רוב בל ביו, גיל, מוצא אתני, הורים, אחים, גובה, רשת, ספרים, כנסייה

ארצות הברית [ארה'ב]
 צילום רוב בל
צילום רוב בל

פורסם במקור באתר famousintel.com

רוב בל ביוגרפיה וויקי

רוב בל הוא סופר אמריקאי, מרצה וכומר לשעבר. בגרנדוויל, מישיגן, הקים בל את Mars Hill Bible Church, אותה הוביל ככומר עד 2012. אחת הכנסיות האמריקאיות עם קצב הצמיחה המהיר ביותר בהנחייתו הייתה Mars Hill. בנוסף, בל הוא היוצר והמספר של אוסף של סרטים קצרים מעוררי השראה בשם NOOMA וכן מחבר רב המכר של הניו יורק טיימס Love Wins.

רוב בל חינוך

לאחר תעודת בגרות, בל נרשם למכללת וויטון באילינוי. הוא הקים להקת רוק אלטרנטיבי בזמן שהיה סטודנט בוויטון ולימד סקי מים במחנה נוצרי. הוא הוזמן לעמוד בתור המטיף המחליף במחנה. בל סיים תואר ראשון במכללת וויטון ותואר שני בפסדינה, המדרשה התיאולוגית של פולר בקליפורניה.רוב בל גיל ויום הולדת

איפה נולד רוב בל? בל הוא בן 52 נכון לשנת 2022. הוא נולד בשם רוברט הולמס בל ג'וניור ב-23 באוגוסט 1970 במישיגן, ארצות הברית.

רוב בל לאום ואתניות

בל הוא בעל אזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד במישיגן, ארצות הברית. הוא בן תערובת. קרא גם: קארן קלארק שירד

רוב בל הורים ואחים

בל הוא בנם של רוברט הולמס בל, שופט פדרלי שמונה על ידי רונלד רייגן, והלן בל. הוא אחיו של ג'ון בל ושל רות בל אולסון.

רוב בל גובה

פעמון עומד בגובה ממוצע של 5 רגל ו-10 אינץ' (1.78 מ').

רוב בל שווי נטו

לבל יש שווי נקי מוערך של 70 מיליון דולר.

כנסיית רוב בל

לאן רוב בל הולך לכנסייה? בל ואשתו עברו לגראנד ראפידס מקליפורניה כדי להיות קרובים למשפחה וללמוד אצל הכומר אד דובסון. הוא היה אחראי על הרבה מתפקידי ההטפה לשירות בכנסיית קלוורי במוצאי שבת. בל הודיע ​​שהוא יתחיל קהילה חדשה בפני עצמו, הקוראת לה 'גבעת מאדים', על שם המקום היווני שבו אמר השליח פאולוס, אפילו מצאתי מזבח עם הכתובת הזו כשהסתובבתי ובדקתי בקפידה את המנחות שלך: לאל אוניברסלי. אני הולך לספר לך עכשיו למה אתה סוגד למשהו לא ידוע.'

בל הקים את Mars Hill Bible Church בוויומינג, מישיגן, בפברואר 1999. בתחילה, הכנסייה נפגשה בחדר כושר בבית הספר. תוך שנה, הכנסייה רכשה את הקרקע שמסביב ומרכז קניות בגרנדוויל, מישיגן. מתקן ה'כיסא האפור' בן 3,500 איש פתח את שעריו ביולי 2000. על פי ההערכות 11,000 איש השתתפו בשני 'המפגשים' של יום ראשון בשעה 9 ו-11 בבוקר, נכון לשנת 2005. נכון למרץ 2011, בין 8,000 ל-10,000 איש השתתפו בשירותים של יום ראשון. מדבקת הפגוש הידועה עם הסיסמה 'אהבה מנצחת' נוצרה בהשראת הרצאותיו בגבעת המאדים, והקהילה חילקה מדבקות אלה באופן חופשי בעקבות השירותים.

