רבקה פריצ'רד ביוגרפיה, גיל, ירידה במשקל, חתונה, מחלה, בעל, בת, שווי נקי, נשואים מחדש וציידי הצלה

אֵירוֹפָּה
  תמונה של רבקה פריצ'רד
תמונה של רבקה פריצ'רד

רבקה פריצ'רד ביוגרפיה | ויקיפדיה

רבקה פריצ'רד היא מגישה שותפה בריטית בתוכנית הטלוויזיה הוותיקה של קווסטס, 'הצלה ציידי' ו-הצלה ציידי המשחזרים עם בעלו לשעבר דרו פריצ'ארד . המופע מבוסס על גילוי ושחזור אוצרות נסתרים.

רבקה פריצ'רד גיל ויום הולדת | שם לידה

בת כמה רבקה? פריצ'ארד הוא 64 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . היא נולדה רבקה ג'יין עַל 19 בפברואר 1958 , בממלכה המאוחדת. יום ההולדת שלה הוא תמיד ב-19 בפברואר של כל שנה.

רבקה פריצ'רד לאום | מוצא אתני

פריצ'ארד מחזיק באזרחות ובאזרחות בריטית מלידה. היא נולדה וגדלה בבריטניה. היא ממוצא/מורשת לבנה.משפחת רבקה | הורים

רבקה נולדה בבריטניה להוריה. עם זאת, מידע לגבי בני משפחתה כולל אביה, אמה ואחיה אינו זמין כעת.

רבקה פריצ'רד בעל וגרושה

רבקה הייתה נשואה לבעלה דרו פריצ'ארד, עמיתה משחזר עתיקות. בשנת 2017, בני הזוג התגרשו, רבקה, בציטוטו שדרו ניהל רומן עם אישה נשואה. רבקה היא שותפה עסקית של דרו, והם נשארו חברים לאחר הגירושים ועדיין עובדים יחד. רבקה היא חובבת בעלי חיים, רוכבת סוסים, טבחית, קרוואנים ובעלת סירות המתגוררת הן בלונדון והן בצ'סטר. רבקה לא נשואה בשנית היא חיה כיום חיי רווקות.

קרא גם: Laura Ingraham Fox News, בעל, שווי נקי, גיל, משפחה, גובה, נשוי, אתה, ילדים ומשכורת

בעלה לשעבר דרו אסור בבר בעיר הולדתו וכמו כן נקנס ב-1,440 פאונד. על פי דיווחים מסוימים, הוא מוגבל מ-44 ברים בשכונה הישנה שלו, כולל Club 147, 141, Fountains Bar Café 114, The Prince Madoc 30, The Gresham 143, The Gresham 143, ועוד הרבה יותר.

האם רבקה פריצ'ארד נשואה בשנית? רבקה לא נשואה בשנית, היא חיה כיום חיי רווקות. עם זאת, מידע נוסף על חייה האישיים אינו זמין כעת. אנו נעדכן את המידע האישי שלה ברגע שיאושר ויהיה זמין לציבור.

בת רבקה פריצ'רד

המידע של רבקה לגבי אם יש לה בת או ילדים עדיין לא זמין. עם זאת, המידע שלה עדיין בבדיקה ויעודכן ברגע שיהיה זמין. עם זאת, המידע שלה יעודכן ברגע שיהיה זמין.

רבקה פריצ'רד גובה | מידות

כמה גובה רבקה? רבקה עומדת בגובה משוער של 5 רגל ו-8 אינץ' (1.7 מ'). מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה.

שיער רבקה פריצ'רד

לרבקה יש שיער בלונדיני אבל היא אוהבת לחבוש פאה חומה כהה מול מצלמות או בתפקידים רשמיים. עם זאת, אין הרבה מידע על השיער שלה אבל לאחר עדכון נפרסם כמה שיותר מהר.

רבקה פריצ'רד ירידה במשקל

מידע על הירידה במשקל של רבקה נמצא כעת במחקר והוא יעודכן לאחר אישורו.

רבקה פריצ'רד הציידי הצלה

פריצ'ארד מפעיל תוכנית טלוויזיה בשם 'ציידי הצלה' המשודרת דרך תחנת חינמית בריטית 'קווסט' מאז 2011. פריצ'ארד הוא מאסטר עתיק, בעל חזון יוצא דופן לאיתור תכשיט בקרב הקשים. פריצ'ארד מוכשר בנוסף בבנייה מחדש ובניהול עתיקות, על פי רוב נקרא 'האהבה האמיתית'.

ציידי הצלה היא תוכנית טלוויזיה המורכבת מצוות מיומן של מומחים המחפשים בארץ אוצרות נסתרים. חובתה של רבקה היא לנתח את ההיסטוריה והמקור שמאחורי העתיקות הדקורטיביות שדרו מחזירה, עבודת השיקום הצריכה את העלויות והרווחים. למרות גירושיה מבעלה בני הזוג עדיין משרתים יחד והם חברים טובים.

רבקה לפני שהצטרפה לתחום העתיקות עבדה במשך יותר משני עשורים באופנת נשים הן בסיטונאות, בקמעונאות ובייצור בבריטניה ובהונג קונג. היא גם עוסקת בפיתוח נכסים ובעבר קנתה וניהלה מתחם קמפינג, צימר ועסקים להשכרה.

שווי נקי של רבקה פריצ'ארד

לרבקה כבעלת נכסים מוכשרים, מעצבת ויצרנית אופנה לנשים, סוחרת עתיקות ומשחזרת יש שווי נקי מוערך של 2.5 מיליון דולר.

האם רבקה פריצ'רד חולה?

רבקה כרגע בריאה ולא היו דיווחים על מחלה או חולה. עם זאת, מידע לגבי מחלתה או אם היא חולה אינו זמין כרגע. אנו נעדכן לאחר אישור וזמין לציבור.

רבקה עובדות

  • שם מלא: רבקה ג'יין פריצ'רד
  • גיל: בן 64 נכון לשנת 2022
  • תאריך לידה: 19 בפברואר 1958
  • מקום לידה: הממלכה המאוחדת
  • יום הולדת: 19 בפברואר
  • בַּעַל: דרו פריצ'ארד (גרושה)
  • גוֹבַה: 5 רגל 8 אינץ' (1.7 מ')
  • שווי נקי: 2.5 מיליון דולר