אריק שפילמן ביו, גיל, KTLA, שווי נקי, שכר, משפחה, מכללה, כתובת, אישה ובת

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של אריק שפילמן
תמונה של אריק שפילמן

אריק שפילמן ביוגרפיה

אריק שפילמן הוא עיתונאי עטור פרס אמי אמריקאי המשמש כיום ככתב של KTLA בדרום קליפורניה. הוא הצטרף לתחנה ב-1991 כמגיש חדשות הבוקר לפני שנשלח לסקר את אירוע החדשות הגדול הראשון שלו ככתב שטח. אריק גם הצליח לזכות בעצמו במספר פרסי אמי, פרס מועדון העיתונאים של לוס אנג'לס ופרס Golden Mikes על הדיווחים הווירטואליים המדהימים שלו מהשטח.

אריק שפילמן חינוך | מִכלָלָה

ספילמן סיים תואר ראשון בשפה וספרות אנגלית מאוניברסיטת קליפורניה בברקלי. מאוחר יותר, התמחה ככתב ועוגן במספר תחנות תקשורת בקליפורניה.

עידן אריק שפילמן

בן כמה אריק? Spillman בן 59 נכון לשנת 2020. הוא נולד ב-26 באפריל 1962 בלוס אנג'לס, קליפורניה ארצות הברית. יום הולדתו נחגג ב-26 באפריל בכל שנה. מזל הלידה שלו הוא מזל טלה. קרא גם; אנתוני מייסוןאריק ספילמן גובה

ספילמן עומד בגובה של 5 רגל 8 אינץ' (1.78 מ'). הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-68 קילוגרם. מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלו עדיין בבדיקה.

משפחת אריק שפילמן

אריק נולד וגדל בארצות הברית על ידי הוריו. עם זאת, מידע מעמיק לגבי אמו ואביו נמצא כעת בבדיקה. הסיבה לכך היא שהוא אוהב להרחיק מהציבור פרטים על הרקע המשפחתי שלו. עם זאת, פרטים נוספים על הוריו ואחיו של ספילמן ישותפו לאחר אישור זמין.

אשתו של אריק שפילמן

אריק נשוי? ספילמן נשוי לאשתו, לין שפיגל ספילמן. שתי ציפורי האהבה קשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי שנערך בתחילת 1990. אריק ולין הם הוריהם של שרה ספילמן, ילידת 2000 ובן ספילמן, יליד 1998. לין היא גם מחזאית מוכשרת ומאחורי הקלעים מפיק שעבד עבור KTLA ותחנות טלוויזיה אחרות.

שכר אריק שפילמן

ספילמן העובד ככתב וכעוגן עבור KTLA News בדרום קליפורניה מרוויח משכורת שנתית מוערכת שנעה בין 56,500 $ - 120,000 $.

אריק ספילמן פחית בירה טורקיה

על פי המחקר שלנו, המתכון האהוב על ספילמן לחג ההודיה הוא מתכון ידוע לברביקיו של דובי הודו שהוא עוקב אחריו כבר קרוב לחמש שנים. לטענתו, הבירה הופכת את תרנגול ההודו לח בזמן שהוא מתבשל על מנגל. לאחר מכן הוא מתאדה במהלך תהליך הבישול והופך את ההודו לטעים ועסיסי יותר. הוא אפילו עשה איור באחד מסרטוני האינסטגרם שלו.

אריק ספילמן KTLA

שפילמן משמש כיום ככתב כתב עבור KTLA בדרום קליפורניה. הוא החל את עבודתו בתחנה כעוגן שותף בחדשות הבוקר לפני שנשלח למשימתו הראשונה בשטח בשנת 1991. מאז, הוא היה מחויב לדווח על מספר דיווחים שזכו אותו במספר פרסי אמי, לוס פרס מועדון העיתונות של אנג'לס בין היתר.

אריק מתעורר בעיקר כל בוקר בשעה 2:30 לפנות בוקר כבר שנים, אבל הוא עדיין נהנה מעבודתו בדיווח מכיוון שהוא מוצא את זה מדהים לראות את העיר מתעוררת לחיים כל בוקר. הוא גם מקדיש זמן רב לאירועים קהילתיים כמו ה-MS Bay to Bay Rike השנתי. אריק אפילו נהנה מרכיבה על אופני הרים, שינה ורולר בליידס בשעות הפנאי שלו.

אריק ספילמן לא שווה

ספילמן הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי שיש לו שווי נקי מוערך של כ-1.5 מיליון דולר. סכום זה הוערך בהתאם למספר הנכסים תחת שמו.