רוזלינד ברואר מנכ'לית, ביו, גיל, Wiki, שכר, שווי נקי, גובה, הורים, בעל

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של רוזלינד ברואר
תמונה של רוזלינד ברואר

פורסם במקור באתר famousintel.com

רוזלינד ברואר ביוגרפיה וויקי

רוזלינד ברואר היא מנכ'לית Walgreens Boots Alliance בארצות הברית. היא אחת משתי המנכ'לות השחורות היחידות של חברות Fortune 500. ברואר היא האישה האפרו-אמריקאית הראשונה שהתמנה למנכ'ל Walgreens Boots Alliance, נשיא ו-COO של קבוצת Starbucks, ו-Sam's Club.

חינוך רוזלינד ברואר

ברואר סיימה את בית הספר התיכון הטכני קאס בדטרויט, מישיגן, בשנת 1980, ולמדה בקולג' ספלמן באטלנטה, ג'ורג'יה, שם היא קיבלה תואר ראשון בכימיה. ברואר מחזיקה גם בתארים מבית הספר לעסקים של אוניברסיטת שיקגו בות'/מכללת המנהלים של בית הספר למשפטים של סטנפורד ומהתוכנית לניהול מתקדם של בית הספר וורטון.עידן ברואר רוזלינד

בת כמה רוזה? היא בת 60 נכון לשנת 2022. היא נולדה בשם Rosalind G. Brewer בשנת 1962 בדטרויט, מישיגן, ארצות הברית.

Rosalind Brewer גובה ומדידות

גובהה טרם נמסר. אף על פי כן, היא לא שיתפה עוד נתונים הנוגעים למידות הגוף האחרות שלה ברשות הרבים. יתר על כן, נעדכן את הסעיף הזה ברגע שהנתונים יסופקו. קרא גם: מייקל טרווינו

המשפחה וההורים של רוזלינד ברואר

ברואר נולד ב-1962 בדטרויט, מישיגן. ברואר גדלה כבת הזקונים מבין חמישה ילדים, אולם ניסיונות לבסס את זהותם של משפחתה, אמה ואביה עלו בתוהו שכן מידע עליהם אינו זמין לציבור.

רוזלינד ברואר בעל | בן זוג

ברואר היא אשתו של ג'ון ברואר. לזוג שני ילדים: ג'ון השלישי, בנקאי להשקעות נדל'ן, וקמרין ברואר, מבוגרת בתיכון.

משכורת רוזלינד ברואר

היא מרוויחה לא מעט מכל תפקידיה כמנכ'לית של חברות שונות. לכן, אין ספק שהיא מרוויחה סכום מרשים. השכר הממוצע השנתי שלה הוא 28,333,498 דולר.

השווי הנקי של רוזלינד ברואר

יש לה שווי נקי מוערך של 11.6 מיליון דולר. זה כולל את הרכוש, הכספים והרווחים שלה. מקור ההכנסה העיקרי שלה הוא עבודתה.

Rosalind Brewer מנכ'ל|קריירה

Brewer משרתת את Kimberly-Clark, Walmart, Sam's Club, Starbucks ו- Walgreens Boots Alliance. בנוסף, ברואר מונתה כחברת דירקטוריון אפרו-אמריקאית היחידה של אמזון בשנת 2019. היא גם כיהנה במועצות המנהלים של לוקהיד מרטין ו-Molson Coors Brewing Company. ברואר נשאר חבר במועצת הנאמנים של בית הספר ווסטמינסטר, במועצת חברי המרכז הנשיאותי של קרטר ויו'ר מועצת הנאמנים של מכללת ספלמן. עד 1988 עבד ברואר כטכנאי מחקר של קימברלי קלארק, חברת מוצרים גלובלית מבוססת נייר. היא מילאה מגוון תפקידי מנהיגות מ-1988 עד 1998, כולל מנהלת שוק, מנהלת טיפוח העור וסגנית נשיא לא-ארוגים.

קרא עוד: דורינדה קלארק-קול ביו, גיל, מוצא אתני, הורים, בעל, ילדים, שווי נטו ודת

בשנת 2006, ברואר החל לעבוד עבור Walmart. ברואר כיהן בתפקידים של סגן נשיא, סגן נשיא בכיר, סגן נשיא בכיר לפעילות בדרום מזרח וסגן נשיא בכיר ביחידה העסקית המזרחית בזמן שעבד בוולמארט. ברואר החלה את דרכה כסגנית נשיא אזורית לפעילות בג'ורג'יה. היא עלתה בסולם הדרגות מסגנית נשיא אזורית לתפעול בג'ורג'יה לנשיאת החטיבה של השוק הדרום מזרחי של Walmart ולאחר מכן נשיאת Walmart East. ברואר עזב את Walmart ב-2012 כדי להיות הנשיא והמנכ'ל של Sam's Club, מועדון מחסנים קמעונאי שמיועד לחברות בלבד בבעלות Walmart. כמנכ'ל סאם קלאב, ברואר היה האפרו-אמריקאי הראשון שהוביל עסק של Walmart.

היא התפטרה מתפקידה במועדון של סאם. ב-1 בפברואר 2017, ברואר היה מועמד לדירקטוריון סטארבקס. ב-6 בספטמבר 2017, הוא מונה ל-COO ולנשיא הקבוצה. ברואר היה המנהל השני בדירוג הגבוה ביותר של החברה, אחרי המנכ'ל קווין ג'ונסון, כמו גם המנהלת האפרו-אמריקאית הראשונה שלה ונשיאת ה-COO ונשיאת הקבוצה. היא פיקחה על פעילות ועסקים בארצות הברית, קנדה ואמריקה הלטינית. ב-15 במרץ 2021, רוזלינד ברואר התמנה למנכ'לית Walgreens Boots Alliance. ברואר היא האישה האפרו-אמריקאית הראשונה שהובילה חברת Fortune 500. ברואר כיהן במועצת המנהלים של אמזון. בין השנים 2006 עד 2011, היא גם כיהנה במועצות המנהלים של חברת לוקהיד מרטין ו-Molson Coors Brewing Company.