ארטי אוג'דה - NBC 7 (סרטון רשמי) ארטי אוג'דה - NBC 7 (סרטון רשמי)

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של ארטי עיניים
תמונה של ארטי עיניים

ארטי אוג'דה ביוגרפיה | ויקי

ארטי אוג'דה הוא עיתונאי אמריקאי המשמש כיום ככתב ומגיש חדשות NBC ערוץ 7. הוא סיקר כמעט כל אירוע חדשותי מרכזי בעיר תוך העברת כתבות חדשותיות משמעותיות ומשפיעות לתושבי סן דייגו וסביבותיה. בעבר עבד ככתב עוגן וכתב בתחנות תקשורת שונות ברחבי ארצות הברית.

Artie Eyes Education

אוג'דה סיים את לימודי התיכון שלו בבית הספר התיכון Serra שבסיסו בטיראסנטה. מאוחר יותר, הוא קיבל תואר ראשון בעיתונות משודרת מאוניברסיטת סן דייגו.

ארטי נראה גיל

בן כמה ארטי? הגיל המדויק של אוג'דה ויום הולדתו נמצאים כעת בבדיקה. הסיבה לכך היא שהוא ידוע כמי שמרחיק מידע אישי מהציבור. עם זאת, נעדכן פרטים נוספים על גילה לאחר אישור זמין. קרא גם: תרזה סרדיןארטי גובה עמידה

אוג'דה עומד בגובה של 6 רגל I אינצ'ים. הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-68 קילוגרם. פרטים על מדידות גופו האחרות עדיין בבדיקה.

ארטי אוג'דה לאום | מוצא אתני

ארטי מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל בארצות הברית. הוא לנו ממוצא אתני/מורשת לבנה.

ארטי אוג'דה אמא ​​| אַבָּא

אוג'דה נולד וגדל על ידי הוריו בשכונה פשוטה הממוקמת בקליפורניה על ידי הוריו. עם זאת, מידע על אמו ואביו נמצא כעת בבדיקה. הסיבה לכך היא שהוא אוהב להרחיק מידע אישי מהציבור. עם זאת, פרטים נוספים על אביו ואמו יעודכנו לאחר אישור זמין.

אשתו של ארטי אוג'דה

האם ארטי נשוי? אוג'דה הוא גבר נשוי באושר. עם זאת, הוא אוהב להרחיק את חייו האישיים מהציבור ומהקריירה המקצועית שלו. לפיכך, פרטים על ילדיו עדיין בבדיקה. עם זאת, נעדכן פרטים נוספים על אשתו של ארטי לאחר אישור זמין. אריה הוא גם האפוטרופוס של כלב אחד בשם תיאודור שהם אימצו ממקלט שנמצא ברנצ'ו פנסקיטוס

שווי נטו של ארטי אוג'דה

ארטי הוא עיתונאי, איש טלוויזיה וכתב אמריקאי, בעל שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר.

ארטי אוג'דה ערוץ חדשות NBC 7 | סן דייגו

ארטי עובד כיום כעוגן הבוקר וכתב של מהדורות הבוקר והערב של NBC 7. הוא הצטרף לתחנה בשנת 1996. ארטי נבחר לאחד מכתבי החדשות הוותיקים הטובים ביותר בסן דייגו בגלל סיפוריו המשפיעים.

הוא גם סיקר כמה אירועי חדשות מרכזיים בסן דייגו מאז היום שבו הצטרף ל-NBC. הוא אפילו מחזיק בפרס אמי ומיקרופון הזהב בגלל הכישורים המדהימים שלו. אוג'דה אפילו שיתפה את סיפורה של אם שנזקקה בדחיפות להשתלת כבד ואף רצה מרתון למען אירוע צדקה. אריה גם היה חי בשטח וסיקר את הוועידה הלאומית הרפובליקנית של 1996 לכל שריפה איומה והרסנית שאירעה בסאנד דייגו בתחילת שנות ה-2000.

משכורת ארטי עיניים

ארטי העובד ככתב אושיית וכתב ב-NBC 7 News שבסיסה בסן דייגו, קליפורניה, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 85,000 ל-100,000 דולר.