אשתו של שון מורי, אחים, שווי נקי, ירידה במשקל, NCIS, בת, גובה וסרטים

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של שון מורי
תמונה של שון מורי

שון מאריי ביוגרפיה וויקיפדיה

שון מורי הוא שחקן אמריקאי המוכר היטב בזכות תפקידו כסוכן המיוחד טימותי מקגי ב-NCIS של CBS והקרדיטים שלו בטלוויזיה כוללים תפקיד מככב בסיטקום של UPN The Random Years ותפקיד משנה בתור זיין גריי הארט, נער, בקומדיה של CBS/ סדרת המערבונים Harts of the West, לצד בו ברידג'ס והארלי ג'יין קוזאק.

גילו ויום הולדתו של שון מורי

בן כמה שון? מורי הוא 45 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . הוא נולד שון הרלנד מורי עַל 15 בנובמבר, 1977 , בבת'סדה, מרילנד, ארצות הברית של אמריקה. יום הולדתו נחגג תמיד ב-15 בנובמבר של כל שנה.

שון מאריי גובה ומשקל

כמה גבוה מורי? שון עומד בגובה ממוצע של 6 רגל 2 אינץ' (187 מ') ומשקלו 75 ק'ג, (165 פאונד). קרא גם : שרה מורישון מאריי אתניות ולאום

איזו מוצא אתני זה מאריי? הוא מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל בבת'סדה, מרילנד ארצות הברית של אמריקה. מורי שייך לתערובת של אוסטרלי-אמריקאי וקווקזי אתניות/מורשת/מוצא .

משפחה והורים של שון מורי

מורי נולד בבית החולים של הצי בת'סדה במרילנד. הוא בנם של קפטן הצי בדימוס קרייג הרלנד מאריי (אבא) וויויאן לי (אמא). הוריו התגרשו מאוחר יותר ושון ואמו עברו ללוס אנג'לס, שם נישאה, לאשתו הרביעית של מפיק הטלוויזיה והתסריטאי האמריקאי דונלד פ. בליסאריו. הוא נולד לצד אחיו האחד, צ'אד וו. מארי (NCIS: מפיק לוס אנג'לס), והיו לו שבעה אחים חורגים, כלומר שחקנית Pretty Little Liars Troian Bellisario ושחקן JAG מייקל בליסאריו. דונלד פ. בליסאריו הוא אביו החורג.

שון מאריי אחים ואחים

לשון יש אח אחד בדם וגם המבוגר ביותר, צ'אד וו. מארי, שהיה הקורבן של NCIS: Naval Criminal Investigative Service: The Immortals (2003). יש לו גם שבעה אחים חורגים מהצד של אביו החורג, כלומר טרויאן בליסאריו (שמשחקת את אחותו ב-NCIS: Naval Criminal Investigative Service (2003), ניקולס בליסאריו, מייקל בליסאריו, ג'ולי ב' ווטסון ודיוויד בליסאריו.

אשתו של שון מורי | נשוי | בן זוג

למי נשוי שון מורי? מורי נשוי כעת לאשתו קארי ג'יימס , מורה במקצועו. בני הזוג התחתנו באמצעות חתונה פרטית ב-26 בנובמבר 2005. נכחו חברים קרובים ובני משפחה.

שון מורי ילדים| בַּת

שון ואשתו קארי הם הורים לשני ילדים מקסימים, בת, קייטלין מליסה, ילידת 2007, ובן ריבר ג'יימס נולד בלוס אנג'לס באפריל 2010.

שון מאריי ירידה במשקל וסרטן

פרטים בנוגע לירידה במשקל שלו הופיעו באוקטובר 2010, כאשר עלה לטוויטר והסביר את מהלך הירידה במשקל שלו. עם זאת, מידע לגבי מחלתו עדיין בבדיקה ויעודכן לאחר אישור פומבי.

האם צ'אד מייקל מורי ושון מורי קשורים?

צ'אד ושון קרובי משפחה, השניים הם אחים בדם מצד אמם, שון הוא הילד הבכור של ויויאן לי, (אמא) וקפטן קרייג הרלנד מאריי (אבא).

