שרה דונצ'י CBS, ביו, גיל, KCAL, בעל, יום הולדת, חתונה, תינוק, שכר ותיכון

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של שרה דונצ'י
תמונה של שרה דונצ'י

ביוגרפיה של שרה דונצ'י

שרה דונצ'י היא עיתונאית, מגישת וכתבת אמריקאית המשמשת כיום כמגישת חדשות וכתבת ב-CBS2 וב-KCAL9 בלוס אנג'לס, קליפורניה. לפני שהצטרפה ל-CBS News, היא שימשה ככתבת וכעוגנת ב-KPRC-TV ביוסטון, טקסס.

תיכון שרה דונצ'י | מִכלָלָה

שרה למדה וסיימה את בית הספר התיכון יהלום בר. לאחר סיום לימודיה, היא למדה וסיימה את לימודיה באוניברסיטת סן פרנסיסקו סטייט עם תואר ראשון בעיתונאות שידור ומקוונת. בזמן לימודיה במכללה, היא תרמה לפרסום המנוהל על ידי סטודנטים, Golden Gate Xpress. היא שימשה גם כעורכת ניהול מקוונת וגם כקריקטוריסטית של העיתון, בנוסף לכתבות חדשות ודיווחי ספורט.

שרה דונצ'י גיל ויום הולדת

שרה היא בת 31 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב-8 באפריל 1990 בלוס אנג'לס, ארצות הברית של אמריקה. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-8 באפריל של כל שנה. קרא גם: מארי הארףשרה דונצ'י לאום | מוצא אתני

דונצ'י מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בלוס אנג'לס, קליפורניה. היא ממוצא אתני/מורשת קווקזית.

שרה דונצ'י גובה | מידות

שרה עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 9 אינץ' (1.75 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף של 123 פאונד (56 ק'ג).

משפחת שרה דונצ'י | הורים

דונצ'י נולדה וגדלה בלוס אנג'לס, קליפורניה על ידי הוריה. עם זאת, מידע לגבי משפחתה לרבות אביה, אמה ואחיה אינו זמין כעת בציבור.

שרה דונצ'י שם הבעל | חֲתוּנָה

שרה היא כיום אישה נשואה. עם זאת, היא עדיין לא עדכנה את המידע של בעלה כולל השם בציבור. יתר על כן, פרטים לגבי החתונה של הצמד אינם זמינים כרגע.

שרה דונצ'י בייבי

שרה ובעלה ששמו עדיין לא זמין בציבור הם הורים גאים לתינוק שנולד בספטמבר 2018. המשפחה מתגוררת כיום בלוס אנג'לס.

משכורת שרה דונצ'י

שרה עובדת ככתבת ומגישת חדשות ב-CBS2 וב-KCAL9 מרוויחה משכורת שנתית משוערת שנעה בין 45,000 $ - 79,899 $.

שווי נקי של שרה דונצ'י

דונצ'י כעיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי מוכשר בעל שווי נקי מוערך שנע בין 100 אלף דולר למיליון דולר.

שרה דונצ'י CBS KCL9 | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

שרה משמשת כיום ככתבת חדשות ומגישת ב-CBS2 ו-KCL9 בלוס אנג'לס, קליפורניה. לפני שהצטרפה ל-CBS ול-KCAL9-TV, היא עבדה ככתבת ומגישת חדשות ב-KPRC-TV ביוסטון, טקסס בשנת 2015. בזמן ב-KPRC, היא עבדה כמגישת חדשות בוקר מ-11 בבוקר עד 4 לפנות בוקר. הייתה לה גם הזדמנות לטייל בארץ כדי לדווח על שני סופרבולים, הירי במשטרת דאלאס ב-2016 ומתקפת הטרור בסן ברנרדינו.

היא גם עיגנה כל מיני חדשות כולל חדשות מרעננות כמו סיקור הוריקן הארווי, נסעה למקסיקו כדי לסקר את ה-NFL, ונסעה עם כוכב ה-MLB קרלוס קוריאה לעיר הולדתו בפורטו ריקו.

שרה לאחר שסיימה את לימודיה באוניברסיטה היא שימשה כעוזרת הפקה ב-PPIX 5, תחנה בבעלות CBC בסן פרנסיסקו. לאחר שירתה מספר שנים, היא פנתה לדרום טקסס שם עבדה כעיתונאית מוליטימדיה עבור KRIS-TV ו-KZTV. תחנת דואופול בקורפוס קריסטי. בזמן שהייתה בקורפוס כריסטי, היא עבדה ככתבת חדשות ערב ועיגנת את תוכנית הערב של סוף השבוע.