סם דיק WKYT, ביו, גיל, אישה, גובה, סרטן הערמונית, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של סם דיק
תמונה של סם דיק

סם דיק ביוגרפיה

סם דיק הוא עיתונאי, מגיש וכתב עטור פרסים אמריקאי המשמש כיום כמגיש חדשות הערב ב-WKYT בלקסינגטון, קנטקי. הוא גם עבד ככתב צרכני, רפואי וחקירות ב-WESH באורלנדו, פלורידה.

סם דיק חינוך

סם למד וסיים את לימודיו באוניברסיטת ג'ורג'יה עם תואר ראשון בעיתונאות. מידע נוסף על הרקע החינוכי שלו נמצא כעת בבדיקה.

סם דיק אייג'

דיק נולד וגדל בפלאם ליק, קנטקי, ארצות הברית של אמריקה. עם זאת, מידע על מתי הוא נולד וחוגג את יום הולדתו נמצא כעת בבדיקה. קרא גם: סוג של פרננדססם דיק לאום | מוצא אתני

סם מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל בפלאם ליק, קנטקי. הוא בן האתניות/מורשת הלבנה.

סם דיק גובה

דיק עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ' (1.70 מ'). מידע על מידות הגוף האחרות שלו נמצא כעת במחקר.

משפחת סם דיק

סם נולדה וגדלה בפלאם ליק, קנטקי על ידי הוריה. הוא בנו של האב דוד המנוח, אולם פרטים לגבי אמו ואחיו אינם זמינים כרגע.

אשתו של סם דיק

דיק נשוי באושר לאשתו נואל דיק, הבעלים של CycleYou בלקסינגטון. הזוגות נשואים כבר יותר מ-25 שנה. הצמד הם הורים גאים לשלושה ילדים בוגרים, הבן: שמואל השלישי ושתי הבנות לאה וכריסטיאן.

סם דיק סרטן הערמונית

אביו של סם דייוויד נלחם בסרטן הערמונית במשך 18 שנים. בשנה האחרונה שלו על כדור הארץ, הוא היה ממש נאבק. נחוש לחיות, הוא מיצה את כל העזרה הרפואית בקנטקי ולקח את המאבק למרכז MD Anderson Cancer ביוסטון, טקסס. אביו עודד את סם ללכת לבדיקת אנטיגן ספציפי לערמונית.

דיק נאלץ להתייעץ עם האורולוג שלו כל שישה חודשים, ומספרי ה-PSA שלו נעו בין 1.5 ל-2.1. הכל טוב. ואז בשנת 2010, השנה האחרונה של אביו, מספר ה-PSA שלו הוכפל לפתע ל-5.0. דגל אדום. הרופא שלו אמר לו שהסרטן כנראה נמצא בבלוטת הערמונית. לאחר שמצא את מיקומו של הסרטן, הייתה לו אפשרות להסיר אותו לפני הפצתו למקומות אחרים. הוא הלך למנתח שהיה לו שנים רבות של שימוש במערכת הניתוחית של דה וינצ'י. הרובוט גם עוזר למנתח להימנע מחיתוך עצבים רבים מדי סביב הערמונית.

משכורת סם דיק

סם עובד כמגיש חדשות הערב ב-WKYT בלקסינגטון, קנטקי מרוויח משכורת שנתית משוערת שנעה בין 45,000 ל-79,000 דולר.

סם דיק שווי נקי

לדיק כעיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי עטור פרסים מוכשר יש שווי נקי מוערך שנע בין 500 אלף דולר למיליון דולר.

סם דיק WKYT

סם משמש כיום כמגיש חדשות הערב ב-WKYT-TV בקנטקי. הוא החל את מקצוע העיתונות שלו ב-WKYT ב-1979 ככתב חדשות ואחר כך שימש כמארח משותף של מגזין PM, בין השנים 1979-1982. לאחר מספר שנים, הוא נסע לניו יורק שם שימש ככתב חדשות ב-WCBS בין השנים 1982-1983. לאחר מכן הוא עבר לאורלנדו, פלורידה, שם עבד ככתב צרכני, רפואי וחוקר ב-WESH-TV בין השנים 1983-1987.

בספטמבר 1987, הוא חזר ל-WKYT כמגיש חדשות בשעות הלילה המאוחרות. סם הוא זוכה פרסי אדוארד ר. מורו ו-5 פרסי אמי אזוריים. לסאם הייתה הזדמנות לעגן את הסיקור במשך כל היום של התרסקות טיסה 5191, כל הבחירות מאז 1987 וסיקור הפיינל פור הבריטי המעוגן בשטח מאז 1993, כולל 3 אליפויות בריטניה האחרונות.