סטייסי פריי FOX 8, ביו, גיל, בעל, משפחה, חתונה, גובה, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של סטייסי פריי
תמונה של סטייסי פריי

ביוגרפיה של סטייסי פריי | ויקי

סטייסי פריי היא עיתונאית, אושיית וכתבת אמריקאית שעובדת כיום ככתבת משימה כללית בפוקס 8 ניוז בקליבלנד, אוהיו. לפני שהצטרפה ל-FOX 8, היא עבדה ככתבת בבאפלו, שם זכתה להכרה ארצית על סיקור סופות שבוע חג המולד ההיסטוריות של העיר 2001. היא גם דיווחה עבור פוקס ניוז, CNN, ABC ותחנות אחרות ברחבי הארץ, כולל פוקס 8.

סטייסי פריי חינוך

סטייסי היא בוגרת תיכון סקרנטון סנטרל בפנסילבניה. מאוחר יותר היא למדה באוניברסיטת פן סטייט ובקיל, גרמניה, שם קיבלה תואר ראשון בתקשורת עם קטינה בגרמניה מאוניברסיטת כריסטיאן-אלברכטס בקייל, גרמניה.

סטייסי פריי עידן | יום הולדת

בת כמה סטייסי פריי? סטייסי היא בת 52 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב-30 בנובמבר 1969 באוהיו, ארצות הברית של אמריקה. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-30 בנובמבר של כל שנה. קרא גם: קורטני בראיינטסטייסי פריי לאום | מוצא אתני

פריי מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה, היא נולדה וגדלה באוהיו, ארצות הברית. היא ממוצא/מורשת לבנה.

סטייסי פריי גובה | מידות

כמה גובה סטייסי? היא עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 8 אינץ' (1.73 מ'). מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה.

משפחת סטייסי פריי | הורים

פריי נולדה וגדלה באוהיו, ארצות הברית על ידי הוריה. אמה נפטרה בשנת 2021 כאשר אובחנה כחולה בסרטן השד. עם זאת, מידע נוסף לגבי בני משפחתה כולל אביה ואחיה נמצא כעת בבדיקה.

סטייסי פריי בעל | חתונה | בֵּן

סטייסי נשואה? סטייסי נשואה כיום לבעלה ג'ון קושיץ' , כתב פוליטי זוכה פרס האמי ב-WEWS, חדשות 5 קליבלנד (ABC) קליבלנד. הזוגות התחתנו רשמית באמצעות טקס חתונה בשנת 1997. בעלה תמך בה מאוד כאשר אובחנה כחולה בסרטן השד בשלב ראשון בשנת 2012. סטייסי וג'ון הם הורים גאים לבן אחד בשם איידן . המשפחה מתגוררת כיום בצד המזרחי של קליבלנד.

משכורת סטייסי פריי

סטייסי עובדת כיום ככתבת משימה כללית בפוקס 8 ניוז בקליבלנד, אוהיו מרוויחה משכורת שנתית מוערכת של 89,500 דולר.

שווי נקי של סטייסי פריי

פריי הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי שיש לו שווי מוערך של מיליון דולר.

סטייסי פריי FOX 8

סטייסי עובדת כיום ככתבת משימה כללית ב-FOX 8 בקליבלנד, אוהיו. היא הצטרפה ל-FOX 8 News בספטמבר 2002. היא כותבת טור גמישה מאוד שהייעוד שלה לקח עין בעין עם נשיאים והעמיד אותה בדרכה של כמה מאירועי מזג האוויר הנוראים ביותר של אמא טבע.

סטייסי הגיעה לפוקס 8 מבאפלו, שם היא קיבלה התייחסות ציבורית בזמן שסיקרה את סערות שבוע חג המולד הראויות לעיר של 2001. זו הנקודה שבה העיר באפלו נפגעה עם 7 רגל של שלג תוך חמישה ימים בלבד. היא דיווחה עבור פוקס ניוז, CNN, ABC ותחנות שונות ברחבי המדינה, כולל פוקס 8.

היא רושמת את הנשיא ג'ורג' וו. ברמבל ואת הנשיא הקודם ביל קלינטון בין הראיונות המדהימים ביותר שלה. סטייסי סיקרה בנוסף את הריצה הפורה של האישה הראשונה הקודמת הילרי קלינטון על מושב בסנאט האמריקני. לפני באפלו, הייעוד של סטייסי זכר תחנות לאלנטאון, פנסילבניה, בינגהמטון, ניו יורק וסקרנטון, פנסילבניה.