אשתו של פיל קיטינג, פוקס ניוז, מחלה, שווי נקי, גיל, שכר, משפחה ונשואים

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של פיל קיטינג
תמונה של פיל קיטינג

פיל קיטינג ביוגרפיה | ויקיפדיה

פיל קיטינג הוא עיתונאי ומגיש חדשות אמריקאי המשמש כיום ככתב לאומי של ערוץ FOX News שבסיסו במיאמי, פלורידה. הוא ידוע בסיקור סיפורים מרכזיים ועדכוני חדשות כמו מותה של אנה ניקול סמית' ומשפט הרצח הארוך של חוסה פדילה. בעבר, קיטינג עבד כעוגן מילוי וכתב ראשי עבור KUSA News בלאס וגאס, דנוור וחדשות KDVR בקולורדו.

פיל קיטינג חינוך

קיטינג למד בבית ספר תיכון מקומי בעיר הולדתו מיזורי. לאחר מכן הוא סיים תואר ראשון באמנויות בעיתונות ותקשורת משודרת מאוניברסיטת מיזורי בקולומביה.

גיל ויום הולדת של פיל קיטינג

בן כמה פיל? קיטינג הוא 56 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . הוא נולד פיליפ קיטינג עַל 11 באפריל, 1960 , בסנט לואיס, מיזורי, ארצות הברית. יום הולדתו נחגג ב-11 באפריל מדי שנה. מזל הלידה שלו הוא מזל טלה. קרא גם: ג'ייסון חפץלאום פיל קיטינג | מוצא אתני

פיל מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל בסנט לואיס, מיזורי, ארצות הברית. הוא ממוצא אתני/מוצא/מורשת לבנה.

פיל קיטינג גובה ומדידות

כמה גבוה פיל? קיטינג עומד בגובה של 5 רגל 9 אינץ' (1.73 מ'). הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם.

משפחת פיל קיטינג | הורים

קיטינג הוא הבן שלו ( אִמָא ) דונה קיטינג ו( אַבָּא ) דייב קיטינג . אביו עבד כצוות צבאי של ארצות הברית שהוצב בווייטנאם בזמן שאשתו ילדה את פיל בשנת 1960. דייב ראה את פיל לראשונה תשעה חודשים לאחר שנולד. לכן, גדל פיל ומשפחתו עברו מגרמניה, וייטנאם ומדינות אחרות לפני שחזרו לארצות הברית.

אשתו של פיל קיטינג | ליזט גונזלס

האם פיל נשוי? קיטינג מאורס כעת לחברתו וארוסתו המסתורית משכבר הימים ליזט גונזלס . השניים היו ביחד הרבה מאוד זמן אבל פיל חשף לאחרונה את ליזט כבת זוגו וארוסתו לציבור בשנת 2020. שתי ציפורי האהבה הן מתוקות מכללה שמתכננות להתחתן וללדת תינוקות בקרוב מאוד. פיל וליסט מתגוררים כעת במיאמי, פלורידה. פרטים נוספים על חתונתו יעודכנו ברגע שתאושר שהיא זמינה.

מחלת פיל קיטינג

האם פיל חולה? לפי המחקר שלנו, קיטינג סבל ממחלות ומחלות מסוגים שונים כשגדל. לכן, הרופאים המליצו לו להיות זהיר ביותר. מאוחר יותר עבר ניתוח דלקת כבד כשהיה נער. עם זאת, מרשם התרופות שלו הופסק עקב מימון נמוך. פרטים נוספים על מצבו הבריאותי יעודכנו ברגע שהוא יאושר זמין.

שווי נקי של פיל קיטינג

קיטינג הוא מגיש חדשות וכתב אמריקאי בעל שם בעל שווי נקי מוערך שנע בין 500,000 דולר למיליון דולר.

פיל קיטינג פוקס ניוז

קיטינג משמש כיום כמגיש חדשות במיאמי וכתב ארצי של ערוץ FOX News (FNC). הוא הצטרף לתחנה עוד בשנת 2014. מאז, פיל סיקר את החדשות האחרונות ברחבי פלורידה במהלך הבחירות לנשיאות ארצות הברית ב-2020. הוא גם מסר עדכוני חדשות שונים הנוגעים לכמה הוריקנים כמו הוריקן מייקל, אירמה ואייזק.

פיל אפילו דיווח בשידור חי על הירי בתיכון מרג'ורי סטונמן דאגלס שהתרחשו בפארקלנד, פלורידה. הוא אפילו שידר כמה מקרי משפט מתוקשרים כמו הרשעתו של מוח הפצצת אוקלהומה סיטי בשם טרי ניקולס, בין שאר הדיווחים הבלתי נשכחים. לפני FNC, פיל שימש ככתב התחקיר הראשי של חדשות KUSA NBC 9 בדנוור במשך שנתיים.

קרא גם: אליזבת וורת'ינגטון WNEP, חתונה, גיל, גובה, בעל, מלכים, שכר ושווי נקי

הוא גם המשיך לעבוד ככתב ב-WBNS TV בקולומבוס אוהיו וב-KHQ TV בספוקיין. בשנת 1990, הוא התחיל את הקריירה שלו כעיתונאי שידור בכך שעבד ככתב מתמחה וצלם ב-WMAZ News בג'ורג'יה לאחר סיום לימודיו בקולג'. בנוסף, קיטינג נהנה לטייל ולבלות עם משפחתו בכל פעם שהוא לא משדר. פיל ידוע גם בניהול סיפורים שונים של נאס'א עבור רשת FOX News.

משכורת פיל קיטינג

קיטינג, העובד כעיתונאי וכתב ארצי של הלשכה FOX News שבסיסה במיאמי, פלורידה, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 90,000 ל-100,000 דולר.

תספורת פיל קיטינג

במהלך שנותיו הראשונות כעיתונאי שידור, פיל נהג להסתפר בשחור פיקסי קצר. עם זאת, כרגע יש לו תספורת בוב בצבע חום בהיר וארוך שגורם לו להיראות צעיר ותוסס יותר. אתה יכול לגשת לכמה מהתמונות שלו עם שיערו המפואר בחשבונות המדיה החברתית שלו.

איפה פיל גר?

פיל חי ועובד כיום במיאמי, פלורידה, ארצות הברית. לפיכך, פרטים נוספים על אשתו יעודכנו לאחר אישור זמין.