בל ויתר על תקשורת אלקטרונית בימי שישי והאציל את כל האחריות הפסטורלית לכמרים אחרים בגבעת מארס כדי לשמור על תחושת איזון בחייו. בל קיבל את הדרגה במקום הראשון בגיליון ינואר 2007 של המגזין TheChurchReport.com.10 ברשימת '50 הנוצרים המשפיעים ביותר באמריקה', כפי שנבחרו על ידי הקוראים והמבקרים שלהם באינטרנט.

בל הודיע ​​על התפטרותו מכנסיית מארס היל ב-22 בספטמבר 2011, כדי להשיק 'תוכנית אירוח רוחנית בלוס אנג'לס'. בגלל תורתו על הגיהנום, ספרו של בל מ-2011 Love Wins עורר מחלוקת בחוגים אוונגליסטים; המחלוקת הזו הובילה לעזיבתו של בל. כמו גם יציאת אלפים מגבעת המאדים.

בל דיבר במועדון הלילה Viper Room בלוס אנג'לס ביולי 2012, האירוע הגדול הראשון שלו מאז שעזב את מאדים היל.' מנהיגים, מורים, מטיפים, יזמים, אמנים, כמרים - כל מי שעבודתו כרוכה ביצירת משהו ואז הפיכתו לחופשי בעולם, 'בל אירחה כנסים וסדנאות בלגונה ביץ'.

רוב בל פודקאסט

The Robcast הוא פודקאסט שבל מנחה. למרות היותו המארח היחיד, יש לו לעתים קרובות חברה. בל טוען ש'כנסיות ועדות נעלמים' ושהיכולת ללמוד ולהתקדם מבחינה רוחנית באמצעות פודקאסטים אינה מוגבלת על ידי אילוצים של מוסדות. ב-iTunes, הוא זכה לשבחים על היותו הפודקאסט המוביל של השנה בנושא רוחניות ודת. ג'וליאנה צ'אן אריקסון, ג'וליאנה צ'אן אריקסון, שאלה כיצד פודקאסטים כמו רובקאסט מובילים את המאזינים שלהם.

קרא גם: קירק פרנקלין ביוגרפיה, גיל, מוצא אתני, משפחה, אישה, דת, שווי נטו ומוזיקה

רוב בל אמונות

Love Wins, ספרו של בל משנת 2011, הצית ויכוח עז בין אוונגליסטים. בל חוקר תפיסות שונות של גיהנום בו, כמו רעיון הפיוס האוניברסלי. בל טוען שהוא לא תומך באף נקודת מבט אחת ומפריך את הטענה שהוא אוניברסליסט. הוא טוען שהנוצרים צריכים להיות פתוחים לדעות שונות. 'חוסר הוודאות' הזה, לפי חלק מהאוונגליסטים, עומד בסתירה לתנ'ך.

על ידי דיון באלוהים בדרכים ש'לא באמת מעצבות אנשים לאינדיבידואלים אוהבים ודואגים', הוא טען שהאוונגליסטים 'הרחקו הרבה אנשים' מהכנסייה. The Heretic, סרט תיעודי על בל, יצא לאקרנים ב-2018.

רוב בל ספרים

 • קטיפה אלביס: ציור מחדש של האמונה הנוצרית
 • אלוהים סקס: חקר הקשרים האינסופיים בין מיניות לרוחניות
 • הכל רוחני
 • האלים לא כועסים
 • ישוע רוצה להציל נוצרים: מניפסט לכנסייה בגלות
 • טיפות כמו כוכבים: כמה מחשבות על יצירתיות וסבל
 • אהבה מנצחת
 • על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על אלוהים
 • זמזום האהבה: דרך חדשה להבנת נישואין
 • איך להיות כאן
 • סרטוני NOOMA
 • מהו התנ'ך?
 • הכל רוחני: למצוא את הדרך שלך בעולם שבור