רוברט פרנק CNBC, ביו, גיל, חיים אישיים, אישה, ספרים, ויקיפדיה, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  צילום רוברט פרנק
צילום רוברט פרנק

רוברט פרנק CNBC ביוגרפיה | ויקי

רוברט פרנק הוא עיתונאי אמריקאי עטור פרסים וסופר רבי מכר שעובד כיום ככתב, מנחה ועורך ברשת CNBC שבסיסה בניו יורק. לפני שהצטרף ל-CNBC, הוא עבד ככתב חוץ במשך 18 שנים בוול סטריט ג'ורנל.

רוברט פרנק CNBC Education

פרנק למד וסיים את לימודיו באוניברסיטת המדינה של ניו יורק בבינגהמטון עם תואר ראשון בספרות. מידע נוסף על הרקע ההשכלתי שלו נמצא כעת בבדיקה.

עידן רוברט פרנק CNBC

בן כמה רוברט? רוברט הוא 54 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . הוא נולד רוברט לואי פרנק בשנת 1968, בסטון רידג', ניו יורק, ארצות הברית של אמריקה. מידע לגבי מתי הוא חוגג את יום הולדתו נמצא כעת בבדיקה. קרא גם: דיאנה אוליקרוברט פרנק לאום | מוצא אתני

פרנק מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל בסטון רידג', ניו יורק, ארצות הברית. הוא ממוצא אתני/מורשת לבנה.

רוברט פרנק CNBC Height

כמה גבוה רוברט? הוא עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ' (1.70 מ'). מדידות הגוף האחרות שלו נמצאות כעת בבדיקה. אנו נעדכן את המידע שלו לאחר אישור פומבי.

רוברט פרנק חיים אישיים | מִשׁפָּחָה

פרנק נולד וגדל בסטון רידג', ניו יורק על ידי הוריו. הוא הבן של (אמא) קתי רובינסון פרנק וה האב המנוח ג'ון לואיס פרנק שנפטר ב-5 במרץ 2018. אמו הייתה מומחית לחינוך לגיל הרך ביונקרס עבור הלשכה הממלכתית לטיפול בילדים, היא כיום אמנית המתמחה בציור. אביו היה פרופסור בדימוס לאמנויות יפות ב-SUNY בניו פאלץ והיה גם צייר.

פרנק הוא הבן היחיד להוריה. יש לו שתי אחיות ביולוגיות נטיה פרנק והתר פרנק ג'ונסון . הוא גם אחות חורגת ג'ניפר טינקר ואח חורג בנג'מין טינקר .

אשתו של רוברט פרנק CNBC

רוברט נשוי כיום לאשתו רבקה הופ פטרסון, מנהלת השקעות ראשית ב-Bessemer Trust, המנהלת נכסים משפחתיים בשווי של יותר מ-70 מיליארד דולר ומשמשת כחברה בוועדת הניהול של החברה.

רבקה סיימה בהצטיינות את לימודיה באוניברסיטת פלורידה וקיבלה תואר שני בהצטיינות בפוליטיקה וכלכלה בינלאומית מבית הספר ללימודים בינלאומיים מתקדמים של אוניברסיטת ג'ונס הופקינס.

חתונת רוברט CNBC

פרנק התחתן עם אשתו רבקה פטרסון ב-14 ביולי 2001, בכנסייה האפיסקופלית של סנט ג'ון האוונגליסט בבריטאון, ניו יורק. את חתונתם ניהל הכומר ג'ינג'ר גראב.

רוברט פרנק CNBC Daughters

פרנק ואשתו רבקה הם הורים גאים לשתי בנות. המשפחה מתגוררת כיום בניו יורק.

רוברט פרנק CNBC פיתוח גוף

המידע של רוברט לגבי פיתוח גוף אינו זמין כרגע. עם זאת, נעדכן לאחר אישור הזמינות באור הזרקורים.

רוברט פרנק ספרי CNBC

פרנק הוא הסופר רבי המכר שכתב שני ספרים כולל 'ריצ'יסטן', רב מכר של הניו יורק טיימס, וספרו השני 'The High-Beta Rich', שיצא ב-2011.

משכורת רוברט פרנק CNBC

רוברט העובד כעורך וכתב ברשת CNBC שבסיסה בניו יורק מרוויח משכורת שנתית משוערת שנעה בין 75,000 ל-350,000 דולר.

רוברט פרנק CNBC שווי נקי

לרוברט כעיתונאי עטור פרסים אמריקאי מוכשר, עוגן, כתב וסופר רבי מכר יש שווי נקי של 7.5 מיליון דולר.

רוברט פרנק CNBC ויקיפדיה

רוברט הוא עיתונאי עטור פרסים המשמש כיום כעורך וכתב ב-CNBC שבסיסו בניו יורק. הוא הצטרף לרשת CNBC באפריל 2012, שם הוא מנחה את תוכנית ה-CNBC Prime 'Screet Lives of the Super Rich'. רובר טי הוא סמכות מובילה בנושא 'העשירים האמריקאים'.

לקרוא: פרנק ת'ורפ V NBC, Bio, Wiki, Wife, Married, MSNBC, Hallie, Height, Salary and Net Worth

רוברט מופיע ב-CNBC וכותב עבור CNBC.com. וגם הוא מופיע לעתים קרובות ב-Today Show, ב-Nightly Business Report ב-PBS ו-MSNBC. הוא גם מדווח על תרבות העושר והכלכלה כולל השקעות, מסים, ניהול עושר, יצירת עושר לכלכלת היוקרה הצומחת במהירות, כולל נדל'ן יוקרתי, אמנות, יין, מכוניות ספורט, מטוסים פרטיים ויאכטות ועד תכשיטים, אוכל ונסיעות.

לפני שהצטרף לרשת CNBC, הוא עבד ככותב וכתב בכיר במשך 18 שנים בוול סטריט ג'ורנל, שם היה כתב חוץ בלונדון ובסינגפור. מ-1996 עד 1999, הוא סיקר את מזרח אירופה ואת עסקים באירופה ובין 1999-2001, הוא סיקר את דרום מזרח אסיה. בשנים 2001-2003 הוא גם דיווח על מיזוגים ורכישות ווול סטריט. ב-2003 הוא גם יצר דו'ח חדש המתמקד בעשירים.