שריף שאה ג'וניור ביו, גיל (הבן של ג'ניפר שאה), אשתו, שווי נטו, RHOSLC ומאמן

ארצות הברית [ארה'ב]
  צילום שריף שאה ג'וניור
צילום שריף שאה ג'וניור

שריף שאה ג'וניור. ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

שריף שאה ג'וניור הוא סלבריטי ושחקן כדורגל אמריקאי המוכר היטב כבן הבכור של כוכבת הריאליטי המפורסמת, ג'ניפר שאה ובעלה, שריף שאה, מאמן כדורגל נודע. נולד וגדל בסולט לייק סיטי, יוטה, שאה. ג'וניור עשה הופעות רבות בתוכנית הריאליטי של אמו בטלוויזיה Real Housewives של סולט לייק סיטי, יוטה מאז 2020. אביו של שאה אימן שחקני פוטבול אמריקאים שונים כמו ג'יילון ג'ונסון. שריף גדל גם כשהוא צופה בשחקני רוזבול אבל הוא מעולם לא שיחק בגדול במהלך חייו.

חינוך שריף שאה ג'וניור

שריף סיים תיכון ולימודי בית ספר יסודי בעיר הולדתו בסולט לייק סיטי, יוטה. מידע נוסף על הרקע החינוכי של שריף יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

גיל שריף שאה ג'וניור

בן כמה שריף? שאה הוא בן 27 נכון לשנת 2021. הוא נולד ב-10 במרץ 1992 בסולט לייק סיטי, יוטה, ארצות הברית. יום הולדתו של שאה נחגג ב-10 במרץ מדי שנה. מזל הלידה שלו הוא מזל דגים. קרא גם: טאטי גנריאלשריף שאה ג'וניור לאום | מוצא אתני

שאה ג'וניור. מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל בשכונת פרברים הממוקמת בארצות הברית על ידי אם אמריקאית ומוצא אפרו-אמריקאי. לכן, שאה ג'וניור. הוא ממוצא אתני/מורשת/מוצא אפרו-אמריקאי מעורב.

שריף שאה ג'וניור גובה

כמה גבוה הבן של ג'ן שאה? שריף עומד בגובה של 5 רגל 6 אינץ'. הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-80 ק'ג. עם זאת, מדידות הגוף האחרות שלו עדיין בבדיקה. צבע השיער של שאה ג'וניור שחור ויש לו עיניים חומות כהות.

שריף שאה ג'וניור אמא ג'ניפר שאה RHOSLC

שאה ג'וניור נולד כבן הבכור של כוכבת הריאליטי המפורסמת ג'ן שאה (אמא) והשריף שאה סניור. (אַבָּא). אמו היא אחת מחברות הקאסט של עקרות הבית האמיתיות של בראבו מסולט לייק סיטי, יוטה. היא נולדה וגדלה ביוטה ב-1979 על ידי משפחה עם אמונות חזקות בכנסייה המורמונית. ג'ן זכתה להכרה לאומית כאחד מחברי השחקנים הראשיים של RHOSLC של בראבו בשנת 2020.

הדמות שלה בתוכנית באמת שימשה הרבה תשומת לב תקשורתית בגלל המתח שיש לה עם חוג החברים שלה בתוכנית. בנוסף, היא נעצרה בשידור חי בתוכנית בגלל קשרים הונאה עם טלמרקטינג והלבנת הון. עם זאת, היא נוקתה מכל האישומים.

אח שריף שאה ג'וניור

לשאה יש אח צעיר אחד שעדיין ממשיך בלימודי התיכון שלו. פרטים נוספים על אחיו של שריף יעודכנו ברגע שהוא יאושר זמין.

אשתו של שריף שאה ג'וניור

האם השריף נשוי? שאה ג'וניור הוא לכאורה רווק ולא נשוי החל משנת 2021. הוא גם שמר על שקט ופרטי במיוחד עם חיי ההיכרויות הפרטיים שלו ברשתות החברתיות. לפיכך, מקשה לדעת אם שריף נמצא במערכת יחסים פרטית או רווק. עם זאת, פרטים נוספים על אשתו יעודכנו ברגע שזה יהיה זמין. שריף מתגורר כיום בסולט לייק סיטי, יוטה.

שריף שאה ג'וניור עבודה וקריירה

שאה ג'וניור. שיחק שחקן פוטבול בקולג' ובתיכון. מקורות גם אישרו כי הוא גם ממשיך כעת את הקריירה שלו ברפואה. עם זאת, הוא ידוע כמי שמנהל חיים בעלי רמת חיים נמוכה הרחק מכל המצלמות המקיפות את אמו ואביו. עם זאת, שריף הופיע בחלק מהפרקים של התוכנית.

שריף שאה ג'וניור שווי נקי ושכר

שאה ג'וניור הוא סלבריטי אמריקאי שהשווי הנקי המשוער שלו עדיין בבדיקה. עם זאת, אמו, ג'ן שאה, היא כוכבת ריאליטי מפורסם של בראבו עם שווי מוערך של כ-5 מיליון דולר נכון לשנת 2022.

מאמן שריף שאה ג'וניור

שריף חולק כיום את שמו עם אביו שריף שאה האב. אביו שריף שאה האב הוא מאמן כדורגל נודע שנמצא כעת בעונתו העשירית מאמן שחקני הפינה החל משנת 2020 ובשנתו השלישית כרכז קבוצה מיוחדת. הוא גם מצוטט על ידי ESPN כאחד מעשרת המאמנים המובילים ב-2014 להסתגל ולשגשג בעידן זה. הוא גם גדל כשצפה בסופרבול אבל הוא מעולם לא שיחק את המשחק הגדול על המגרש לפני כן. עם זאת, שריף סניור. הוא מתכבד ויותר משמח לאמן את האנשים שבהם גדל לצפות.