Sara Matter חתונה, תמונות, ביו, גיל, קעקועים, סרטי היכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של שרה מאטר
תמונה של שרה מאטר

שרה מאטר ביוגרפיה | ויקיפדיה

שרה מאטר היא יזמית ואשת עסקים קנדית המוכרת בעולם כאשתו של השחקן הקנדי-אמריקאי המפורסם ניאל מאטר. ניאל ידוע בתפקידו הראשי בדרמת הנעורים 'השנים הטובות ביותר'.

שרה מאטטר גיל ויום הולדת

בת כמה שרה? עניין הוא בן 42 נכון לשנת 2022. היא נולדה ב-20 באוקטובר 1980 באדמונטון, קנדה. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-20 לאוקטובר של כל שנה. קרא גם: צ'ארלס לאטיבאודיירשרה משנה גובה ומשקל

כמה גובה שרה? החומר עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 5 אינץ' (1.65 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-69 ק'ג. היא גם אישה בעלת גזרה רזה. לפיכך, מידות הגוף האחרות של שרה הן 34-24-35 אינץ' בהתאמה. לחומר שיער בלונדיני ארוך וצבע העיניים שלה חום כהה.

שרה מטר לאום ואתניות

מטר מחזיק באזרחות קנדית-אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בטורונטו, קנדה אך עברה ללוס אנג'לס, קליפורניה, שם קיבלה אזרחות ברישום ונישואים. לכן, שרה היא בעלת לאום וממוצא אתני קנדי-אמריקאי.

משפחת שרה מטר | הורים

שרה נולדה לילידים קנדיים שחיו בפרברים הצפוניים של טורונטו, קנדה. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו עדיין אינו זמין. הסיבה לכך היא שהיא אוהבת להרחיק את פרטי המשפחה האישיים שלה מהציבור. מידע נוסף לגבי אמה ואביה של שרה יעודכן לאחר אישורו וזמין.

שרה מאטר שם נעורים

החומר נולד וניתנה לה עלמה שרה בראדלי לפני שהיא התארסה ולאחר מכן נישאה לניאל חומר. כעת היא נקראת שרה בראדלי מטר.

שרה מאטר חתונה

מטר ובעלה ניאל התחתנו רשמית באמצעות חתונה פרטית שהתקיימה ביולי 2016, בהוואי.

שרה מאטר אשתו של נייל מאטר

מי אשתו של ניאל מאטטר? Nail Matter נשואה באושר לבעלה נייל חומר , שחקן קנדי-אמריקאי. בני הזוג קשרו את הקשר ביולי 2016. הזוגות הם הורים גאים לשני ילדים שנולדו ב-2016 וב-2018 ברציפות.

קרא גם: ג'ולי בנדרס FOX News, ביו, גיל, ויקי, משפחה, ביקיני, חם, בעל, גובה, שכר ושווי נקי

ניאל נולד ב-20 באוקטובר 1980 באדמונטון, אלברטה, קנדה. הוא ממוצא אירי ורוסי. הוא עבד כמחסן נפט במשך שמונה שנים בצפון אלברטה. בגיל 17 הוא התבלבל והוריו נאלצו לשלוח אותו לאסדות הנפט לשלושה חודשים ובאמצעות עבודת פרך בשדות, הוא עבד קשה והתמקד בחינוך שלו. בגיל 25, ניאל עבר תאונה קשה בזמן שעבד על אסדות הנפט, שם הוא כמעט נמחץ בתוך תא הנהג של אסדת קידוח במשקל 17 טון.

בשנת 2007, נייל החל את קריירת המשחק הראשונה שלו בתור הדמות הראשית ג'ון ריילי בסרט המקורי של Syfy לוך נס טרור בו כיכב עם בריאן קראוזה ודון ס דייויס. היה לו גם תפקיד ראשי בסדרת הדרמה הקנדית 'השנים הטובות ביותר' בתור הברמן והמכור לקוקאין. לניאל היה גם תפקיד בסדרה Eureka כשהופיע בפרק העונה השנייה 'E=MC...?' בתור ילד רע בזיין דונובן הגאון.

שרה מאטר בייבי

לשרה יש תינוק? שרה נשואה לבעלה ניאל מטר משנת 2016. מטר ובעלה הם הורים גאים לשני ילדים נפלאים. ילדה הראשון הוא בת שנולדה ב-2016 והאחרון שנולד הוא בן. פרטים נוספים על ילדיה של שרה יעודכנו ברגע שיאושר זמין.

שרה מאטר קעקועים

האם לשרה יש קעקועים? לפי הממצאים שלנו, שרה מכסה כיום את שתי ידיה במספר קעקועים. הקעקועים שלה מתארים את אמנות האל.

שרה מאטר סימן היכר של ניאל חומר

בשנת 2016, היו לו תפקידים שונים בסרטים המקוריים של ערוץ Hallmark כמנתח ד'ר קליי קאסלברי ב'עצור את החתונה', כשחקן הוקי קרח לשעבר ואב יחיד, לוק 'A Snow Capped Christmas', כעורך דין מקומי/ המלונאי איאן מקאנדריק 'מוצא את אבי חג המולד'. באותה שנה 2016, הוא הופיע גם בסרט ההיאבקות-קומדיה הקנדי Chokeslam בתור Tab Hennessy.

בשנת 2017, היה לו גם תפקיד בסרט הטלוויזיה של ערוץ Hallmark 'Frozen in Love' בתור שחקן ההוקי קרח אדם, בשנת 2018, היה לו תפקיד ראשי בתור 'הרווק הכי מתאים' לשעבר אריק בסרט המקורי של ערוץ Hallmark 'אהבה בריקוד ראשון', בתור פרופסור ניק מילר ב'מסתורין אורורה טיגן'

לנייל היה תפקיד בסרט הטלוויזיה של ערוץ Hallmark Country at Heart ככותב שירים גריידי פרקר בשנת 2019 לצד ג'סי שרם. הסרט שודר באוקטובר 2020. היה לו גם תפקיד בסרט הטלוויזיה של ערוץ Hallmark Christmas at Dollywood בתור לוק הקמן, במאי בידור לצד דניקה מקלר ודולי פרטון. ל-Matter יש גם תפקיד ראשי בסרט של ערוץ Hallmark Never Kiss a Man in a Christmas Sweater בנובמבר 2020 לצד אשלי וויליאמס.

שווי נקי של שרה מטר

איזה לאום זה שרה? חשוב למרות היותה יזמית ואשת עסקים הפרטים שלה על העושר העצום שבבעלותה אינם זמינים כרגע. עם זאת, השווי הנקי של בעלה ניאל מוערך ב-4 מיליון דולר.