אימונים קבוצתי. היא מסבירה את החשיבות של חוזק הליבה וכיצד להוסיף חוסר יציבות לשגרה שלך.

קייטי תומפסון WCVB ערוץ 5, בוסטון

איפה קייטי תומפסון WCVB? תומפסון משמש כיום כעוגן התנועה ומומחה התחבורה עבור מהדורות החדשות המובילות של EyeOpener בימי חול (4:30-7:00 בבוקר) ב-WCVB NewsCenter 5 בבוסטון, מסצ'וסטס. תוכנית הבוקר עוסקת בעיקרה באיזור את חדשות התחבורה והנוסעים כולל סיפורים חדשים על נסיעות ותשתיות. היא הצטרפה לתחנה בפברואר 2017 ככתבת משימה כללית.

לפני שהצטרפה ל-WCVB, היא עבדה ככתבת ב-WMTW, תחנת הרסט של אחות בפורטלנד, מיין. בפורטלנד היא דיווחה על כל מיני חדשות, החל מפוליטיקה ועד סדרה על קיימות של אוכלוסיית איילים מתכווצת. הייתה לה גם הזדמנות לדווח על שני רד סוקס וורלד סרייס ושלושה ניצחונות של פטריוטס בסופרבול, הטבת העבודה האולטימטיבית עבור חובב ספורט של בוסטון.

לפני שהצטרפה ל-WMTW בפורטלנד, היא גם עבדה ככתבת, מפיקה ומגישת ימי חול במשך שנתיים ב-KRBC-TV, באבילין, טקסס. היא החלה את קריירת העיתונות שלה כעוזרת הפקה בבוסטון לפני עשר שנים.