רודי בחטיאר FOX, ביו, גיל, בעל, CNN, נשואים, מחלה, שווי נקי, משכורת ולאום

ארצות הברית [ארה'ב]
  צילום רודי בכתיאר
צילום רודי בכתיאר

רודי בכתיאר ביוגרפיה | ויקיפדיה

רודי בחטיאר הוא עיתונאי ומפיק טלוויזיה אמריקאי הידוע בעיקר בשל שימש כעוגן הראשי של CNN Headline News Tonight, Anderson Cooper 360 ו-Reuters News. בעבר היא שימשה ככתבת משימה כללית בערוץ FOX News לפני שסיימה את החוזה שלה עם פוקס עקב האשמות על הטרדה מינית. בחטיאר שינתה את הקריירה שלה וכעת היא עובדת כמנהלת יחסי הציבור של הברית לעניינים ציבוריים של אמריקאים איראנים.

רודי בכתיאר חינוך

בחטיאר למדה באוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג'לס, שם סיימה תואר ראשון בביולוגיה בשנת 1990. היא סירבה להשתתף בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת ניו יורק ולמדה אדריכלות בתוכנית לגילוי קריירה בבית הספר לעיצוב בהרווארד .

עידן רודי בכתיאר

בן כמה רודי? בחטיאר היא בת 55 נכון לשנת 2021. היא נולדה בשם Rudabeh Carleen Bakhtiar ב-21 ביוני 1966 בפרזנו, קליפורניה, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-21 ביוני מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל תאומים. קרא גם: קייט בולדואןרודי בכתיאר לאום | מוצא אתני

בחטיאר מחזיק באזרחות ובאזרחות איראנית-אמריקאית מלידה. היא נולדה להורים מהגרים איראנים שהתיישבו בפרזנו, קליפורניה, ארצות הברית לאחר שנמלטו מאיראן. לכן, היא ממוצא אתני/מורשת איראנית-בחטיארית.

רודי בכתיאר גובה | מידות גוף

רודי עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 0 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מידות גופה האחרות עדיין אינו זמין. לבכתיאר יש גם שיער חום בהיר מדהים וצבע העיניים שלה חום כהה.

משפחת רודי בכתיאר | הורים | אִמָא

בחטיאר נולדה וגדלה בפרברים הצפוניים של פרזנו, קליפורניה, ארצות הברית להוריה ילידי איראן. היא גדלה כבתה של רודה קרלין בחטיאר (אמא) ממוצא ומוצא בחטיארי. אביו של רודי נכנע למאבקו הארוך בסרטן הפה והלוע בשנת 2005. יש לה גם אח צעיר ואחות צעירה ומתוקה. יתרה מכך, בחטיאר היא אחייניתו של ראש הממשלה האחרון של איראן בשם שפור בכתיאר.

רודי בכתיאר בעל | נָשׂוּי

האם רודי נשוי? בחטיאר היא לכאורה רווקה ורווקה החל משנת 2021. היא ידועה בכך שהיא מרחיקה את חיי ההיכרויות האישיים שלה מהציבור. ככזה קשה לקבוע אם היא הייתה נשואה בעבר או לא. עם זאת, פרטים נוספים על בעלה של בחיטאר ישותפו לאחר אישור זמין.

רודי בכתיאר שווי נקי

בכתיאר הוא עיתונאי וכתב אמריקאי שיש לו שווי מוערך של כמיליון עד 2 מיליון דולר נכון לשנת 2021.

שכר רודי בכתיאר

בכתיאר, שעובד כמגיש חדשות ומנחה ב-CNN News הממוקם בניו יורק, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 98,000 ל-100,000 דולר.

רודי בחטיאר חדשות CNN | עוזבים את FOX News

רודי ידועה כיום בזכות עבודתה בחדשות הכותרת של CNN והופיעה כמנחה משותפת באנדרסון קופר 360 ובחדשות רויטרס. היא הצטרפה לראשונה לרשת בשנת 1996 ומילאה תפקידים מרובים ברשת כמו עיגון ה-CNN Headline News Tonight. בחטיאר אפילו הופיע כעוגן שותף בתוכנית החדשות המועמדת לאמי של CNN CNN Newsroom.

הדיווח הזכור ביותר שלה באותה תקופה כלל את נסיעתה לאירופה, אפריקה והמזרח התיכון. רודי אפילו נסע לרואנדה, דרום אפריקה, אתיופיה ופלסטין כדי להעביר את החדשות הבינלאומיות הטובות ביותר. לאחר מכן היא עזבה את CNN לזמן מה כדי לטפל באביה הגוסס במשך כמעט עשר שנים עד מותו ב-2005.

לאחר מכן חידשה בחטיאר את עבודתה כמגישת חדשות כשעבדה עבור רשת FOX בשנת 2006. היא הייתה כתבת כללית שסיקרה סיפורים שונים כמו פסגת אחמדינג'אד אל-מאלכי בטהראן בשנת 2006 והוצאה להורג במשפט של סדאם חוסיין באותה מידה. שָׁנָה. בסופו של דבר, רודי עזבה את FOX News בשנת 2007 בטענה שהוטרדה מינית על ידי עמיתה לשעבר ב-FOX News, בריאן ווילסון. בשנת 2008 החליטה בחטיאר לשנות את הקריירה שלה ולהיות מנהלת ברית לענייני ציבור של איראן-אמריקאים.

מחלת רודי בכתיאר

פרטים על מחלתו של בחטיאר עדיין בבדיקה. עם זאת, היא עזבה את חדשות CNN כדי לטפל באביה שסבל מסרטן עד מותו בשנת 2005. נכון ל-2021, רודי במצב בריאותי טוב ויציב.