ארין קנדי ​​CBS, ביו, Wiki, גיל, עבודה חדשה, בעל, גובה, משכורת, נשוי, שווי נקי ומשכורת

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של ארין קנדי
תמונה של ארין קנדי

ארין קנדי ​​ביוגרפיה | ויקי

ארין קנדי ​​היא עיתונאית ויוצרת תוכן אמריקאית שעובדת כיום כמנהלת התקשורת ב-Brookstone Capital Management. היא ידועה גם כמגישת שותפה וכתבת לשעבר של מהדורות הבוקר של CBS 2 WBBM-TV עד שנרשמה לשידור במאי 2014. ארין הצטרפה ל-CBS לאחר שעבדה בתחנות מדיה שונות בקליבלנד, טקסס ורוד איילנד.

חינוך ארין קנדי

לאחר שסיימה את התיכון בקולורדו, קנדי ​​קיבלה את התואר הכפול שלה באנגלית וספרדית מאוניברסיטת נוטרדאם בסאות' בנד אינדיאנה. היא גם למדה בחו'ל בספרד וקיבלה הזדמנות ללמוד קצת מההיסטוריה המשפחתית שלה מאז סבה וסבתה היו מאירלנד.

עידן ארין קנדי

בת כמה ארין? קנדי היא בת 47 נכון לשנת 2020. היא נולדה ב-13 בספטמבר 1973 בקולורדו, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-13 בספטמבר מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל בתולה. קרא גם: ג'סיקה מורלאום ארין קנדי ​​| מוצא אתני

קנדי מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בקולורדו, ארצות הברית. היא ממוצא/מורשת לבנה.

ארין קנדי ​​גובה | מידות

ארין עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 9 אינץ' (1.75 מ') וגם שומרת על משקל גוף של 121 פאונד (55 ק'ג). פרטים על מידות הגוף האחרות שלה נמצאים כעת בבדיקה.

הורים ארין קנדי

קנדי נולדה וגדלה על ידי הוריה בשכונה פשוטה הממוקמת בקולורדו. הוריה במקור מרוד איילנד ואמה היא מורה לאנגלית בתיכון בדימוס. סבו וסבתו של ארן מצד אביו כוללים את מייקל קנדי ​​וקתרין מקדונלד.

ארין קנדי ​​נשואה | בַּעַל

האם ארין נשואה? קנדי נשואה לבעלה, מתיו קין. השניים קשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי שנערך בקולורדו. בשנת 2018, ארין ומתיו מכרו את בית הוינטג' שלהם עם שלושה חדרי שינה בעסקה מחוץ לשוק תמורת כ-388,000 דולר. פרטים על ילדיו של קנדי ​​יעודכנו ברגע שיאושרו שהם זמינים.

שווי נקי של ארין קנדי

ארין היא עיתונאית, אושיית וכתבת אמריקאית בעלת שווי מוערך של 2 מיליון דולר. סכום זה הוערך בהתאם למספר הנכסים והמכוניות שתחת שמה.

ארין קנדי ​​ירידה במשקל

מידע לגבי תוכנית ההרזיה של ארין אינו זמין כרגע למרות שיש השערות שהיא ירדה במשקל בעבר. עם זאת, פרטים נוספים על תוכנית ההרזיה שלה יעודכנו ברגע שיאושרו.

ארין קנדי ​​עבודה חדשה

ארין זוכה להכרה נרחבת כערוץ WBBM-CBS לשעבר. מגיש חדשות 2 בוקר. היא עזבה את התחנה ב-2014 לשטחי מרעה ירוקים. ארין חשפה לאחרונה באמצעות המדיה החברתית שלה שהיא נרגשת להיכנס לתפקידה החדש כמנהלת התקשורת ב-Brookstone Capital Management.

ארין קנדי ​​CBS שיקגו

ארין ידועה בזכות עבודתה כעוגן וככתבת ב-CBS 2 WBBM-Tv בשיקגו אילינוי. היא הצטרפה לתחנה לאחר שעבדה בתחנות מדיה שונות ברחבי קליבלנד וטקסס. קנדי עזב את CBS כשהיא שחררה עובדים רבים מתפקידיהם ברחבי החברה.

ארין עזבה את שיקגו עם בעלה והתיישבה במינסוטה. זה בדיוק אחרי שהם מכרו את בית הבציר שלהם ב-370000 דולר ב-2018. קנדי ​​משמש כעת כמנהל התקשורת ב-Brookstone Capital Management. היא גם מספרת סיפורים טובה, יוצרת תוכן ולוחמת MMA שאפתנית שאוהבת לארח תוכניות פודקאסט שונות.