שרה סידנר ביו, Age, CNN, בעל, אח, כתובת דוא'ל, פרסים, Chokes Up, יום הולדת ואמי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של שרה סידר
תמונה של שרה סידר

שרה סידר ביוגרפיה | ויקיפדיה

שרה סידנר היא עיתונאית שידור אמריקאית המשמשת כיום ככתבת ארצית של חדשות CNN שבסיסה בלוס אנג'לס, קליפורניה. בעבר היא שימשה ככתבת חדשות עבור חדשות WUFT TV בגיינסוויל, פלורידה. סידנר גם שימש שלוש שנים ככתב חדשות ומגיש מילוי עבור חדשות KDFW בדאלאס טקסס, WINK-TV בפורט מאיירס, פלורידה ו-KFVS TV בקייפ ג'יררדו, מיזורי.

חינוך שרה סידר

סידנר למד בבית הספר Hghaleah Mimi Lakes Hgh בפלורידה. לאחר מכן סיימה תואר טלקומוניקציה מאוניברסיטת פלורידה. היא גם שיחקה בנבחרת הנשים בכדורעף בזמן שהייתה סטודנטית.

שרה סידר עידן | יום הולדת

בת כמה שרה? סידנר היא בת 49 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב-31 במאי 1972 במיאמי לייקס, פלורידה, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-31 במאי מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל תאומים. קרא גם: מייק גלנוסשרה סידר לאום | מוצא אתני

סידנר מחזיק באזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה והובאה על ידי משפחה מעורבת המתגוררת במיאמי לייקס, פלורידה, ארצות הברית. סידנר הוא ממוצא אתני/מורשת/מוצא אפרו-אמריקאי מעורב.

שרה סידר גובה

סידנר עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 10 אינץ' (1.75 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-90 קילוגרם (198 פאונד). מידות הגוף האחרות שלה הן 36-29-41 אינץ' בהתאמה. צבע השיער של שרה שחור ועיניה חומות כהות.

שרה סידרר הורים | אָח

סידנר נולדה וגדלה בחלק הדרומי של מיאמי לייקס, פלורידה על ידי הוריה האוהבים. אביה הוא גבר אפרו-אמריקאי שעבד במספר עבודות כדי לספק את צרכי משפחתה בעוד אמה היא אישה לבנה-אמריקאית ממוצא בריטי. לכן, סידנר גדל במערך משפחתי מעורב ודו-גזעי. אנשים נהגו להרגיע אותה ואפילו התייחסו אליה בצורה נוראית בגלל צבע העור הדו-גזעי הייחודי שלה. פרטים על אחיה יעודכנו לאחר אישור זמין.

שרה סידרר בת זוג | בעל CNN

שרה נשואה? סידנר היא אישה נשואה באושר שאוהבת לשמור את חיי הנישואים האישיים שלה לעצמה. כיום היא נשואה לחבר שלה לטווח ארוך שבקושי הספיקה להיות איתו בגלל לוח הזמנים העמוס שלה. עם זאת, בני הזוג עדיין התחתנו והקשר והכימיה שלהם עדיין חזקים מתמיד. פרטים נוספים על בן הזוג של שרה ישותפו לאחר אישור זמין.

משכורת שרה סידר

סידנר העובד ככתב לאומי ובינלאומי עבור חדשות CNN שבסיסה בלוס אנג'לס, קליפורניה, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 28,000 ל-98,000 דולר בשנה.

שרה סידרר כתבת חדשות CNN

סידנר הוא כתב בינלאומי של CNN שבסיסו כיום בלשכת לוס אנג'לס. לפני CNN, היא שימשה ככתבת בשידור של חדשות WUFTV שבסיסה בגיינסוויל, פלורידה. לאחר מכן היא המשיכה לעבוד ככתבת ומגישת חדשות עבור KFVS News שבסיסה במיזורי. במהלך שהותה במיזורי, היא הצליחה לכסות דיווחי חדשות משפיעים וחדשות חדשות שזכו באמון ובאמינות שלה בקרב הצופים. לאחר מכן נכנסה שרה לעבודה של כתבת צרכנים עבור KDFW, שם עבדה שלוש שנים.

בשנת 2004, היא הצטרפה לצוות חדשות KTVU כמגישת סוף שבוע בחדשות ערוץ 2 של התחנה ובחדשות עשר. עבודתה ב-KTVU זיכתה אותה במספר פרסי עיתונות ופרס אמי אזורי אחד. שנה לאחר מכן, היא עזבה את חדשות KTVU והצטרפה לחדשות CNN ככתבת ארצית ובינלאומית שבסיסה בלוס אנג'לס ב-2011.

מאז, היא סיקרה מגוון רחב של נושאים ונושאים כמו מלחמת האזרחים בלוב 2011 והתקפות הטרור במומבאי, שרה אפילו סיקרה את ההפגנות של מיניאפוליס שהתעוררו בעקבות מותו הלא צודק של ג'ורג' פלויד ב-31 במאי 2020 עבור חדשות CNN .

שווי נקי של שרה סידר

סטלטר הוא עיתונאי שידור וכתב CNN מוערך מאוד, עם שווי מוערך של כמיליון דולר נכון לשנת 2021.

שרה סידר התעמתה | מרכז ברוקלין

באוגוסט 2021, שרה התעמתה עם מפגינים במהלך הסיקור שלה על הפגנות מרכז ברוקלין שהתרחשו באותו יום. המפגין אמר לסידנבר שהנוכחות התקשורתית בעיירה מחמירה את המצב כשהם מעוותים את הסיפורים.

שרה סידר נחנקת

בינואר 2021, שרה התרגשה ונחנקה בזמן שסיקרה את סיפורה של משפחה אבלה שנאלצה לערוך טקס הלוויה ליקירם במגרש חניה מכיוון שכל בתי הלוויות ובתי החולים המקומיים היו מוצפים בגופות ואנשים. עם עליית COVID 19.

פרסי שרה סידר | אמי

סידנר קיבל את הפרסים הבאים;

  • פרסי הטלוויזיה האסייתית (2011)
  • שתי פרסי אליאנס במדיה גרייסי (2013)
  • פרס אמי אזורי אחד
  • מספר פרסי Associated Press