רונדלה ריצ'רדסון ביו, גיל, ירידה במשקל, אב, משפחה, בת, WCVB ערוץ 5 ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של רונדלה ריצ'רדסון
תמונה של רונדלה ריצ'רדסון

רונדלה ריצ'רדסון ביוגרפיה | ויקי

רונדלה ריצ'רדסון היא עיתונאית מולטימדיה אמריקאית המשמשת כיום כעוגן שותף וכתב עבור WCVB-TV NewsCenter 5 בבוסטון, מסצ'וסטס עם ג'ניפר אייגן . לפני ערוץ 5, היא עבדה ככתבת תורמת עבור The Today Show ב-KING-TV. רונדלה שימשה גם כמארחת משותפת בקטע החדשות של Tuesday Child ב-WJAR-TV שבסיסה בפרובידנס, רוד איילנד.

חינוך רונדלה ריצ'רדסון

רונדה סיימה את לימודי המגנה בהצטיינות עם תואר B.A מכללה לאמנויות ומדעים מאוניברסיטת Northeastern. היא גם הייתה שחקנית טניס מחלקה א' מ-1985 עד 1990 באותה אוניברסיטה.

עידן רונדלה ריצ'רדסון

בת כמה רונדלה? ריצ'רדסון היא בת 63 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב-22 ביוני 1957, בדרום אורנג', ניו ג'רזי, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-22 ביוני בכל שנה. מזל הלידה שלה הוא סרטן. קרא גם : קייטי תומפסוןרונדלה ריצ'רדסון לאום | מוצא אתני

ריצ'רדסון מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בדרום אורנג', ניו ג'רזי, ארצות הברית. היא ממוצא/מורשת אפרו-אמריקאית.

רונדלה ריצ'רדסון גובה | מידות

רונדלה עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 4 אינץ' (1.60 מ') וגם שומרת על משקל גוף של 121 פאונד (55 ק'ג). פרטים על מידות הגוף האחרות שלה נמצאים כעת בבדיקה.

רונדלה ריצ'רדסון אבא ואמא

רונדלה נולדה וגדלה בשכונה פשוטה בדרום אורנג', ניו ג'רזי, ארצות הברית על ידי הוריה. עם זאת, מידע לגבי אביה ואמה עדיין אינו זמין. לא ידוע אם יש לה אחים או לא. אנו נעדכן פרטים נוספים על משפחתה ברגע שזה יהיה זמין.

משפחת רונדלה ריצ'רדסון | בַּעַל

האם ריצ'רדסון נשוי? ריצ'רדסון נשואה לבעלה מארק פוטר. השניים הכירו בזמן שלמדו באוניברסיטת נורת'אסטרן. ריצ'רדסון בעלה קשר את הקשר בטקס חתונה פרטי ב-27 במרץ 1998. מארק עובד כעת כמפקד משטרה באוניברסיטת בראון הבולטת.

רונדלה ריצ'רדסון בת | יְלָדִים

רונדלה ובעלה התברכו בבת אחת בשם רילי פורטר. היא בת 18 נכון לשנת 2020. בני הזוג בורכו גם בבן אחד בשם איידן. הוא בן ארבע.

רונדלה ריצ'רדסון ירידה במשקל

רונדלה הוא אחד מאותם עיתונאים שמסקרים נושאים שונים הניתנים לקשר ומשפיעים על הדורות הנוכחיים. אחד מהנושאים הללו הוא תוכניות וסיפורים מדהימים לירידה במשקל. בשנת 206 היא סיקרה דיווח על מתבגרת שנאבקת במשקל שלה והחליטה לעקוב אחר תוכנית הרזיה נכונה. רונדלה אפילו המשיכה וחשפה כיצד היא באמת הושפלה בתור נערה בגלל משקל גופה באותה תקופה.

משכורת רונדלה ריצ'רדסון

ריצ'רדסון, העובד ככתב וכעוגן שותף ב-WCVB-TV בבוסטון, מסצ'וסטס, זוכה למשכורת שנתית משוערת שנעה בין 56,500 ל-120,000 דולר.

שווי נטו של רונדלה ריצ'רדסון

קייטלן הוא עיתונאי ואושין אמריקאי שיש לו שווי נקי מוערך של 800 אלף דולר. סכום זה נאמד לפי מספר הנכסים על שמה ומשכורתה השנתית.

רונדלה ריצ'רדסון WCVB ערוץ 5

ריצ'רדסון משמש כיום כעוגן שותף וכתב עבור WCVB-TV המבוסס במסצ'וסטס. היא הצטרפה ל-WCVB ב-1996 כאושיית סוף שבוע. לפני עבודתה בתחנה, עבדה רונדלה ככתבת של שלוחת NBC בשם KING-TV בסיאטל, וושינגטון. היא גם שימשה ככתבת משימה כללית עבור WMUR-TV במנצ'סטר, ניו המפשייר.

ב-WCVB, רונדלה סיקרה גם את הנשיא לשעבר ברק אובמה וגם את חופשת הכרם של ביל קלינטון במרת'ה. לאחר מכן היא הכינה סיקור מלא של 12 שעות של כל מרתון בוסטון ומתקפת טרור פתאומית שאירעה בבוסטון. ריצ'רדסון אפילו הפך לעיתונאים הראשונים שראיינו באופן אישי את מנכ'ל סל השוק, ארתור ט. דמולס.