סקוט ג'נינגס ביו, Wiki, גיל, אישה, בן, ירידה במשקל, משכורת CNN, שווי נטו וסתיו ג'נינגס

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של סקוט ג'נינגס
תמונה של סקוט ג'נינגס

סקוט ג'נינגס ביוגרפיה | ויקי

סקוט ג'נינגס הוא סופר אמריקאי ופרשן פוליטי שמרן, שעובד כיום ככותב באוויר ב-CNN. הוא ידוע גם ככותב עבור CNN. com, USA Today והלוס אנג'לס טיימס. בעבר, סקוט עבד כמנהל בכיר של קמפיין בוש-צ'ייני בניו מקסיקו, 2004.

חינוך סקוט ג'נינגס

סקוט סיים את לימודיו בתיכון בשנת 1996. לאחר מכן הוא סיים תואר ראשון מאוניברסיטת לואיסוויל בשנת 2000 באמצעות מלומד מק קונל. מאוחר יותר המשיך ג'נינגס לעבוד כמגיש חדשות וכתב ב-WHAS Radio לאחר סיום הלימודים.

עידן סקוט ג'נינגס

בן כמה סקוט? הוא בן 43 נכון לשנת 2020. הוא נולד ב-26 באוקטובר 1977, בדאוסון ספרינגס, קנטקי, ארצות הברית. יום הולדתו נחגג ב-26 באוקטובר מדי שנה. סימן הלידה שלו מזל עקרב. קרא גם: שריל סקוטסקוט ג'נינגס לאום | מוצא אתני

ג'נינגס מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל בדוסון ספרינגס, קנטקי, ארצות הברית. הוא ממוצא אתני/מורשת לבנה.

סקוט ג'נינגס גובה | מידות

סקוט עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ' (1.70 מ'). פרטים על מדידות הגוף האחרות שלו נמצאים כעת בבדיקה. עם זאת, נעדכן את הסעיף הזה ברגע שיש לנו אותם ממקור אמין.

סקוט ג'נינגס הורים | אַבָּא

ג'נינגס נולדה וגדלה בדוסון ספרינגס, קנטקי על ידי הוריה. עם זאת, מידע לגבי בני משפחתו לרבות אמו, אביו ואחיו אינו זמין עדיין. סקוט ידוע כמי שמרחיק את פרטיו האישיים מהציבור. נעדכן אותך ברגע שנקבל את המידע הנכון.

אשתו של סקוט ג'נינגס | סתיו  ג'נינגס

האם סקוט נשוי? ג'נינגס נשוי כיום לאשתו סתיו סטיף ג'נינגס בטקס חתונה פרטי שנערך במקום פרטי. השניים ידועים בהרחקת חיי האהבה הפרטיים שלהם מהציבור. אנו נעדכן אותך ברגע שמידע נוסף על ילדיהם יאושר זמין.

סקוט ג'נינגס בן

מידע לגבי בנו של סקוט אינו זמין כרגע למרות שיש השערות שהוא מבורך בשלושה ילדים. עם זאת, פרטים נוספים על בנו יעודכנו ברגע שיאושרו זמינים.

שכר סקוט ג'נינגס ב-CNN

סקוט, העובד כתורם הפוליטי הראשי של CNN, שבסיסו בוושינגטון הבירה, מרוויח משכורת שנתית משוערת הנעה בין 56,500 ל-150,000 דולר.

שווי נקי של סקוט ג'נינגס

ג'נינגס הוא עיתונאי אמריקאי, תורם פוליטי וכתב בעל שווי מוערך של 2 מיליון דולר.

סקוט ג'נינגס ירידה במשקל

מידע לגבי תוכנית ההרזיה של סקוט אינו זמין כרגע למרות שיש השערות שהוא ירד במשקל. עם זאת, פרטים נוספים על תוכנית ההרזיה של סקוט יעודכנו ברגע שיאושרו.

סקוט ג'נינגס CNN

סקוט ידוע כתורם פוליטי עבור CNN. הוא אפילו שימש כמנהל פוליטי בקמפיין של הנשיא בוש בקנטקי בשנת 2000. סקוט גם דיווח כיצד ניו מקסיקו הייתה אחת משתי המדינות היחידות שעברו מכחול לאדום בין 2000 ל-2004.

לאחר מכן הופיעה דיווח חדשותי על המושל ארני פלטשר ששימש כמנהל שותף במשרד לעניינים פוליטיים בבית הלבן. זאת גם לפני שהוא מונה לעוזר מיוחד לנשיא באוקטובר 2005.

ג'נינגס הפך למנהל הפיתוח האסטרטגי מיד לאחר שעזב את הבית הלבן. הוא גם הפך לאסטרטג הבכיר ליחסי ציבור של פריטוס בלואיוויל. לאחר מכן הפך סקוט לבעל טור תורם ב-Louisville Courier-Journal ב-2013.

הוא כתב טור שמרני שמופיע כל יום רביעי שני. הטורים שלו נקלטים לעתים קרובות על ידי ספינת הדגל של גנט USA TODAY. בטורים של ג'נינגס, הוא עוסק בעיקר בנושאים פוליטיים ופוליטיים המשפיעים על קנטאקי והאומה. בשנת 2018, ג'נינגס זכה בפרס אגודת עיתונאים מקצועיים על כתיבת היומן שליחים

ג'נינגס הצטרף רשמית ל-CNN בשנת 2017. הוא עבד לצד מנהל הקמפיין לשעבר של קלינטון רובי מוק בחודשיו הראשונים. הוא אפילו ראיין את האסטרטג הראשי לשעבר של קאשיץ', ג'ון וויבר, את התובע הכללי לשעבר של וירג'יניה, קן קוצ'ינלי, בוגר אובמה לביטחון לאומי, שון טרנר, ודיקן שותף של בית הספר למשפטים של ייל ויוצרי חדשות אחרים.