האם שון מארי קשור לביל מאריי?

שון וביל לא קשורים בשום צורה, זה רק צירוף מקרים שהם חולקים את אותו שם משפחה. עם זאת, פרטים לגבי אם הם חברים יעודכנו לאחר אישור פומבי.

שון מאריי NCIS

שון כיכב בסדרה NCIS סדרת טלוויזיה פרוצדורלית של המשטרה האמריקאית, וגילם את התפקיד של טימותי מקגי NCIS סוכן שטח בכיר. הסדרה עוקבת אחר צוות בדיוני של סוכנים מיוחדים משירות החקירות הפליליות הימי המשלב אלמנטים מהדרמה הצבאית והפרוצדורליים המשטרתיים.

שון מארי הוקוס פוקוס

הוקוס פוקוס הוא סרט אימה קומדיית פנטזיה אמריקאית משנת 1993, שבו כיכב ת'קרי בינקס בתפקיד של נער מתבגר משנת 1693 מקולל לחיות כחתול שחור אלמוות, וגם הציג את ג'ייסון מרסדן כקולו של תאקרי בינקס (צורת חתול). הסרט עוקב אחר שלישיית מכשפות קומית מרושעת (בט מידלר, שרה ג'סיקה פרקר וקתי נג'ימי) שקמות לתחייה בשוגג על ידי נער מתבגר בתולה (עומרי כץ) בסאלם, מסצ'וסטס, בליל ליל כל הקדושים.

השווי הנקי של שון מורי

לשון השחקן האמריקאי של NCIS יש שווי נקי מוערך של 20 מיליון דולר, ההכנסה שלו מוסמכת בעיקר לקריירה המצליחה שלו כמלחין חדשות וכשחקן.

שון מורי מלחין ושחקן | קריירה

מורי החל את הקריירה שלו בגיל רך, הוא יצא ברור בגיל צעיר יותר שהוא רוצה להיות שחקן ועבד קשה כדי להשיג חלקים קטנים. בגיל 11 הוא הצליח להפוך לניצב בסרט של סטיב מרטין וג'ואן קיוזאק My Blue Heaven. קרדיט הטלוויזיה של מוריי כוללים תפקיד מככב בסיטקום The Random Years של UPN ותפקיד משנה בתור זיין גריי הארט, נער, בסדרת הקומדיה/מערבון של CBS, Harts of the West, לצד בו ברידג'ס והארלי ג'יין קוזאק. גם לויד ברידג'ס הופיע בתוכנית. ההופעה התרחשה בחווה בנבאדה. נכון לעכשיו, הוא עובד כשחקן אמריקאי המפורסם בתפקידו כסוכן המיוחד טימותי מקגי ב-NCIS של CBS. קרדיט הטלוויזיה של מוריי כוללים תפקיד מככב בסיטקום The Random Years של UPN ותפקיד משנה בתור זיין גריי הארט, נער, בסדרת הקומדיה/מערבון של CBS, Harts of the West, לצד בו ברידג'ס והארלי ג'יין קוזאק.

קשורים גם: ריק ג'פרסון CBS News, ביו, גיל, Wiki, שווי נטו, גובה, לאום, משפחה, אישה, נשוי

מורי הופיע במספר סרטים עלילתיים, הראשון שבהם היה הוקוס פוקוס (1993), בו גילם את ת'קרי בינקס. למרות שזהו אחד מתפקידיו הידועים ביותר, קולו דובב בסרט על ידי ג'ייסון מרסדן. סרטים נוספים בהם הופיע כוללים את This Boy's Life ואת Too Romantic של Todd Field.

סרטים ותוכניות טלוויזיה של שון מאריי

 • NCIS 2017: ניו אורלינס
 • 2003–היום NCIS
 • 2002 השנים האקראיות
 • עורך דין לחופשת אביב 2001
 • 2000 בוסטון ציבור
 • 1999 נגע במלאך
 • 1998–2001 ME
 • 1998–2001 ME
 • 1997 הרג הסהרורי
 • 1996 ליפול לתוך החושך
 • 1996 לכבודה של בתי
 • 1996 מפעל הפיס
 • שנת 1995