שרי הולמס ביו, גיל, גידול מוח, תינוק, בעל, שווי נטו, מייק הולמס, תוכנית HGTV וילדים

ארצות הברית [ארה'ב]

שרי הולמס ביוגרפיה | ויקיפדיה

שרי הולמס היא בונה קנדית, אישיות טלוויזיה ודוברת מוטיבציה נחשבת שהתפרסמה כבתו של אישיות הטלוויזיה הקנדית המפורסמת ומעצב הפנים מייק הולמס. אביה, מייק, הוא המארח הראשי של תוכנית הריאליטי שלו לעיצוב HGTV בשם Holmes Inspection ו- Holmes Makes it Right Reloaded. שרי לא פיתחה עניין בבנייה או בעיצוב, אבל היא גדלה לבקר את אביה לעתים קרובות לאחר גירושי הוריה. בכל ביקור, הולמס עבדה עם אביה כדי לעצב את בית הצעצוע שלה ברבי וקונסטרוקציות חדשניות אחרות.

עידן שרי הולמס

בת כמה שרי הולמס? הולמס היא בת 35 נכון לשנת 2022. היא נולדה ב-21 ביוני 1987 באונטריו, קנדה. יום הולדתה נחגג ב-21 ביוני בכל שנה. מזל הלידה של שרי הוא מזל תאומים. קרא גם: בריאן מק'קורט.

חינוך שרי הולמס

הולמס סיימה את לימודיה המוקדמים ואת לימודי התיכון בעיר הולדתה בקנדה. מאוחר יותר, היא נרשמה וסיימה תואר ראשון באמנויות מאוניברסיטת ארצות הברית ידועה.שרי HGTV לאום | מוצא אתני

שרי מחזיקה באזרחות קנדי ​​ובאזרחות מלידה. היא נולדה וגדלה בטורונטו קנדה על ידי אב קנדי ​​ממעמד הפועלים, מייק הולמס. לכן, שרי היא ממוצא קנדי ​​לבן/מורשת ומוצא.

שרי הולמס גובה

הולמס עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ'. היא אישה בגיל העמידה עם גזרה רזה ששומרת גם על משקל גוף ממוצע של כ-66 קילוגרם. עם זאת, פרטים על מדידות גופה האחרות עדיין בבדיקה. צבע השיער של שרי בלונדיני ויש לה עיניים כחולות לוז.

  תמונה של שרי הולמס
תמונה של שרי הולמס

שרי הולמס האב מייק הולמס

הולמס היא יליד אונטריו שנולדה כבתם של מעצב הפנים המפורסם וכוכב הריאליטי מייק הולמס האב (אבא) ואשתו לשעבר אלכסנדר לורקס (אמו). הוריה התגרשו כשהייתה עדיין ילדה צעירה. לכן, היא ביקרה בקביעות אצל אביה מייק בכל פעם שהיה עסוק בעבודה על עיצובים.

שרי ומייק אפילו היו בונים את הפרויקטים שלהם ביחד כמו בית עץ, בית ברבי ועוד פרויקטים שובבים ששרי אוהבת לבנות. התשוקה שלה לעיצוב פנים ובנייה התפתחה כשהייתה נערה. שרי גדלה עם אח אחד בשם מייק הולמס ג'וניור ואחות בשם אמנדה הולמס

בעלה של שרי הולמס

למי שרי נשואה? הולמס נשואה כיום לבעלה, בלייק סטיד. עם זאת, היא אוהבת לשמור על נישואיה פרטיים ככל האפשר. לכן, הפרטים המדויקים לגבי יום חתונתה עדיין בבדיקה. עם זאת, נעדכן אותך ברגע שהוא יאושר זמין.

שרי הולמס ילדים

הולמס ובעלה הם הורים גאים לשתי בנות. בתם הבכורה, קאלי קיי הולמס סטיד, נולדה ב-22 באפריל 2019, ובתם הצעירה אוקלין נולדה בשלום ב-2021.

שרי הולמס בייבי

ב-10 ביוני 2021, שרי ילדה את התינוקת שלה שזה עתה נולדה, אוקלין סאמר הולמס סטיד בבית חולים פרטי קנדי ​​באונטריו. בעלה היה לצידה כל הזמן עד ששרי והתינוק שלה שוחררו. הולמס היא כעת אם גאה לשתי בנות יפות.

גידול מוח של שרי הולמס

האם לשרי יש גידול במוח? שרי אובחנה עם גידול במוח כשהייתה ילדה קטנה לאחר שעברה סריקת CT. למרבה המזל, זה זוהה מוקדם מספיק והרופאים הצליחו לטפל בגידול ושרי התאוששה בצורה מדהימה. היא מתארת ​​את חווית גידול המוח שלה כדבר המאתגר ביותר שנאלצה לעבור בחייה כילדה קטנה.

שווי נקי של שרי הולמס

הולמס הוא בנאי קנדי, מומחה עיצוב, איש טלוויזיה ודובר מוטיבציה קנדי ​​בעל שווי מוערך של כמיליון דולר אמריקאי.

קריירה של שרי ומייק הולמס ב-HGTV ו-CTV

הולמס זכתה לראשונה להכרה לאומית כבתו של איש טלוויזיה ובנאי קנדי ​​מפורסם, מייק הולמס. מייק הוא המארח הראשי של Holmes Inspection והולמס עושה את זה נכון ב-HGTV. התשוקה של שרי לבנייה ושיפוצים לא התפתחה באופן טבעי. הוא פרח אחרי כל ביקור בבית אביה לאחר הגירושים של הוריה. מייק ושרי היו מבלים זמן בעבודה על פרויקטים שגרמו לה לשחרר כמה פוטנציאל יש לה בתור בונה מגורים.

בשנת 2008, שרי ביצעה את פרויקט הבנייה הראשון שלה על ידי בניית בתים עמידים בפני הוריקן ושטפונות עבור קורבנות הוריקן קתרינה. לאחר מכן אביה הפך אותה לחברת צוות קבועה של הולמס Make It Right. שרי מופיעה כעת לצד אביה מייק הולמס בכל פרקי Make It Right שלו בזמן שהיא מופיעה ב-HGTV ו-CTV.