שריל סקוט ביו, גיל, ABC7, שיקגו, בעל, מאורס, שכר, גובה ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של שריל סקוט
תמונה של שריל סקוט

שריל סקוט ביוגרפיה וויקי

שריל סקוט היא מטאורולוגית אמריקאית, עוגנת מזג אוויר וחזאית שעובדת כיום ב-ABC 7, בשיקגו, אילינוי מאז 2014. היא עבדה בעבר כמטאורולוגית בוקר וסוף שבוע ב-NBC 5, בשיקגו, אילינוי. סקוט נמצא כיום במועצת המנהלים של הצלב האדום האמריקאי.

תיכון ומכללת שריל סקוט

סקוט למדה בבית הספר התיכון פול השישי בהדונפילד, ניו ג'רזי, שם השתתפה בתכניות מסלול ושטח. לאחר מכן היא נרשמה לאוניברסיטת בראון בפרובידנס, רוד איילנד, שם סיימה תואר ראשון במדעי הגיאולוגיה. היא גם למדה וסיימה את לימודיה באוניברסיטת מיסיסיפי סטייט עם הסמכה במטאורולוגיה.

גיל ויום הולדת של שריל סקוט

בת כמה שריל? שריל היא בן 36 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב 29 בינואר 1985 , בניו ג'רזי, ארצות הברית של אמריקה. היא חוגגת את יום הולדתה ב-29 בינואר. סימן הלידה שלה הוא מזל דלי.שריל סקוט לאום | מוצא אתני

שריל מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בניו ג'רזי, ארצות הברית של אמריקה. היא ממוצא/מורשת לבנה.

שריל סקוט גובה ומשקל

כמה גבוה סקוט? היא עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ') וכן, היא שומרת על משקל גוף של 124 פאונד (56 ק'ג).

שריל סקוט הורים ואחים

שריל היא בתו של (אמא) מארי פיצ'יאנו סקוט. עם זאת, מידע לגבי אביה אינו זמין. יש לה שני אחים גדולים יותר, קווין ובריאן. שריל ואחיה גדלו באטקו, עיירה של ווטרפורד, הממוקמת במחוז קמדן, ניו ג'רזי. קרא גם: ליז צ'ו

שריל סקוט בעל | אירוסין

סקוט נשוי? שריל הייתה במערכות יחסים שונות. עם זאת, היא נמצאת כעת במערכת יחסים עם דנטה דיאנה, יליד מסצ'וסטס. הצמד נפגש באירוע צדקה וכך הם הציתו את מערכת היחסים שלהם. הזוגות התארסו ביולי 2018, בזמן סיבוב הופעות בהוואי. בזמן טיול בהר הגעש Haleakala הרדום דיאנה הציע נישואים לסקוט והיא אמרה כן לטבעת.

דנטה הוא DJ ועובד תחת הכינוי Dante The Don. הוא גם עובד כ-Residente DJ ב-Barstool Sports, DJ במופע מיקס ב-Kiss FM, דיג'יי הגלובליזציה של פיטבול ב-SiriusXM, ומהנדס הסאונד והמוזיקה של שיקגו קאבס. דיאנה עובדת כיום כסגנית נשיא בכירה לשיווק וניהול מותגים ב-Tally App וגם שותפה ומנהלת הבידור ב- Magnolia Cafe + Donuts וכן ב-FWD Day + Nightclub.

משכורת שריל סקוט

שריל כמטאורולוגית ב-ABC7 Eyewitness News, שיקגו, אילינוי מרוויחה שכר ממוצע של 140,000 אלף דולר.

שווי נטו של שריל סקוט

לשריל סקוט כמטאורולוגית אמריקאית מוכשרת, עוגנת מזג אוויר וחזאית יש שווי נקי מוערך של 2 מיליון דולר נכון ל-2020.

שריל סקוט ABC ערוץ 7, שיקגו

שריל משמשת כיום כמטאורולוגית ב-ABC7 Eyewitness News, בשיקגו, אילינוי, לאחר שהצטרפה לתחנה בדצמבר 2014. בהודעתה, מנהלת החדשות של ABC 7 הגדירה אותה כ'מטאורולוגית מיומנת ומושכלת שנהנית מתפקידה לחזות את מזג האוויר הבלתי צפוי של שיקגו תבנית

לפני שהגיעה לשיקגו, סקוט עבדה כמטאורולוגית סוף שבוע של רשת NBC בנוקסוויל, טנסי, WBIR-TV, שם הייתה באוויר כשכמה סופות טורנדו הרסו את נוקסוויל באפריל 2011. היא הפכה מיד למקור מפתח לעדכון הצופים בסערה פיתוחים תוך מתן מידע בטיחותי קריטי. זה היה אז היא ראתה את עבודתה באור חדש: זה לא היה על מתן תחזית, זה היה על הצלת חיים בזמנים של מזג אוויר קשה.

בעקבות אסון הטורנדו של נוקסוויל החלה שריל להתנדב בצלב האדום האמריקני, ומאז היא מעורבת רבות בארגון; כיום היא יושבת במועצת המנהלים בשיקגו.

לפני שהתחילה במטאורולוגיה, היא ניהלה את המסלול של חטיבה I לאוניברסיטת בראון, שם סיימתי תואר ראשון במדעי הגיאולוגיה. קיבלתי את הסמכת המטאורולוגיה שלי מאוניברסיטת מיסיסיפי סטייט בשנת 2010.

מדיה חברתית